PIN karta SIM orage router vodafone

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu w technologii CDMA - Centertel (Orange Freedom PRO), Sferia, Nordisk, Plus (CDMA2000 1xEVDO itd.)

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szypkiwonsz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-11-13, 10:29

PIN karta SIM orage router vodafone

Post autor: szypkiwonsz »

Hej,

Zakupiłem na allegro router mobilny do neta z orange, po włożeniu karty żada aby wpisał PIN no i tutaj robi się problem bo takiego PINU nigdy na oczy nie widziałem a w poprzednim routerze mam status na stronie "zidentyfikowany" a wydaje mi się, że go nie wpisywałem ( to było dwa lata temu jak go uruchamiałem ). Po skontaktowaniu się z orange musiałem podać kod abonamecki 4 cyfrowy ( myślałem, że to jest to ale jednak nie ) następnie wyczytałem, że jeśli nie miałem pinu to wpisuje 6 ostatnich cyfr kodu PUK - niestety to również nic nie dało....

Pomoże mi ktoś? ;)

Dzięki
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: PIN karta SIM orage router vodafone

Post autor: key »

Wylaczenia PINu jest zapisywane na karcie SIM - wloz do dzialajacego routera i wylacz go.
Nie pomagam na PW.
szypkiwonsz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-11-13, 10:29

Re: PIN karta SIM orage router vodafone

Post autor: szypkiwonsz »

Znalazłem pin na poprzednim routerze na stronie gdzie był zapisany ale teraz gdy chce odznaczyc opcje aby nie wymagał pinu przy każdym połączeniu i kaze wpisac stary pin to pokazuje ze jest błędny .....

help
szypkiwonsz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-11-13, 10:29

Re: PIN karta SIM orage router vodafone

Post autor: szypkiwonsz »

key pisze:Wylaczenia PINu jest zapisywane na karcie SIM - wloz do dzialajacego routera i wylacz go.
Miałem wyłączony ale i tak to nic nie dało ale teraz mam problem z tym ze pin trzeba wpisywac przy kazdym wlaczeniu
szypkiwonsz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2018-11-13, 10:29

Re: PIN karta SIM orage router vodafone

Post autor: szypkiwonsz »

Obrazek
key
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 9565
Rejestracja: 2010-08-01, 18:30
Lokalizacja: Nürnberg

Re: PIN karta SIM orage router vodafone

Post autor: key »

Wloz karte do telefonu, bedziesz widzial co sie dzieje.

Jesli karta jest juz zablokowana, to mozesz ja odblokowac (potrzebujesz numer PUK) albo wymienic na nowa.
Sa karty na ktorych nie mozna wylaczyc PINu, moze masz taka, wtedy tez pozostaje wymiana.
Nie pomagam na PW.
ODPOWIEDZ