Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

BikeBarian

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

Myślałem o tym ale nie mam drukarki 3D :P

Odnośnie tego adaptera PoE to na razie nic nie zrobię bo nie chce mi się kupować takowego tylko do testów. Ja i tak potrzebuje IDU wiec ew. testy zrobię jeśli taki adapter znajdę w cenie duzo niższej niż te 200zl.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: ja.michal »

To nie problem. Zamawiasz przez internet. Jeśli ogarniasz projektowanie 3D to robisz plik w odpowiednim formacie i wysyłasz o firmy, która drukuje. Jeśli nie to rozpisujesz i rozrysowujesz wymiary jak standardowe rysunki techniczne, wysyłasz, oni robią plik i drukują.
BikeBarian

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

Zdecydowałem się zrobić zastępczą kopule i wyprowadzić wszystkie gniazda na zewnątrz żeby miec możliwość podłączenia wszystkich anten. Znalazłem chłopaczka z drukarka 3D co mi to wydrukuje :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: ja.michal »

Super! :D Pochwal się jak to wszystko wyszło! :)
BikeBarian

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

Jeszcze w kwesti PoE w tym modemie. Jest tam taki układ który jest odpowiedzialny za to:

https://www.bothhandww.com/comm/upfile/ ... _09692.pdf

Jakis koleś na forum elektroda pisze ze zastosował adapter PoE i spalił ww. transformator PoE co tknęło mnie do zrobienia małego research-a i oto mamy już więcej danych :)
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: krystianb »

BikeBarian pisze:Jest tam taki układ który jest odpowiedzialny za to:
To nie jest układ, tylko trafko ethernet z dodatkowymi odczepami, układ jest dopiero pod to trafko podpięty. A żeby je zjarać to trzeba mieć źle zrobiony zasilacz PoE. Z tego pdf nic nie wywróżysz.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
BikeBarian

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

Poszperałem trochę w sieci bo nie dawała mi spokoju liczba wyjść antenowych w tym modemie. Mam możliwość podłączenia aż 8 anten. Okazało się ze ten modem ma MIMO 4x4 w TDD i MIMO 2x2 w FDD....niby by się zgadzało bo jak robiłem testy to 4 złącza antenowe nie miały żadnego wpływu na sygnał (czyli to jest TDD) ale 4 inne już tak...pozostaje jednak jedna nieścisłość...jeśli ma to MIMO 2x2 w FDD to powinno być 6 wyjść antenowych a nie 8...czyżby ten model miał mimo wszystko MIMO 4x4 w FDD...swoja opinie bazuje na tym zdjęciu:

Obrazek

ale ono dotyczy modelu B2368-22 a ja mam B2368-66. Tak czy siak niedługo wiele się wyjaśni bo już jestem bliski finału przeróbki na anteny zewnętrzne a ze łącze się z BTS-em 5G Ready to będę miał porównanie z B715. Licze ze załączy mi się QAM64 (LTE Cat 13) w uploadzie i będę miał te 60-65 MBit (na tym mi najbardziej zależy bo teraz max to 45Mbit na B715)...a MIMO 4x4 w DL to już nie musi być ale jesli to jest LTE Cat 12 to wspiera MIMO 4x4 wiec liczę na to ze jednak będzie miało. Testy z antenami poniekąd to potwierdzają bo na 2600 wszystkie 4 wyjścia antenowe na PCB miały wpływ na sygnał.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: krystianb »

BikeBarian pisze:jeśli ma to MIMO 2x2 w FDD to powinno być 6 wyjść antenowych a nie 8...czyżby ten model miał mimo wszystko MIMO 4x4 w FDD
Osobne anteny na niskie pasmo 850-900?
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
BikeBarian

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

No własnie nie do końca. Jest jedno główne wyjście antenowe które jak odłączymy to w pasmie 800/1800/2100 sygnał zanika a w pasmie 2600 mocno się degraduje. W 2600 za jakość sygnału odpowiadają aż 4 złącza (2 maja większy wpływ a drugie dwa mniejszy) a w 1800/2100 oprócz tego głównego jest jeszcze jedno które tez cos tam poprawia sygnał. W 800 za to tak jak wspomniałem tylko jedno złącze ma wpływ i wydaje mi się ze ono jest tez główne do nadawania. Tak czy siak zidentyfikowałem 4 złącza do których podpinam 2x Cybertech 1800 - 2600 bo mi pasmo 800 do niczego nie jest potrzebne.
instau
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-21, 13:17

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: instau »

Nadziałem się na ten zestaw dość niefortunnie - chciałem go oddać w trakcie pierwszego testowego miesiąca bo słabo spełniał oczekiwania, ale zgubiłem paragon i nie chcieli mi przyjąć (próbowałem zwrotu w ostatni dzień przez co procedura odzyskania paragonu trwałaby za długo aby się zmieścić w terminie) i tak zostałem z nim na najbliższe dwa lata. Próbuję wycisnąć co się da. Od Playa dostałem dostęp do admina i firmware B2368_V100R001C00SPC057T.

Według specyfikacji ODU posiada możliwość IP passthrough co byłoby świetne dla moich wymagań, niestety nawet DMZ działa tu średnio - może przez to IDU. Próbowałem dwa różne adaptery PoE aby pozbyć się IDU na razie bez skutku.

Oprócz tego na stronie https://www.velmo.cz/firmware-upgrade-b2368/ jest dostepny firmware B2368_V100R001C00SPC085T w którym są dwie binarki: jedna do ODU a druga do IDU. Czy ktoś próbował? Czy odblokowywane są jakieś dodatkowe opcje?

@BikeBarian powodzenia w modyfikacjach
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: atento »

instau pisze:Nadziałem się na ten zestaw dość niefortunnie - chciałem go oddać w trakcie pierwszego testowego miesiąca bo słabo spełniał oczekiwania, ale zgubiłem paragon i nie chcieli mi przyjąć (próbowałem zwrotu w ostatni dzień przez co procedura odzyskania paragonu trwałaby za długo aby się zmieścić w terminie)

Wystarczyło podejść do rzecznika... Albo najpierw zadzwonic i zapytac, gdzie co i jak. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/pomoc/


Dla sklepów
https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/poda ... z-paragonu
faktura
wyciąg z terminala (przy płatnościach bezgotówkowych)
potwierdzenie transakcji z konta bankowego
oświadczenie o zagubieniu paragonu fiskalnego wraz z oświadczeniem dokonania zakupu
zeznania świadków
dokument gwarancji podbity przez sprzedawcę.

Jesli to kupiłeś w sklepie stacjonarnym i była opcja zwrotu towaru bez podania przyczyny powyższe również sie liczy.


Tak samo w playcie robią w balona klienta jak nie ma pudełka ;) pudło to nie towar i też można zwrócić prawdziwy towar.
BikeBarian

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

instau pisze:Nadziałem się na ten zestaw dość niefortunnie - chciałem go oddać w trakcie pierwszego testowego miesiąca bo słabo spełniał oczekiwania, ale zgubiłem paragon i nie chcieli mi przyjąć (próbowałem zwrotu w ostatni dzień przez co procedura odzyskania paragonu trwałaby za długo aby się zmieścić w terminie) i tak zostałem z nim na najbliższe dwa lata. Próbuję wycisnąć co się da. Od Playa dostałem dostęp do admina i firmware B2368_V100R001C00SPC057T.

Według specyfikacji ODU posiada możliwość IP passthrough co byłoby świetne dla moich wymagań, niestety nawet DMZ działa tu średnio - może przez to IDU. Próbowałem dwa różne adaptery PoE aby pozbyć się IDU na razie bez skutku.

Oprócz tego na stronie https://www.velmo.cz/firmware-upgrade-b2368/ jest dostepny firmware B2368_V100R001C00SPC085T w którym są dwie binarki: jedna do ODU a druga do IDU. Czy ktoś próbował? Czy odblokowywane są jakieś dodatkowe opcje?

@BikeBarian powodzenia w modyfikacjach
Nic straconego. Jeśli się zdecydujesz na podmianę anten będzie działać dobrze. Po świętach kupuje cybertecha drugiego i to w końcu razem spinam żeby porobić testy. Dla mnie najważniejszy jest upload bo obecny B715 nie ma QAM64 a ten B2368 ma wiec tutaj zyskam max dodatkowo 20Mbit uploadu. Strace na downloadzie ale jeśli on ma MIMO 4x4 to u mnie na 2600 powinno sie załączyć bo mam dobry SINR (>24) wiec zrekompensuje mi to stratę w stosunku do 3CA B715. Tyle teorii a zobaczymy jak praktyka pokaże.

Dzięki za link do firmware.

Z adapterów PoE możesz spróbować tego:
https://www.cyberbajt.pl/produkt/5709/z ... t-30w.html - jak nie zadziała to zwróć do sklepu bo drogi jest skubaniec.
Tvashtar
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2018-08-26, 17:53

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: Tvashtar »

Taka ciekawostka O2 czeskie sprzedaje ODU z innym routerem
https://www.o2.cz/osobni/en/241825-mobi ... h267a.html

Więc ewidentnie idzie wymienić IDU. Do czego sam zmierzam próbując dobrać jakiegoś mikrotika/zyxela poe+

Ich firmware tez wyglada inaczej, hilinkowe?
https://www.o2.cz/osobni/techzona-mobil ... cle=636595

Edit. mój błąd A01 ma hilinkowe, 66 ma takie jak my: https://www.o2.cz/osobni/techzona-mobil ... cle=634040

ciekawe tak swoją drogą, pewnie różnią się firmware wyłącznie
oferma
Użytkownik forum
Posty: 47
Rejestracja: 2019-05-11, 15:28

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: oferma »

Znalazłem coś takiego co ma B2368 w nazwie:

https://allegro.pl/oferta/huawei-b2368- ... 8094957897

Tu jest oficjalna oferta:

https://www.play.pl/telefony/huawei/hua ... -b2368-66/

Pierwszy raz się spotykam z takim urządzeniem :)
jcardoso47
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-06, 23:25

angielski spam

Post autor: jcardoso47 »

Hi,

Here is latest firmware if anyone would like to test :

http://autumn-shie.ddns.net/b2368/
BikeBarian

Re: angielski spam

Post autor: BikeBarian »

jcardoso47 pisze:Hi,

Here is latest firmware if anyone would like to test :

http://autumn-shie.ddns.net/b2368/
Hi there,

Any changlogs to see what's been changed/modified ??
jcardoso47
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-06, 23:25

Re: angielski spam

Post autor: jcardoso47 »

BikeBarian pisze:
jcardoso47 pisze:Hi,

Here is latest firmware if anyone would like to test :

http://autumn-shie.ddns.net/b2368/
Hi there,

Any changlogs to see what's been changed/modified ??

Unfortunately not, but I believe some of these are various carrier/Tac firmware . :)
jcardoso47
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2019-10-06, 23:25

Re: angielski spam

Post autor: jcardoso47 »

jcardoso47 pisze:
BikeBarian pisze:
jcardoso47 pisze:Hi,

Here is latest firmware if anyone would like to test :

http://autumn-shie.ddns.net/b2368/
Hi there,

Any changlogs to see what's been changed/modified ??

Unfortunately not, but I believe some of these are various carrier/Tac firmware . :)

If anyone here has the knowledge to explore these firmwares .bin files would appreciate if you could share your findings :ok:
damonek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2019-12-12, 18:21

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: damonek »

Czy można prosić o reupload jakichkolwiek wersji oprogramowania które były dostępne na stronie http://autumn-shie.ddns.net/b2368/
?? z góry bardzo dziękuje - obecnie prywatny serwer z tymi softami nie działa ;/
instau
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-21, 13:17

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: instau »

Po roku użytkowania tego urządzenia i raczej miernej opini <font color="#FF00FF"><b>»»wziąć««</b></font> się wreszcie za zabawę z wyduszeniem z niego wszystkiego co możliwe. Napisałem więc skrypt który scrape'ował mi dane połączeń ze strony lteStatus.cgi routera i wszystkich CellID do których się podłączył w trybie automatycznego wyboru pasm. Po około miesiącu miałem zestaw około 10 stacji bazowych wraz z ich DL EARFCN. Przystąpiłem więc do wymuszania konkretnych pasm i konkretnych Cellek i znalazłem taką która wedle strony btsearch jest najnowsza i oddalona o około 10km ode mnie (pozostałe są w zasięgu 3km ale zasłonięte prawdopodobnie budynkami).
I teraz najciekawsza część:
poziom sygnału oscyluje w granicach -56 dBm, RSRP -86 dBm, SINR -12 dB, RSRQ -12 db na 7 bandzie czyli 2,6GHz i szerokości pasma 20 MHz
otrzymuję wyniki w godzinach przedpołudniowych:
DL 80 Mb/s, UL 15Mb/s
w godzinach popołudniowych DL spada do 20 Mb
W trybie automatycznego wyszukiwania pasm (w tym agregacji) DL nigdy nie jest większy niż 10 Mb/s.
Coś z tym modemem jest nie tak skoro na niemożliwym więcz SINR na poziomie -12 dB osiąga tak dobre wyniki...
Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? Mogę zrobić film jeśli ktoś nie wierzy,

Softu używam tego z Czech. Tych z podejrzanej strony bałem sie ładować.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: onken »

Faktycznie, to az strach używać na takich parametrach download i upload ( przy kiepskim SINR )

Wyrzuć go czym prędzej a najlepiej zakop ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
instau
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-21, 13:17

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: instau »

onken pisze:Faktycznie, to az strach używać na takich parametrach download i upload ( przy kiepskim SINR )

Wyrzuć go czym prędzej a najlepiej zakop ;)
@onken ale mnie te 80/15 Mbit i ping 30 na speedteście satysfakcjonuje bo mieszkam daleko poza miastem, gdzie internet po miedzi daje maksymalnie 4Mbity (mocno szarpane) a alternatywą jest WISP oferujący 10Mbit połączenie radiowe. Z tymi 80cioma jestem "panem" wioski. Połączenie jest stabilne - mogę oglądać wszystko w 1080p60fps i grać w gry online. Jak to działa przy -12 dB SINR jest dla mnie niepojęte. Zakładam że soft jest zbugowany i pokazuje niewłaściwe dane.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: matek451 »

To się zdecyduj czy to 80Mb/s czy ci spada do 20Mb/s. Bo przed południem to raczej pusto na bts-ie. Która to stacja Play daje takie parametry sygnału na B2368 z 10km na lte2600?
instau
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-21, 13:17

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: instau »

Mówiąc o 80 Mbit/s mam na myśli maksymalną prędkość downloadu, bo istotą jest tutaj link między mną a stacją bazową, a nie obciążenie samej stacji, które jest ode mnie niezależne. Obecnie mam już w okolicach DL 30Mb/s więc ruch powoli się rozrzedza.
https://www.speedtest.net/result/8878921227
Screeny z lteStatus.cgi
dl.png
ul.png
CELLID tego "bts"a to 3304243
http://btsearch.pl/szukaj.php?mode=std&search=3304243

I wedle tego co podaje btsearch jest oddalony ode mnie właśnie 10km. Pytanie czy btsearch nie kłamie tak samo jak ten modem o tym SINR. Albo sam modem kłamie że się podłączył do 3304243.

Tak czy owak połączenie jest stabilne i wielokrotnie szybsze od alternatyw, więc cieszę się że jakiś bicz z tego g**** dało się ulepić. Polecam każdemu spróbować zrezygnować z agregacji pasm w tym urządzeniu i zafiksowanie na konkretną cellke. Można się miło zaskoczyć.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19150
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: matek451 »

Modliszów to BTS 5g Ready z kompletem 4 pasm LTE więc ten wynik 20-30Mb/s słaby , ale zaskakująco dobry rsrp, jaka jest twoja lokalizacja ? na sensownym sprzęcie z agregacją B7+B3+B1 i antenie kierunkowej pewnie byłoby dużo szybciej, także w agregacji B7+B3 na wf830,
instau
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-21, 13:17

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: instau »

Antena znajduje się na obrzerzach miasta Świebodzice. Najlepsze połączenie jest z Modliszowem. Połączenia do centrum miasta są tragiczne. Agregować pasm na tym shicie nie mogę bo wtedy nie mogę wymuszać PCI.

Tu jest przybliżona lokalizacja:
loc.png
Anten kierunkowych mam sporo z dipol.com.pl:
Antena TRANS-DATA LTE KPZ 8/8
Antena ATK-LOG ALP LTE MIMO 2x2 3000 MHz
Jakieś Yagi na 800 - 1800 MHz

bawiłem się nimi jak jeszcze miałem T-Mobile i modem B525 bez szczególnych rezultatów (stacje bazowe T-mobile w okolicy były mocno obciążone) kwestia dobrania sprzętu. Chce ktoś kupić tego B2368? ;)

Pytanie: wiem że któryś z sąsiadów ma femtocell w domu prawdopodobnie na 3G. Czy jest szansa że to właśnie z nim się łączę? Czy femtocell ma swój własny ID czy jest jak transparentny most?
instau
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2019-04-21, 13:17

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: instau »

matek451 pisze:na sensownym sprzęcie z agregacją B7+B3+B1
B715 może być czy polecasz coś innego? Planuję wstawić go blisko okna dachowego na strychu i zarobić możliwie najkrótsze kable antenowe (w zestawie miałem 5m), aby jak najmniejsze straty mieć.
Tvashtar
Użytkownik forum
Posty: 39
Rejestracja: 2018-08-26, 17:53

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: Tvashtar »

Ja do tej pory zawsze wymuszałem band 7 na konkretnym celu i miałem stabilne 100 Mb/s, ostatnio coś robili na słupie i po zapodaniu wszystkich bandów zaskoczyła mi jakaś agregacja z bandem 7 czego wcześniej nie miałem, w porywach 200 Mb/s+. Po wybiórczym eliminowaniu bandów doszedłem że to się zapodaje tylko gdy włączone są bandy 7,8 i 20 nigdy gdy jest tylko 7/8 bądź 7/20, 7 jest wyświetlane jak główny zawsze.
Ktoś kuma o co w tym chodzi? Ten sprzęt nie ma CA3 z tego co mi wiadomo.
Niestety to nie jest stabilne gdyż przy tej konfiguracji czasem zaskakuje band 20 jako główny bez CA, który ma 10 Mb/s.....
Największa bolączka tego sprzętu to kompletny brak konfiguracji CA.
nepomucenbb
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2018-12-17, 00:07

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: nepomucenbb »

Hej,

działam na tym Huawei od ponad roku i jest różnie. Może mi podpowiecie czy jestem w stanie cokolwiek poprawić.
Firmware mam: B2368_V100R001C00SPC057T
Znalazłem taki, ale boję się go wgrać: https://www.vodafone.cz/pece/osobni-a-f ... -b2368-22/

Wady, to oprócz słabych prędkości, ograniczenie w ilości adresów DHCP (max 32szt)
Poniższe wartości niewiele mi mówią, Wy się lepiej na tym znacie:

Dostawca usług 26002
ICCID 8948022518054918237F
Moc sygnału -78 dBm
SINR -8 dB
RSRP -109 dBm
RSRQ -16 dB
Pasmo częstotliwości band 3
DL EARFCN 1599
Tryb dupleksu FDD
APN Auto
RANK 1
Przepustowość: 10MHz
BikeBarian
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 168
Rejestracja: 2020-01-11, 21:22

Re: Netbox 2 Huawei (B2368)jak to jest z tą agregacja pasm w tym urządzeniu

Post autor: BikeBarian »

Przerób go na anteny zewnętrzne. Będziesz miał lepszy sygnał.
ODPOWIEDZ