Lte od T Mobile bez limitu danych

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

kol. @poszukiwacz dopiero chce dopiąć karte.
Prepaid działa ok ale...

Sam mam dolączonych takich kart sporo.

Jak włączysz pakiet ( z obecnych w T-Mobile ) aby mieć długą ważność konta to będziesz miał lejek na max prędkość i np na usługi supernet video
Może jedziesz na samych doladowaniach to nie masz lejka ( na prędkość ) i o to mi chodziło.
A Ty ciągle swoje ;)

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

Jeżeli masz pre-paida, dołączonego do internet connect karty abonamentowej, w której nie masz limitów i lejków, nie będziesz miał żadnych limitów i lejków na pre-paid. Koniec kropka.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

No popatrz a ja mam.
Mam pecha na wszystkich ?
Jak tylko aktywuje jakiś pakiet ( by wydłużyć ważność konta ) z prepaida ( lejek uwarunkowany nim ) ma priorytet i kropka
Zostaje nam na karcie paczka bez limitu danych z data jump, inne obostrzenia są brane z oferty pakietu prepaid.
Są pewne sposoby by to obejść i o nich pisałem my na PW

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

Może nie umiesz czytać ze zrozumieniem i stąd problem. Niestety nie mój. Mam dwie karty podpięte i wszystko działa bez lejków. Widać jestem jakiś specjalny.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Raczej ty nie umiesz.
Jakie masz więc pakiety włączone na samej karcie prepaid ( i nie masz na nim lejka ) ??
To takie trudne pytanie ?
A jeśli nie masz włączonych żadnych pakietów to i nie masz lejków itp.
Zobaczymy co odpisze kolega który zadał pytanie ( jak podłączy do connecta i włączy jakiś pakiet ) i zobaczymy czy mu się lejek załączy.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

Przecież piszę wyraźnie - wyraźniej się już chyba nie da - raz w roku, doładowuję za 5 złotych i włączam pakiet na 5 dni - tylko po to, żeby przedłużyć ważność konta o rok. Po pięciu dniach, pakiet na 5 dni się deaktywuje, ale internet connect dalej działa, a karta jest ważna kolejne 360 dni. Nie ma żadnych limitów, lejków. Z karty nie można dzwonić, wysyłąć SMS itd, bo ma konto wyzerowane. Działa tylko i wyłącznie internet.

Prościej już nie umiem tego wyjaśnić.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

No to zgadza sie, po wyłaczeniu się pakietu nie ma już lejków, ale niej est tak różowo...

Tez tak robię, pakiet za 5 zł, ale on po 3 miesiacach sam sie wyłącza ( bo nie mógl sie odnowić ) i okres skraca się do 31 dni
U Ciebie sie waznosc nie skraca ? Mam sporo kart i na kazdej ten okres sie skraca.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
Myk6414
Stały użytkownik forum
Posty: 89
Rejestracja: 2013-04-06, 17:12
Lokalizacja: Olszewnica Stara

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: Myk6414 »

Nie skraca się. Zawsze jest 365 dni od włączenia pakietu.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

No to serio, nie wiem jakim cudem tak masz :)
U mnie niestety ( zgodnie z zapisami w regulaminie ) po okresie ok. 3 miesięcy - jak zostaje jakoś ok. 270 dni ważności konta "zawieszony" pakiet za 5 zł zostaje wyłączony, robi się "goła" taryfa frii i okres skraca się do 31 dni

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
poszukiwacz
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2020-02-08, 20:23

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: poszukiwacz »

Panowie spokojnie :) do piątku podpene connecta i zobacze co i jak :)
beavis
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-04-18, 09:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: beavis »

A co byście doradzili mając do wyboru: starą ofertę T-Mobile z prawdziwym no limit (20/60, cesja od kogoś, kto rezygnuje) czy też lepiej Play 500 GB z prędkością no limit i 5G CPE Pro2? Założenia takie, że raczej na pewno nie przekroczy się 500 GB, jak i również dobrego zasięgu zarówno T-Mo, jak i Play, do tego oba BTSy nieprzeciążone.
astroneb
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 546
Rejestracja: 2020-03-09, 00:11

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: astroneb »

Polecam Play i Huawei 5G ,CPE Pro 2 ale jeśli wystarczy Ci przez 2 lata T-Mobile limit 20/60 to bież T-Mobile wszystko zależy jakie są twoje wymagania i do czego używasz internetu.
beavis
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2020-04-18, 09:56

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: beavis »

@astroneb: w tej chwili jestem na starej "miedzi" Neostrada VDSL 22/1.5 Mb/s (DL/UL), więc nawet ten T-Mobile bez limitów w opcji 60 to byłaby u mnie poprawa. A korzystanie z sieci to u mnie WWW + Netflix itp., ale w rozsądnej dawce (tzn. raz na kilka dni coś obejrzę). Rozważając internet LTE najbardziej obawiam się zmienności parametrów - tzn. teraz przykładowo stale mam z pobliskiego BTS ok. 130/20 Mb/s, ale nikt mi nie zagwarantuje, że tak będzie zawsze. Wracając do tematu samej oferty (T-Mobile bez limitu vs. Play 500 GB) to niewątpliwą korzyścią w Play jest to, że dostaje się ten całkiem przyzwoity Huawei 5G CPE Pro 2.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

T-Mobile obniżył ceny ZTE MC801A teraz porównując do Plusa w T-M jest za tą samą cenę 2x ten sam router i 600 GB na miesiąc :D
mrk1
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2017-01-30, 12:29

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: mrk1 »

Czy ktoś z was doświadczył lejka do 60Mb/s w abonamencie VIP? W mojej lokalizacji przy użyciu karty z limitem GB realna prędkość pobierania danych wynosi około 120Mb/s, a na karcie z abonamentem MAGENTA VIP jest lejek na 60Mb/s. Według konsultantów i techników wszystko jest w porządku, nie dociera do nich fakt, że na drugiej karcie prędkość nie jest limitowana.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: ktry »

W lutym kończy mi się umowa na prawdziwy bez limitu internet w T mobile. Umowa jest na firmę i limit wynosi w aplikacji 10 tysięcy Gb,więc jest to 10 TB miesięcznie bez ograniczenia prędkości. Mi najwięcej udało się w miesiącu dobić do 700 GB i to tylko raz w pierwszym miesiącu wiosennej pandemii, a tak przeważnie to 250-350 Gb w miesiącu. Od listopada przesiadam się na radiowy od lokalnego dostawcy. Szkoda by było taką ofertę w lutym wypowiedzieć. Jak wiadomo już takich bez limitów nie ma w ofertach. Odstąpił bym komuś te 3 miesiące niech zapłaci mi tyle co mi zostało ,czyli 3x po 72 zł . Ewentualnie czy można zrobić cesję na kogoś i od lutego umowa przeszła by na czas nieokreślony z miesięcznym wypowiedzeniem. Robił ktoś już coś takiego?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Witaj

Mozna cesje takiej taryfy tylko na firmę

Biorę :)

Wysłałem Ci emaila z informacją jak to zalatwic.

Odbierz proszę.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Przecież oferta dla firm bez limitu jest dalej.
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jest ale inna ( często z lejkiem na max prędkości )

Zupełnie inną taryfa i inne zasady

Data Jump już nie ma od długiego czasu.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Zależnie od ceny jest do 20 Mb/s 200 Mb/s lub max co daje nadajnik/
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Czy u innych odkąd wprowadzili zdalne nauczania również siada sieć LTE?
U mnie BTS od NS! to jest dramat od poniedziałku, praktycznie od 10 do 22 w nocy miewam spadki do 1 mb/s DL, zachowując 15 mb/s UL.
Zgłaszać to do BOKu kolejny raz, czy po prostu BTSy im siadają od zdalnego nauczania?
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: darekka »

U mnie sieć śmiga elegancko z 4,5km na H122 w agregacji LTE1800-2100 mam stałe 110-130Mb więc u Ciebie sieć klęka.
Ostatnio zmieniony 2020-10-27, 14:28 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.
darekka
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: piotrzet »

Wszystko zależy od lokalizacji. Masz lokalizację w której są wszystkie pasma czy nie? Jeśli tak to nie masz co zgłaszać i tak nie mają jak rozbudować. Jeśli nie to jest sens może dołożą kolejne pasma.
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Korzystam z nadajnika Słupno, ul. Miszewska.
Są tam tylko pasma LTE: 1800+2100. Zazwyczaj o tej porze miałem ok. 50 mb/s. A od poniedziałku jest...
znowu.png
Jakoś o 22/23 powoli wraca do normy i znów chodzi te 40-50 mb/s. Ale w dzień jest dramat teraz. Będę znowu wydzwaniał do BOKu aczkolwiek na wiosnę zgłaszałem 3 razy ten problem gdy był lockdown i dział techniczny odpowiadał tylko "Nie zauważono problemów technicznych w danej lokalizacji."
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26111
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: wojteks »

Jaki masz poziom sygnału i SNR?
Nie pomagam na PW!
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

122852265_3537694609651266_2819994970016631932_n.jpg
Tak to wygląda.
Zawsze chodziło ładnie, ale moim zdaniem sieć NS! padła od zdalnych zajęć. Mają pozwolenia na LTE2600 od dłuższego czasu to mogli by coś z tym zrobić tu.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
doqtor
Stały użytkownik forum
Posty: 105
Rejestracja: 2020-09-14, 17:51

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: doqtor »

Sprawdzałeś pojedyncze pasma? Zauważyłem u siebie, że gdy są tak duże obciążenia to agregacja jakby nie działała. Po 5 mbit pojedynczo na pasmach 2600 i 1800 daje wciąż 5 mbit zamiast 10 mbit. Więc może być tak że używasz tylko pasma podstawowego zamiast wymuszonej agregacji. Ostatecznie przy 0.34/0.00 sprawdziłbym jak działają pasma 3G bo może się okazać że tam jest trochę lepiej.
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Zarówno 1800 i 2100 oddzielnie włączane nie wyciągały więcej niż 1 mb/s. Potrzebowałem internetu do pisania pracy dziś, więc wrzuciłem do routera kartę Playa i dałem 2100+2600, Play radził sobie sporo lepiej bo 20 mb/s miałem.
Teraz na wieczór powoli zaczyna wstawać T-Mobile. Aczkolwiek jak w kolejnych dniach tak będzie to im to zgłaszam po raz kolejny, a jak w ciągu 3/4 tygodni nie będzie poprawy to wypowiedzenie umowy pójdzie i będę jechał na Prepaidach Playa.
Dziwi mnie że NS! w Słupnie nie dokłada pasm 2600, na wiosnę przy lock downie było podobnie i im padała sieć, mając pozwolenia mieli pół roku aby w takich miejscach podokładać extra pasma.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6436
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: onken »

Jak nie mają dobrego dosylu do BTSa to im dodanie nawet 20x LTE 2600 w niczym nie pomoże.

To nie guma , to się nie rozciąga.

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
krychxagg
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 353
Rejestracja: 2019-09-24, 09:09

Re: Lte od T Mobile bez limitu danych

Post autor: krychxagg »

Dni mijają a dziś spadek internetu do 0.2 mb/s podczas mojego spotkania na Teamsach. Jutro zgłaszam po raz kolejny do BOKu to.
A z BTS to powiem tak, jak mają zły dosył to niech go dopracują. Nadajnik który jest osiedle dalej w Słupnie (konkretnie Łagiewniki) posiada 4 pasma i tam śmiga internet o wiele lepiej niż z ich BTS na Miszewskiej który leży w dzień.
Jakby ten internet spadał do np. 10 mb/s to jeszcze bym przeżył te obciążenia sieci, ale poniżej 1 mb/s jest już tragedia i nie jestem w stanie Teamsów używać normalnie.
T-Mobile No-Limit 60mb/s, Huawei B535, Cybertech 17dBi + Play, Huawei E5573
ODPOWIEDZ