Internet w Roamingu w Norwegii

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
grzesiek1991
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2017-07-29, 17:56

Internet w Roamingu w Norwegii

Post autor: grzesiek1991 »

Jakie startery sieci komórkowych oferują od początku miesiąc ważności konta i jak największy pakiet danych w roamingu? Chciałbym kupić kilka takich starterów i aktywować je za granicą tj w Norwegii(pytanie czy tak można?) dla internetu, po wykorzystaniu pakietu do kosza i następny starter.

W Plusie w ofercie Elastyczna po przeniesieniu numeru jest 4,2GB za darmo ale nie wiem czy można kupić starter z tą taryfą od razu?
CCpl
Stały użytkownik forum
Posty: 80
Rejestracja: 2020-01-22, 23:14

Re: Internet w Roamingu w Norwegii

Post autor: CCpl »

Witam,
dużo nie podpowiem, ale w sąsiedniej Szwecji - Internet jest potwornie drogi, ceny masakra. Generalnie ważne jest czy "nasz" roaming ma podpisane umowy z sieciami w Norwegii w zasięgu których będziesz przebywał. Może być różnie. Poza tym te pakiety są malutkie w roamingu, choć może większe od tych z Norwegii (nie wiem jak jest).

Na Alledrogo jest kilka osób które mają net z różnych państw Europy Kontynentalnej i tam bym zajrzał i zapytał co się bardziej opłaca (choć zwykle najgorzej jest pytać sprzedawcy :) ).

W szwedzkim internecie widziałem porównywarki cen netu w Szwecji. może Norwegia ma podobne?

Rzuć okiem na: https://pol-nor.com/roaming-norwegia/
grzesiek1991
Stały użytkownik forum
Posty: 79
Rejestracja: 2017-07-29, 17:56

Re: Internet w Roamingu w Norwegii

Post autor: grzesiek1991 »

Najlepszym rozwiązaniem na oszczędzenie byłoby, o ile to zadziała, skorzystanie z Plus Elastyczna gdzie po przeniesieniu numeru mam 4,2GB/mc za darmo przez 3 miesiące w roamingu. Przenieść tak 3 karty i aktywować w Polsce, potem na miejscu zmieniać karty sim co 10 dni.

Po tych 3 miesiącach kupić już normalny Norweski Internet.

Myślę, że korzystanie przez 3 miesiące z tego pakietu nie zostanie tam zablokowane?
ODPOWIEDZ