[NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

[NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Post autor: zDaleKi »

Wielu z Was korzysta z neostrady jako łącza do internetu, może zainteresuje Was nowy pomysł TP: >Bezpieczna neostrada<
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: [NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Post autor: Jo_gurt »

Nie wiem, ja tam nie lubię być do czegoś z góry przymuszany =P Mam mieszane uczucia.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Post autor: zDaleKi »

Jeżeli ktoś się zna na zabezpieczeniach, to sam sobie poradzi i zapewne nie jest to usługa dla Ciebie Jo_gurt, czy dla mnie :cwaniak:
Może ona teoretycznie przydać się tym, którzy nie radzą sobie z tym problemem. Sęk tylko w tym, co będzie jak np. podłączą sobie bramkę do internetu a odpowiednie porty do jej działania też będą poblokowane? Można wtedy szukać problemu i szukać...
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: [NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Post autor: mar_kow »

BliSki pisze:[...]Może ona teoretycznie przydać się tym, którzy nie radzą sobie z tym problemem. [...]
Na pewno tym, których komputery "przechowują" ponad tys. wirusów i innego świństwa i w zasadzie to komputer żył własnym życiem ;) . Zajętość procka non stop 80-100% (dwa rdzenie) a na portach 1Mb/s ciągłej pracy...
Moje zdziewienie było przeogromne - nigdy jeszcze coś takiego nie widzialem :szok: .
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Post autor: zDaleKi »

mar_kow pisze:Moje zdziewienie było przeogromne - nigdy jeszcze coś takiego nie widzialem
Ja widziałem i aż chciało się do czegoś takiego w rękawiczkach podejść :rotfl: :hyhy:
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Awatar użytkownika
mar_kow
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1261
Rejestracja: 2007-04-06, 17:05
Lokalizacja: Mazury

Re: [NEWS] Bezpieczna neostrada, nowy pomysł TPSA.

Post autor: mar_kow »

I jeszcze na tym kompie gość robił przelewy bankowe... :gwiazdki: Że też mu kasy nie pociągnęli :szok: . Więcej szczęścia niż wiedzy komputerowej...
ODPOWIEDZ