Play - w której ofercie dostęp do 5G?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
ygreko
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 338
Rejestracja: 2011-05-05, 06:14
Lokalizacja: Nadarzyn

Play - w której ofercie dostęp do 5G?

Post autor: ygreko »

Zdziwiłem się, bo mój starter InK 2.0 łapie tylko LTE. Czat w aplikacji odpowiedział, że abym miał 5G to muszę kupić pakiet, na przykład internet na miesiąc za 50 zeta. Po przyciśnięciu dodał, że to jedyna opcja aby mieć 5G. Naprawdę? Wziąłem starter na próbę, nie potrzebuję pakietu na miesiąc. Jest jakaś inna metoda aby uzyskać dostęp do 5G w Play, nawet tylko na kilka dni?

Druga sprawa - miałem mieć możliwość zmiany karty SIM na eSIM w aplikacji, ale opcja jest niedostępna, możliwe jest to tylko w salonie... Coraz gorzej ten test Play wychodzi, a taka fajna sieć miała być...
Zeusek
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 512
Rejestracja: 2020-03-25, 10:40

Re: Play - w której ofercie dostęp do 5G?

Post autor: Zeusek »

Obecne tzw. 5G jest na niby. Jeśli chcesz sprawdzić jak działa "5G" w Play to kup kartę Virgin Mobile.
Huawei B818 -> ZTE MC888 -> Virgin Mobile.
ktry
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 239
Rejestracja: 2017-09-15, 19:51

Re: Play - w której ofercie dostęp do 5G?

Post autor: ktry »

Zmiana na esim tylko w salonie ,przez aplikację nie dziala.
Nawet na firmowym numerze abonamentowym nie mogłem tego zrobić w apce.
Jest potrzebne jakieś hasło do czegoś tam ,którego nie posiadałem. Teraz jak już mam to hasło to może by się udało, ale już gościu w salonie to ogarnął.
Fajna sprawa to esim , bo mając telefon ,który teoretycznie obsługuje 2 sim nie mogłem włożyć dwóch kart . Tylko jedna esim i jedna normalna.

5G Pleya to nawet na firmowym numerze abonamentowym nie dziala, fakt że abo. to 15 zł netto z pakietem 25 GB i resztą bez limitu, więc pewnie cena za niska na 5G. :D
ODPOWIEDZ