Karta Play HomeBox czy działa w routerze

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
neutron
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-19, 13:07

Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: neutron »

Zastanawiam się czy karta z abonamentu HomeBox zadziała w routerze ?
Przestudiowałem cały regulamin ale nic nie znalazłem na ten temat.
Ktoś używa tak tej Karty ? Działa to ?
Anil321
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 243
Rejestracja: 2020-03-18, 12:08

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: Anil321 »

Pewnie zadziała, ale operator może Ci zablokować/zmniejszyć transfer powołując się na bezpieczeństwo sieci zgodnie z regulaminem (karty są dedykowane pod konkretne urządzenia stąd rozróżnienie na karty internetowe i telefoniczne). Ciężko coś powiedzieć bo to Twoje ryzyko, nawet jak każdy Ci napisze tutaj, że będzie działać to co zrobisz jak utną transfer? Będziesz reklamować, że na forum pisali, ze miało działać? A zostaniesz z abonamentem dodatkowym.
neutron
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2019-10-19, 13:07

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: neutron »

A więc tak, zaryzykowałem i wziąłem ten abonament HomeBox, 75zł za internet bez żadnych limitów to jest super sprawa.
Przestudiowałem wszystkie regulaminy i nie ma nigdzie napisane że karty telefonicznej nie można używać w routerze.
Przecież w telefonie też można udostępnić internet i wtedy sam telefon działa jak router.
Zobaczymy, mam dwa tygodnie na przetestowanie tego.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26137
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: wojteks »

neutron pisze:75zł za internet bez żadnych limitów
A czytałeś to co jest w RŚUT czy drobnym drukiem?
Nie pomagam na PW!
Polan55
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2024-01-29, 22:47

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: Polan55 »

I jak ten HomeBox po testach ?
6G_
Początkujący użytkownik forum
Posty: 18
Rejestracja: 2024-01-10, 11:35

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: 6G_ »

Też jestem ciekaw.
Polan55
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2024-01-29, 22:47

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: Polan55 »

Trochę kusi mnie ten HomeBox, ze względu że sporo pracuję między Polską, a innymi krajami, a aktualnie za 95 zł dają tam prawie 19gb roaming + dodatkowa karta 300gb - dla mnie jak znalazł by wrzucić w router domowy, więc gdybyśmy mogli prosić jakiejś wyniki
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: kedi »

Polan55 pisze:Trochę kusi mnie ten HomeBox, ze względu że sporo pracuję między Polską, a innymi krajami, a aktualnie za 95 zł dają tam prawie 19gb roaming + dodatkowa karta 300gb - dla mnie jak znalazł by wrzucić w router domowy, więc gdybyśmy mogli prosić jakiejś wyniki

Jak tam u ciebie chodzi Play w Niemczech? U mnie w Virgin Mobile które chodzi na tej sieci to padka za Odrą nie chce się łączyć z żadną siecią w przeciwieństwie do T-Mobile.
Polan55
Początkujący użytkownik forum
Posty: 6
Rejestracja: 2024-01-29, 22:47

Re: Karta Play HomeBox czy działa w routerze

Post autor: Polan55 »

Aktualnie Szwecja, kończy mi się umowa z Play gdzie mam 6gb roamingu (dużo za mało) i zwykle korzystam z ichniejszej sieci Tele2, to po 5G dobrze to lata, z ciekawości sprawdzałem transfery ostatnio i 700mb DL, nie miałem żadnych jeszcze przykrości, wcześniej byłem we Włoszech i też wszystko w porządku, jak w Niemczech nie powiem
ODPOWIEDZ