GlobTrotter Mobility Manager

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Robert

GlobTrotter Mobility Manager

Post autor: Robert »

Witam
Poszukuję oprogramowania i sterowników do modemu Option Globtrotter 3G QUAD (Mobility Manager). Z jakiej strony można ściągnąć? Proszę o podpowiedź.
Awatar użytkownika
bob
Guru bezprzewodowy
Posty: 7979
Rejestracja: 2006-01-07, 15:41
Lokalizacja: Mała miejscowość

Re: GlobTrotter Mobility Manager

Post autor: bob »

Cześć Robert
Tu znajdziesz wszystko :
http://www.xenya.si/sup/option/ user:option pass:fusion
pozdr. bob
Robert

GT mobility manager

Post autor: Robert »

Dzieki za stronkę ze sterownikami
Modem działa na laptopie z simDatą, jutro zainstaluję na stacjonarnym pc więc zobacze jak będzie sie sprawował.
nika

sim lock na globe trottez 3g quad

Post autor: nika »

witam lupilam karte Glob trotter 3g quad,ktora pracowala w plusie ja ma ere. moze ktos wie czy i jak ja uruchomic? czy trzeba zdiac sim locka? jak tak to gdzie?
Robert

GTMM

Post autor: Robert »

Poszukaj coś na tym forum a <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> znajdziesz jak zdjąć simloka.
U mnie modem działa też dobrze na stacjonarnym pececie, tylko że mam sygnał gprs. :)
gościu

Re: GlobTrotter Mobility Manager

Post autor: gościu »

Robert pisze:Witam
Poszukuję oprogramowania i sterowników do modemu Option Globtrotter 3G QUAD (Mobility Manager). Z jakiej strony można ściągnąć? Proszę o podpowiedź.
Mobility Managera można ściągnąć ze strony blueconnect.pl jest w zakłądce "dodatkowe materiały". Z tego co mi wiadomo, jak będą nowe sterowniki, tez sie tam pojawią :)
ODPOWIEDZ