[NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Nowości... więcej na https://www.opp.today/pl/

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

[NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: Engelbert »

Vobis przygotował specjalną ofertę umożliwiającą wypróbowanie bezprzewodowej transmisji danych w ofercie iPlus.

Użytkownik może zakupić modem iPlus USB Option Icon 225 raz z karta prepaid Simdata w pełnej cenie za kwotę 599 zł, przetestować i w ciągu 7 dni podjąć decyzję. Jeśli oferta sprosta wszystkim wymaganiom wówczas w dowolnym sklepie sieci Vobis należy podpisać umowę na świadczenie usług telekomunikacyjnych i uzyskać zwrot różnicy w cenie modemu. W przypadku rezygnacji z podpisania umowy gwarantowany jest całkowity zwrot kosztów zakupu modemu.

iPlus USB Option Icon 225 umożliwia transmisję danych w technologii GPRS, EDGE oraz HSDPA z prędkością do 7,2 Mbit/s.
Źródło: telepolis.pl


Innymi słowy modem na tydzień, płacimy tylko za SimDatę 20pln i kaucję 599zł za modem, w pełni zwracaną w przypadku braku chęci korzystania z usługi.
Prawie to samo co w Orange.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: zDaleKi »

Wydaje mi się, że to w Vobisie funkcjonuje już od przynajmniej miesiąca.
Engelbert pisze:Innymi słowy modem na tydzień, płacimy tylko za SimDatę 20pln i kaucję 599zł za modem, w pełni zwracaną w przypadku braku chęci korzystania z usługi.
Tak, ale modem musi być w stanie idealnym. Jeżeli go zarysujemy lub coś podobnego, to szansa na oddanie maleje. Dlatego trzeba z nim jak z jajkiem.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: [NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: Engelbert »

W Vobisie nie wiem, ale w Liberty na pewno ;)
Co do tego jajka - nie wiem jak można używać przez tydzień modemu, żeby go zniszczyć... Nie przesadzajmy, uszkodzenie - wiadomo, ale zarysowanie itd. nie ma większego znaczenia - modemy i tak wracają do producenta i są odświeżane.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: zDaleKi »

Engelbert pisze:Nie przesadzajmy, uszkodzenie - wiadomo, ale zarysowanie itd. nie ma większego znaczenia - modemy i tak wracają do producenta i są odświeżane
Nie wiem jak to jest, ale czytałem taką opinię na notebookach.

[ Dodano: 2008-05-30, 07:39 ]
Jest tu: http://forum.laptopy.info.pl/viewtopic. ... rys#199485
Cytuję: "Oddac mozna do 7 dni jesli nie bedzie zadnych rys, zniszczen, etc i oczywiscie z cala dokumentacja jak i opakowaniami"
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: ja.michal »

Do takich ofert powinni dorzucać komorę próżniową i jakieś unoszenie modemu w polu magnetycznym, żeby mu się nic nie stało. :]

[ Dodano: 2008-05-30, 11:22 ]
Z tą zapłatą za modem 600zł i kartę sim to dziwne jest. Na takiej zasadzie można pożyczyć modem od znajomych. Oczywiście jak jakiś ma taki modem.
Engelbert
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 622
Rejestracja: 2007-10-04, 14:07
Lokalizacja: 127.0.0.1

Re: [NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: Engelbert »

Z tą zapłatą za modem 600zł i kartę sim to dziwne jest. Na takiej zasadzie można pożyczyć modem od znajomych. Oczywiście jak jakiś ma taki modem.
No jak widać po wielu (bardzo wielu) szukających pomocy na tym forum - nie każdy ma jednak od kogo pożyczyć ;) A potem zdziwienie i rozczarowanie prędkościami, limitami i pingami ;)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [NEWS] Wypróbuj iPlusa w Vobis

Post autor: ja.michal »

To na pewno Engelbert. ;) Dla takich osób to fakt. :)
ODPOWIEDZ