iPlus - jak to jest?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niedobradzidzia
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2007-11-12, 16:55
Lokalizacja: Nak?o nad Noteci?

iPlus - jak to jest?

Post autor: niedobradzidzia »

Witajcie, mam niemały problem. Otóż mam iPlusa 60 i chciałabym zerwać z nimi umowę, dlatego, że za wolno mi chodzi net. Doszedł w domu drugi laptop i myślałam, żeby zamówić Neostradę i bezprzewodowo łączyć oba lapki przez router. Spojrzałam na umowę i jest zaznaczony kwadracik, że umowa jest na czas nieoznaczony. Nie ma nic o tym, że na 24 msc, czy coś. Chciałabym zerwać i czy mogę bez ponoszenia konsekwencji? Co z modemem? Wzięłam za 1zł Option Globetretter Edge. Jak to wygląda? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam,
niedobradzidzia.
heroiczna walka o lepsze jutro...
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: iPlus - jak to jest?

Post autor: Patryk »

niedobradzidzia pisze:Spojrzałam na umowę i jest zaznaczony kwadracik, że umowa jest na czas nieoznaczony.
Umowa jest na czas nieoznaczony,ale nie krótszy niż 24 miesiące
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: iPlus - jak to jest?

Post autor: Engelbert »

Sama umowa zawarta jest na czas nieoznaczony, aby po 24 miesiącach nagle nie nastąpiło wyłączenie usługi ;)
Oprócz tego podpisywałaś jeszcze regulamin promocji, na mocy której nabyłaś modem po promocyjnej cenie, gdzie został zdefiniowany okres karencji i opłata karna za jej ewentualne wcześniejsze rozwiązanie.

Niestety operator nie gwarantuje prędkości, najlepiej - jeśli jesteś zdecydowana - poszukać kogoś, kto przejmie umowę na zasadach cesji.
Awatar użytkownika
niedobradzidzia
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2007-11-12, 16:55
Lokalizacja: Nak?o nad Noteci?

Re: iPlus - jak to jest?

Post autor: niedobradzidzia »

Witam i przepraszam, że tak długo mnie nie było. Jedyne co mogę zrobić, to cesja? Jak to wygląda? Jednym słowem klamka się zapadła? Chcę odejść od Plusa nie tylko z internetu, ale i też z mixa. Są po prostu beznadziejni. Na początku ładnie, cacy chodził necik, a teraz to istna tragedia. Po prostu mam chyba nie teges położenie, albo nie wiem co:/ Rok się męczyć nie bardzo mi się to podoba :( .
heroiczna walka o lepsze jutro...
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: iPlus - jak to jest?

Post autor: Engelbert »

niedobradzidzia pisze:Jedyne co mogę zrobić, to cesja? Jak to wygląda?
Zadzwoń na 2601, poznasz szczegóły i ew. wymagania.
niedobradzidzia pisze:chyba nie teges położenie
Chyba...? No a jak działa w innym miejscu?
Awatar użytkownika
ztomasz
Stały użytkownik forum
Posty: 62
Rejestracja: 2008-04-28, 13:25
Lokalizacja: Mosina

Re: iPlus - jak to jest?

Post autor: ztomasz »

A jestes pewien ze nie masz jakis problemow ze sprzetem?? Wiruski, trojany i inne badziewia potrafia neta nawet kablowego niezle zmulic.
ODPOWIEDZ