UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!!

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
goliacik4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2007-11-13, 09:37
Lokalizacja: Racibórz

UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!!

Post autor: goliacik4 »

UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!! NADAJNIKI SA NA MIESZKU I NA KOSCIELE I NA KOMINIE Z KOLZAMU WKRÓTCE NOWE NADAJNIKI ZAPEWNE ZOSTANĄ ODPALONE SUPER W KOŃCU PLUS W REJONIE RACIBORZA MASĘ NADAJNIKÓW NOWYCH POUSTAWIAŁ :) DOBRA ROBOTA
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!!

Post autor: Sundance_kid »

Zmień te literki na małe. I nie spamuj ;)
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!!

Post autor: Patryk »

goliacik4 pisze:UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!!
Nareszcie.Mam nadzieję,że w Rybniku,Wodzisławiu,Jastrzębiu i Żorach też już jest...
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Patryk, łącznie zmieniany 1 raz.
goliacik4
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2007-11-13, 09:37
Lokalizacja: Racibórz

Re: UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!!

Post autor: goliacik4 »

technologia działa w całym mieście i jest super dziś z rana testowałem i jest spoko prędkość , na mapach plusa jeszcze nie ma aktualizacji natomiast jesli chodzi o Rybnik to działa 3g/ hsdpa tylko w rejonie focus parku z sieci plus gsm i z ery i z play. orange tam nie planuje jak <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> a jesli chodzi o Żory to pewnie bedzie zasieg z czasem bo są przy drodze krajowej :)
ja już od wieków Plusa męcze o dobry zasieg w rejonie naszego miasta i to pomogło dzieki Mnie postawili dużo nadajników:) w różnym rejonie gdzie było zgłaszane problemy z zasięgiem itp kiedyś w rejonie miał najlepszy zasięg Orange a teraz się to zmieniło nie stawia nowych nadajników noi Plus ma masę swoich nowych noi fale sie nakłądają na innych operatorów dodam że Czeskie sieci to dopiero kombajn maja po kilka nadajników przy granicy a sygnal czeskiego operatora mozna nawet lapac w Krapkowicach albo w Kędzierzynie na wieżowcu albo wyższym ułożeniu terenu :)

[ Komentarz dodany przez: bob: 2008-06-12, 10:14 ]
goliacik4, napisałem Ci na PW prośbę.
Dodatkowo proszę o przestrzeganie najprostszych zasad ortografii i zaczynania zdania właśnie dużą literą dla odmiany. :)
Awatar użytkownika
Sniper512
Stały użytkownik forum
Posty: 86
Rejestracja: 2007-12-16, 13:47
Lokalizacja: PL

Re: UMTS I HSDPA JUZ JEST W RACIBORZU!!! SIEC PLUS GSM MA!!!

Post autor: Sniper512 »

No ja to już mam HSDPA (1,8Mb/s) przez ponad miesiąc. Gdyby nie te limity (500Mb), to były bardzo fajny i szybki internet. Ale już wkrótce i tak przeprowadzę się na NETIE, cały czas gorzeje wielka walka Ja kontra obsługą łącza TP. :cfaniak:
ODPOWIEDZ