Jaki abo w okolicach 20-25zł z jakimś internetem?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
doman18
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2011-08-28, 14:56
Lokalizacja: Lublin

Jaki abo w okolicach 20-25zł z jakimś internetem?

Post autor: doman18 »

Właśnie kończy mi się FORMUŁA S w Playu. Miałem ją w promocji i razem z efakturą i cyrografem na oferty marketingowe abonament wynosił 9,90 + jakieś opłaty. Realnie jak policzyłem w całym roku abo wynosił mnie średnio ~22zł. Ale niestety internetu miałęm 0,5GB co miesiąc. W sumie nawet starczał, bo wykorzystywałem go głównie do surfowania lub nawigacji a normalnie i tak siedzę na necie domowym albo firmowym. Ale jak przyszło czasem awaryjnie coś poszukać na youtube albo zsynchronizować dane Syncthingiem to już była bieda.

Ostatnio brat mi dał jakąś kartę z 10GB internetu co miesiąc (dostał na firmę). Włożę ją w 5573 który zamówiłem. Ale dobrze byłoby mieć też swój internet.

Wymagania:
- numer musi zostać ten sam
- przyzwoita ilość internetu
- darmowe do playa (bo cała rodzina na nim leci)
- rzeczy typu darmowy facebook i twitter średnio mnie interesują
- max 25zł miesięcznie
ml13
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 508
Rejestracja: 2015-07-17, 18:58
Lokalizacja: Málaga

Re: Jaki abo w okolicach 20-25zł z jakimś internetem?

Post autor: ml13 »

W orange masz za 25zł nielimitowane rozmowy, sms i 50GB intenetu o ile się nie mylę (za doładowanie oraz dodatkowo w pakiecie z rozmowami i sms). Najtaniej jeśli chcesz rozmawiać TYLKO Z PLAY to przenieś numer do Redbull Mobile, aktywuj bonusy(2msc). Jak się skończą doładuj za 50 i przenieś numer do taryfy RBM5. Zostanie RWK i będziesz mógł aktywować LTE bez limitu, plus jakis pakiecik (np.600MB za 5zł). Jeśli masz zasięg Play LTE w domu to nawet z tego pakietu nic nie będzie Ci szło. Koszt roczny to 60zł+30 musisz miećna na koncie by uruchomić DIL. Wychodzi niecałe 7zł miesięcznie.
Obrazek
doman18
Stały użytkownik forum
Posty: 81
Rejestracja: 2011-08-28, 14:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Jaki abo w okolicach 20-25zł z jakimś internetem?

Post autor: doman18 »

Wow! Z tym RBM5 to jakaś oferta czasowa?? Rozmawiałem z 2 konsultantami i żaden o tym nie wspomniał. Dosłownie skopiowałem to co napisałeś do chatu i tylko wspomniała że owszem jest taka możliwość. Ale najpierw musi skończyć się umowa, muszę przenieść numer z abo na kartę a z karty dopiero mogę przenieść do red bulla.

A jak jest z ważnością konta? Da radę żeby utrzymać ważność na rok?
dzejk
Guru bezprzewodowy
Posty: 7187
Rejestracja: 2014-10-17, 14:37
Lokalizacja: internet

Re: Jaki abo w okolicach 20-25zł z jakimś internetem?

Post autor: dzejk »

RBM5 jest od kilku lat. Rok ważności jest do zrobienia, ale trzeba pokombinować. Wpierw musiałbyś przenieść numer do jakiejś innej sieci niż play, np. orange na kartę. I dopiero stamtąd przejść do redbull na kartę.
ODPOWIEDZ