Nielimitowany internet t mobile na karte

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Marek07
Początkujący użytkownik forum
Posty: 9
Rejestracja: 2023-02-10, 17:33

Nielimitowany internet t mobile na karte

Post autor: Marek07 »

Witajcie zastanawia mnie jedno czy ten internet nielimitowany na 14 dni czy ona jest na prawdę nielimitowany czy to jest jakiś pic, czy może ma jakiś limit powiedzmy 100 lub 200 GB a po wyczerpaniu GB prędkość spadnie po niżej 1 MB chyba tak było w play też miał być nielimitowany a jednak miał limit, mam zamiar pobierać duże pliki tylko boję się że jak jest limit to spadnie mi prędkość a wiem że pakietu nie da się wyłączyć, co myślicie dzięki za odpowiedzi pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Nielimitowany internet t mobile na karte

Post autor: wojteks »

Poczytaj RŚUT i będziesz wiedział, operator mobilny zawsze może przyciąć transfer nawet w usługach "bez limitu" a jak to zrobi to zależy od wielu rzeczy, począwszy od limitowania prędkości do braku możliwości agregacji pasm.
Nie pomagam na PW!
darekka
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 881
Rejestracja: 2011-11-02, 13:50
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Nielimitowany internet t mobile na karte

Post autor: darekka »

Przez 2 tygodnie zużyłem ponad 1800GB-dziennie 200GB, a nawet 340GB zużywałem i zero problemów. Prędkości przez cały czas 100-200Mb(zazwyczaj bliżej 200Mb) na wiejskiej stacji z LTE800,900,1800,2100(plus "fake 5G" na 2100).
Karta prepaid z Go!XXS.

W poprzednich edycjach promocji również duże ilości GB(zwykle sporo ponad 1300GB-często nawet 2TB) zużywałem i również zero problemów.
darekka
ODPOWIEDZ