Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
macoo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-20, 15:25

Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

Post autor: macoo »

Cześć. Czy możecie polecić jakąś ofertę która będzie odpowiednia dla osoby często podróżującej do jednego z krajów UE (tzw. 1 strefa czy jak to się nazywa).
W tej chwili korzystam z Orange na kartę z pakietem za 35 zł i tam jest coś około 3 giga Internetu + mam miejscową kartę SIM z no limit internetu, ale może da się ogarnąć to jednym polskim numerem?
Nie potrzebuje dużo internetu w roamingu bo wifi ale 3 giga z Orange to mało. Może jest szansa na 30/50 giga u któregoś operatora?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

Post autor: onken »

W roamingu ???
Nierealne.
Chyba że jakaś karta ukraińskiego operatora ( gdzie na Facebooku wulidzialem takie oferty ) może mieć takie pakiety ale to nie jest jakoś specjalnie tanie przy takiej ilości danych

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
macoo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-20, 15:25

Re: Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

Post autor: macoo »

Dziękuję, w takim razie zostaję z kartą lokalną i tyle.
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

Post autor: kedi »

Na kartę Redbull za 40 pln 8,6 GB w roamingu.
macoo
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2019-11-20, 15:25

Re: Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

Post autor: macoo »

Dziękuję za odpowiedzi. Kupiłem lokalną kartę SIM z nolimitem i jest to najtańsze i najmniej problemowe rozwiązanie.

Mam jeszcze jedno pytanie, ponieważ od kilku lat korzystam z Orange na kartę (w tej chwili z pakietem za 35 zł i za dużą jak dla mnie nawet paczką danych), ale Orange zaskoczył mnie smsem, że za 2 m-ce zmieni mi ceny połączeń i smsów (oczywiście w górę).
Zapewne ma to związek z tym, że większość czasu spędzam za granicą. Czy u każdego operatora wygląda to tak samo? Wiem, że to nie ten dział i może nie to forum, ale wolę zapytać tutaj niż w salonach, bo tam pewnie wszyscy napiszą, że mają taniej i lepiej, a rzeczywistość jest inna.
nefczibaku
Stały użytkownik forum
Posty: 112
Rejestracja: 2014-01-29, 22:16
Lokalizacja: grodzisk maz

Re: Jaka oferta na wyjazdy za granicę?

Post autor: nefczibaku »

Każdy operator ma prawo to zrobić, jeśli większość czasu spędzasz za granicą - a czy to zrobi? pewnie konieczna jest weryfikacja empiryczna.
ODPOWIEDZ