iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Kwestie techniczne, konfiguracja telefonów do współpracy z internetem, rozwiązywanie problemów z tym związanych... itp.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Timeck

iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: Timeck »

Mam Motorolę V360 jako modem i kartę simdata.

Łaczę się i wszystko ok, ale gdy nic nie przesyłam przez ok 40 sekund komputer nie potrafi nic odebrać tylko próbuje tzw. "wysyłać aby coś dostać" ale nic nie dostanie. Muszę wtedy rozłączyć połączenie i telefon,
i łączyć się jeszcze raz. Czasami odrazu po połączeniu się to dzieje. Jest to bardzo uciążliwe i wkurzające :cry: a po drugie zżera mi kasę z karty bo liczy z każde zaczęte 100kB. Mam Windowsa XP Pro i próbowałem wszelkich możliwych ustawień. :(

Pomóżcie !!! Proszę !!!
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: klisza »

Miałem ten sam problem. Próbowałem wszystkiego, ale nic nie pomagało. Potem zdecydowałem się wgrać na nowo system do kompa i ..... pomogło. To wszystko, co mogę poradzić.
- iPlus - Motorola v235 Rz?dzi - Firefox -
Lesiu.Z
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-01-31, 08:58
Lokalizacja: Grudzi?dz

Re: iPlus w telefonie - transfer spada do zera i kropka POMO

Post autor: Lesiu.Z »

Timeck pisze:Mam Motorolę V360 jako modem i kartę simdata.


Pomóżcie !!! Proszę !!!
Zbieg okolizności?
Mam podobny problem. Łącze się z netem, zaczynam coś tam przeglądać na www.... Niy fajnie, ale nagle transfer spada do "0", bajty wysyłane są a obdieranych nie ma. Staje się to prawie zawsze, od jakiegoś tygodnia czasu zaraz po włączeniu kompa. Jak rozłącze połączenie i połącze się na nowo to działa juz dobrze prawie zawsze (jeden na 10 przypadków po ponownym połączeniu jest to samo)
Sprzęt N6820, BT blue solei, laptop, i+.

Pozdro
I-Plus.....
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: sardo nunspa »

Mam GC 75 i bardzo rzadko mam taki deadlock. 2-3 razy w miesiącu, w dzień, najczęściej po południu. Trwa kilka godzin i ustaje. Wydaje mi się, że to postronie operatora, bo jak w lutym była wichura i i coś zepsuło sie na BTSie to taki net ja opisujecie, był w niedzielę od południa do wtorku.
We srodę net już był dobry ale zrywało połączenie co 3 min dopiero we czwartek było ok.
Latka lecą...
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: Szadzik »

Plusowcy, jesli macie problemy to przede wszystkim kombinujcie ze wszysgtkimi APNami dostępnymi w Plusie jest to bardzo częsty problem że jest inny APN i jak sie zmieni to wtedy chodzi dużo lepiej.
Back to the Future ;)
Air23

Re: iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: Air23 »

Szadzik pisze:Plusowcy, jesli macie problemy to przede wszystkim kombinujcie ze wszysgtkimi APNami dostępnymi w Plusie jest to bardzo częsty problem że jest inny APN i jak sie zmieni to wtedy chodzi dużo lepiej.
Witam,

A gdzie mozna znalezc wykaz APN dla Plusa ?

Pozdrawiam
Air23
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: Szadzik »

Air23 pisze:
Szadzik pisze:Plusowcy, jesli macie problemy to przede wszystkim kombinujcie ze wszysgtkimi APNami dostępnymi w Plusie jest to bardzo częsty problem że jest inny APN i jak sie zmieni to wtedy chodzi dużo lepiej.
Witam,

A gdzie mozna znalezc wykaz APN dla Plusa ?

Pozdrawiam
Air23
Hmm, najlepiej zadzwoń do ichniego zBOKu.
Back to the Future ;)
Lesiu.Z
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2006-01-31, 08:58
Lokalizacja: Grudzi?dz

Re: iPlus w telefonie V360 - transfer spada do zera POMOCY!!

Post autor: Lesiu.Z »

Air23 pisze:Witam,

A gdzie mozna znalezc wykaz APN dla Plusa ?

Pozdrawiam
Air23
Duzego wyboru to nie ma "www.plusgsm.pl" i "internet" chociaz musze poszukac regulamin promocji bo wydawało mi się, ze jest tam stwierdzenie APN www.plusgsm.pl, internet i inne, ale pewnoości nie mam.

Pozdro
I-Plus.....
ODPOWIEDZ