Brak bonusu za rejestracje Orange.

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
arek0092
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2017-11-07, 17:00

Brak bonusu za rejestracje Orange.

Post autor: arek0092 »

Witam.
Kupiłem dzisiaj starter Orange Free za 5 zł w salonie Orange, niestety bardzo mi się spieszyło a Pani mnie obsługująca była bardzo zajęta więc postanowiłem iść po prostu na pocztę. Tam dałem tylko kartę i dowód a 2 min później było już po sprawie. Wróciłem do domu zadowolony i gdy chciałem aktywować 100 GB darmowego transferu za pomocą sms "START" dostałem wiadomość zwrotną która mówiła mi że muszę zarejestrować numer podając adres zamieszkania i wyrazić TAK na zgodę na kontakt telefoniczny . Na pocznie o nic mnie nie pytali więc wszedłem na stronę oragne, założyłem konto i zaznaczyłem sobie tą opcję kontaktu ale nadal dostaję tą samą wiadomość.

Z góry dziękuję za pomoc.
charlie112

Re: Brak bonusu za rejestracje Orange.

Post autor: charlie112 »

No ale masz pretensje do pani z poczty, że się nie orientuje w promocjach Orange? Ona ma zarejestrować zgodnie z ustawą, czyli imię nazwisko i PESEL, a adresy i telefony to wymysł Orange. Być może pani z poczty nie ma nawet możliwości wprowadzenia tych danych :)
Zadzwoń do Orange, jak trafisz życzliwego konsultanta to może Ci to wyklaruje albo napisz reklamację, że podawałeś te dane i nie wiesz czemu to nie zostało wprowadzone - też powinno przejść.
ODPOWIEDZ