Blueconnect _jak skonfigurować by dzwonić na komÓrkę

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
seku69
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2006-02-20, 10:14
Lokalizacja: Koszalin

Blueconnect _jak skonfigurować by dzwonić na komÓrkę

Post autor: seku69 »

Witam.Od pewnego czasu jestem posiadaczem usługi Blueconnect,na laptopie.Stosuje kartę PCIMCA Merlin U630.Mam takie pytanie,czy jest jakiś sposób żeby za pomocż laptopa tej karty i np. jakiegoś programu łączyć sie na jakiś nr.<font color="#FF00FF"><b>»»komórk-a««</b></font> lub stacjonarny.Innymi słowy czy da radę skorzystać z laptopa z tą kartą jak ze zwykłej <font color="#FF00FF"><b>»»komórk-a««</b></font>?
Może ktoś już <font color="#FF00FF"><b>»»błąd ort.««</b></font>?Proszę o opinijępozdrawiam seku69
damis
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2005-10-20, 08:51
Lokalizacja: Stolyca

Re: Blueconnect _jak skonfigurować by dzwonić na komÓrkę

Post autor: damis »

seku69 pisze:Witam.Od pewnego czasu jestem posiadaczem usługi Blueconnect,na laptopie.Stosuje kartę PCIMCA Merlin U630.Mam takie pytanie,czy jest jakiś sposób żeby za pomocż laptopa tej karty i np. jakiegoś programu łączyć sie na jakiś nr.<font color="#FF00FF"><b>»»komórk-a««</b></font> lub stacjonarny.Innymi słowy czy da radę skorzystać z laptopa z tą kartą jak ze zwykłej <font color="#FF00FF"><b>»»komórk-a««</b></font>?
Może ktoś już <font color="#FF00FF"><b>»»błąd ort.««</b></font>?Proszę o opinijępozdrawiam seku69
Skype ?
ODPOWIEDZ