LTE Orange

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
adziu82
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1035
Rejestracja: 2011-12-25, 13:27
Lokalizacja: Okolice Żar

Re: LTE Orange

Post autor: adziu82 »

No tego teraz Tobie nie powiem. Na weekend będę w PL to sprawdzę,ile zliczyło na routerze i ile na apce.
Jedna rzecz jest śmieszna, konsultant mi odpisał,że rozpatruje to negatywnie ( czyli źle chyba na moją korzyść ) ale też napisał, że wystąpiły jakieś błędy w naliczeniu.
Ale dlaczego nie dał mi odpowiedzi, jak mogło mi policzyć niecałe 100MB poza strefą domową, jak SIM jest cały czas w routerze.
RAW
Awatar użytkownika
Brylant19
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 285
Rejestracja: 2010-05-04, 14:36
Lokalizacja: ---

Re: LTE Orange

Post autor: Brylant19 »

adziu82 pisze:No tego teraz Tobie nie powiem. Na weekend będę w PL to sprawdzę,ile zliczyło na routerze i ile na apce.
Jedna rzecz jest śmieszna, konsultant mi odpisał,że rozpatruje to negatywnie ( czyli źle chyba na moją korzyść ) ale też napisał, że wystąpiły jakieś błędy w naliczeniu.
Ale dlaczego nie dał mi odpowiedzi, jak mogło mi policzyć niecałe 100MB poza strefą domową, jak SIM jest cały czas w routerze.
Błędnie zakładasz, że ci konsultanci w ogóle wiedzą o czym mówią.

Moja sąsiadka kiedyś sprzedawała w Orange Call Center a pojęcia o internecie, który ludziom wciskała, nie miała za grosz. Tylko formułkę znała.
Nie sądzę, żeby konsultanci odbierający telefony mieli dużo większe pojęcie. I jakąkolwiek chęć pomocy. Pewnie są wyjątki, ale generalnie jest tak jak napisałem.
Orange LTE 800 2x ATK20 (~20km)
http://www.speedtest.net/android/1925801168.png
ODPOWIEDZ