Mandriva 2008 power pack

Wszystko na temat internetu za pomocą sieci komórkowych pod systemem Linux.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
hucek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2007-12-09, 08:53
Lokalizacja: gogle

Mandriva 2008 power pack

Post autor: hucek »

Mam pytanko czy ktos moze uzywatego sys. na iPlusie z modemem huawei e220. Jesli tak to mam prosbe jak zainstalowac modem i jak krok po kroku ustawic polaczenie z netem. Na innych forach znalazlem informacjie jakoby Mandriva 2008 z tym najnowszym jadrem widzi nodem i ze niby nie ma zadnych problemow z zaistalowaniem go na tym os.
Potrzeban mi z ym jest pomoc zanim przejde na mandrive. Choc juz nie raz przechodzilem z Win. na Mandrive. Powiem ze Mandriva jest lepsza ale nie wiem czy da sobie rade z iPlusem i tym modemem na USB Huawei e220. Wszelka pomoc i info. mile widziane.
dino777
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2007-11-14, 07:23
Lokalizacja: koszalin

Re: Mandriva 2008 power pack

Post autor: dino777 »

a byłes tu www.strefamandrivy.pl ,oze tam szybciej, ja na lapku i w domu mam xp i mandrive, na ruterze smiga bez problemu a na lapku jakos jeszce sie nie zabrałem i po necie xp
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mandriva 2008 power pack

Post autor: zDaleKi »

hucek pisze:nie wiem czy da sobie rade z iPlusem i tym modemem na USB Huawei e220
Uruchom wersję Live Mandrivy, czyli taką botowalną z płyty i zobacz, czy czy widzi modem. A konfiguracja połączenia powinna być podobna do tej => >KLIK - do postów o Linuksie<
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ