Wybór operatora wroclaw

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Crystal_Castles
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-05-09, 23:33

Wybór operatora wroclaw

Post autor: Crystal_Castles »

Cześć wszystkim, potrzebuje porady odnośnie wyboru operatora i taryfy. Moja lokalizacja to Wrocław, Czajcza 8. Orange podobno działa spoko, tak mówiła sąsiadka, ale ja nie chcę mieć z nimi nic wspólnego chyba że w ostateczności, po tym jakie miałem z nimi przejścia, poza tym wyczytałem tutaj że lecą w kulki z lejkami technicznymi. A pomijając już operatora, mogę sprawdzić na starterach, to pojęcia nie mam jaka ofertę wybrać. Naprawdę nie ma nic bez limitu? Takie 250 GB to jest niesmaczny żart na internet do domu, YT/netfilix zje to w tydzień, nie mówiąc o pobieraniu gier. Z racji siedzenia na wynajmie kabel niestety odpada, możecie mi coś doradzić dobrzy ludzie? Wziąłbym magenta od t mobile ale nie mam firmy, a branie na kogoś to średnio mi wygląda.
piotrzet
Guru bezprzewodowy
Posty: 2377
Rejestracja: 2017-10-21, 13:46

Re: Wybór operatora wroclaw

Post autor: piotrzet »

Przecież światłowód możesz wziąć na czas nieokreślony. Będzie trochę drożej ale masz pewność stabilnego łącza i internetu bez limitu.
Crystal_Castles
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2021-05-09, 23:33

Re: Wybór operatora wroclaw

Post autor: Crystal_Castles »

Właściciel się nie zgadza, tak bym zrobił jakbym mogl
ODPOWIEDZ