ZTE MC888 PRO 5G vs Huawei H122-373 5G CPE PRO2

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Raffek

ZTE MC888 PRO 5G vs Huawei H122-373 5G CPE PRO2

Post autor: Raffek »

Witam szanowne grono, :padam:

Chciałbym rzucić na forum zapytanie,
a mianowicie co lepsze, tak jak w temacie: ZTE MC888 PRO 5G czy Huawei H122-373 5G CPE PRO2 :?
Sieć pod jaką urządzenie by pracowało to T-mobile w taryfie Magenta Biznes VIP.
Najbliższy nadajnik który jest widoczny z okna (max 450m) to: T-Mobile (26002) ID: 43099 - Słupca, Romualda Traugutta 7b, 335/6.
To byłby główny router, reszta rozeszła się po domu kablem do pozostałych AP.
Głównie chodzi o jakość, bezawaryjność, a najważniejsze szybkość..

Standardowo podpięte będą: TV, laptop, monitoring, temat "smartowe" oraz telefony. ;)

Poprosiłbym o sugestie, informacje związane z użytkowaniem - może ktoś przerabiał temat, użytkował te sprzęty :cisza:
Jak to się ma w praktyce?
Awatar użytkownika
onken
** Moderator **
Posty: 6445
Rejestracja: 2014-06-07, 20:49
Lokalizacja: Kraków

Re: ZTE MC888 PRO 5G vs Huawei H122-373 5G CPE PRO2

Post autor: onken »

Robiłeś testy na telefonie jak działa sieć obecnie ?

Wypożyczę kartę no limit - Nielimitowany internet w T-Mobile lub Orange

Cena - 60 zł za m-c
Kontakt na PW
duke
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 173
Rejestracja: 2020-01-10, 17:21

Re: ZTE MC888 PRO 5G vs Huawei H122-373 5G CPE PRO2

Post autor: duke »

Ja u siebie mam huaweia, działa stabilnie nie pamiętam kiedy go restartowałem ostatnio, mam go złączonego z "normalnym" routerem.
Z moich doświadczeń to nie radził sobie z wieloma użytkownikami po wifi... do tego stopnia że musiałem go restartować żeby dostać się do panelu sterowania. Ale to było przy ok 20-40 klientach po wifi 2.4ghz... jak podpinałem się 2-4 urządzeń to było ok.
O zte chodzą różne opinie ... w huaweiu można łatwo podpiąć swoje anteny i cena też jest przyzwoita...na papierze huawei ma gorsze anteny. Na youtube jest test porównawczy prędkości ale jeden test to trochę za mało żeby decydować.
na plus zte to celllock.
ODPOWIEDZ