Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Pamoart
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2009-04-15, 09:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Pamoart »

muszyna2 pisze:Jeżeli ktoś używa telefonu z symbianem to polecam to: http://www.gsmcenter.pl/forum/viewtopic ... 56&start=0
Coś to forum niedopracowane, niby się zarejestrowałem w portalu mnie widać a jak próbuję wejść na forum "użytkownika o takiej nazwie nie odnaleziono".
Ale mniejsza o to znalazłem forum, gdzie ten autor też się udziela: http://w ww.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=9914 i zacząłem testować. Zszedł mi cały dzień bo aplikacja została napisana w Pythonie, który nigdy nie był mi do niczego potrzebny, a który do działania wymaga własnego interpretera w systemie operacyjnym Całe szczęście że ten Gość opisał sensownie co potrzeba: http://w ww.ipmart-forum .pl/showthread.php?p=99653 bo mógłbym w nieskończoność instalować jakieś do niczego niepotrzebne biblioteki zaśmiecające mój system (Symbian oczywiście). Jak już się uporałem z podpisaniem instalek zainstalowałem PYGG 1.31.
+ Faktycznie oprogramowanie jest niezłe, działa stabilnie, dostępność użytkowników pojawia się zgodnie ze stanem rzeczywistym i to w całkiem niezłym czasie po zmianie stanu, łączy się także przez WiFi, możliwość wysłania wiadomości użytkownikowi OffLine, jak i możliwość konwersacji z użytkownikiem ukrytym..
- wielkim minusem jest natomiast brak możliwości prowadzenia wielu konwersacji jednocześnie.
Podczas konwersacji na forach ktoś rzucił czasem jakiś link że proponuje lepszy program (coś jak kolega muszyna2 :) ) Kilka z nich moim zdaniem zasługuje też na uwagę:

1) Nimbuzz Mobile http://www.nimbuzz.com/pl/telefon_komorkowy/
+ Multikomunikator zawierający Skype, ICQ, Gadu i wiele innych. Oprogramowanie jest niezłe, działa stabilnie, dostępność użytkowników pojawia się zgodnie ze stanem rzeczywistym, w niezłym czasie po zmianie stanu, łączy się także przez WiFi, umożliwia prowadzenie wielu konwersacji jednocześnie.
- minusem jest natomiast brak wyświetlania nazw kontaktów Gadu będących w stanie Offline (tylko same numery GG) i brak możliwości wysłania wiadomości użytkownikowi OffLine, jak i brak możliwości konwersacji z użytkownikiem ukrytym.

2)GoChat http://www.gochat.pl/
+ Oprogramowanie działa stabilnie, bardzo przejrzysty interfejs, dostępność użytkowników pojawia się zgodnie ze stanem rzeczywistym czas ok po zmianie stanu, możliwość wysłania wiadomości użytkownikowi OffLine, jak i możliwość konwersacji z użytkownikiem ukrytym..
- wielkim minusem jest natomiast brak możliwości łączenia się poprzez WiFi (tylko GPRS i wszelkie jego odmiany), minusem jest też opłata aktywacyjna i prawdopodobne przyszłościowe wprowadzenie opłaty za subskrybcję.
Jest to komunikator Gadu-gadu, który wypadł jakościowo i funkcjonalnie najlepiej, z tego co widzę ma jakieś powiązanie ze spółką, będącą właścicielem gadu i Mobilne Gadu, na razie jest jakaś promocja i nie pobierają opłaty za subskrybcję, ale w regulaminie o czymś takim wspominają, także kto wie czy nie zatrzymamy się w punkcie wyjścia:
ja.michal pisze:Też jakieś alternatywne programu próbowałem używać i kiszka. Mobilne GG chodzi najlepiej. Płacę 10,98PLN i 90 dni sobie chodzi (to 3,66 na miesiąc a 0,91 tygodniowo).
Trzymając się tematu ofert chciałbym pokazać kilka portali, które mają bardzo fajne porównywarki, jeden ma nawet Symulator ofert z lektorem, można też porównać VoIP:
http://www.opengsm.pl/
http://www.opselector.pl/OpKom.aspx
http://startups.pl/startup,568,miblo-pl ... ywarka-gsm

Niestety wszędzie zapomina się o ofertach internetu na kartę, jednak z uwagi na fakt iż wspominano na forum o pakietach Internetowych, to takie oferty z pakietem można już tam porównać
muszyna2
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2007-08-31, 06:25
Lokalizacja: Muszyna, Kraków

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: muszyna2 »

Co do programu PYGG to ja akurat testowałem na noki e51 i działa naprawdę fajnie. Programu nie trzeba podpisywać wystarczy zainstalować i wrzucić pliki dźwiękowe z gg i wszystko gra. A pygg jest do pobrania pod moim wcześniejszym postem i chyba wszystko działa ok :)
artur_arra
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2009-05-30, 15:55
Lokalizacja: Głogów

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: artur_arra »

Witam
Pamoart pisze:sam natomiast buduje infrastrukturę sieci, tylko i wyłącznie w postaci nadajników 3G UMTS, gdyż na taką infrastrukturę posiada koncesję

Na pewno?, http://www.urtip.gov.pl/u...yStats&id=16896


a w jakim czasie play postawi te nadajniki, sa gdzieś jakieś daty napisane? W jakiej kolejności?

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2009-06-01, 12:33 ]
Dodanie znaczników QUOTE do cytatu.
Ostatnio zmieniony 2009-06-01, 11:31 przez artur_arra, łącznie zmieniany 1 raz.
muszyna2
Użytkownik forum
Posty: 33
Rejestracja: 2007-08-31, 06:25
Lokalizacja: Muszyna, Kraków

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: muszyna2 »

Znalazłem taką informację: 5 czerwca 2009 r. PLAY powiększa zasięg bezprzewodowego Internetu Play Online. Na mapie Play Online pojawią się 44 nowe miasta: Białe Błota, Bolesławiec, Busko Zdrój, Bychawa, Cieszyn, Cyców, Czerwionka-Leszczyny, Dobrcz, Działdowo, Dzierżoniów, Gruta, Jędrzejów, Kalety, Kolbuszowa, Końskie, Kostzyń/N.Odrą, Kruszwica, Kudowa-Zdrój, Leżajsk, Lipowa, Łodygowice, Miasteczko Śląskie, Nowa Sól, Nowogrodziec, Ozorków, Pieszyce, Pionki, Pilchowice, Radymno, Skarszewy, Stoczek Łukowski, Szczawno Zdrój. Klienci będą mogli nabyć usługę w najbliższych w okolicy punktach sprzedaży Play.
PLAY Online swym zasięgiem obejmuje 364 miejscowości.
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Przeczytałem dla sportu z ciekawości regulaminy/cenniki internetu na kartę Playa, Ery, Plusa i Orange.

Ciekawa rzecz mi rzuciła w oczy. Dokładniej mówiąc to rozliczanie.
  • Era: Opłata naliczana jest za każde rozpoczęte 100 kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego (IP); 1kB= 1024B.
  • Plus: Opłaty za pobranie i wysłanie danych naliczane są razem (w ramach jednej sesji). Opłaty za połączenia za APN: www.plusgsm.pl oraz Internet naliczane są za każde rozpoczęte 100KB.
  • Orange: opłata za każde rozpoczęte 100 kB przetransferowanych danych.
  • Play: W ramach niniejszej Oferty, na terenie kraju dane naliczane są za każdy rozpoczęty 1kB, oddzielnie za dane wysłane i odebrane na poziomie protokołu internetowego; 1kB = 1024 B.
Chyba najtańszy znowu jest Play bo rozlicza do 1KB. :)

PDFy z cennikiem/regulaminem.
Era: Blueconnect Starter
Plus: iPlus Simdata
Orange: Orange Free na kartę
Play: Play Online na kartę
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Jo_gurt »

A najgorzej wypada Era, bo liczy osobno wysłane i odebrane. Czyli na starcie zużywamy 200kB a nie 100.
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: marens »

Pamiętam jak w 2005 kupiłem Sim Datę i zmienili taryfikację z 0,12zł/100kb na 0,03zł/100kb. Oszczędzałem dane i jakie było moje zdziwienie, że po tygodniu intensywnego korzystania z GG ubyło 3zł na koncie.

Ale byłem wtedy strasznie głupi gdyż działałem na GPRS a mogłem spokojnie na EDGE nie mówiąc o czystym UMTSie.
Pamoart
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2009-04-15, 09:43
Lokalizacja: Poznań

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Pamoart »

Widzę że od pewnego czasu coś się zmieniło w PLAY ON LINE na kartę z SMSami, do niedawna mogłem wysyłać SMSy na każdy numer telefonu za co pobierana była opłata 20gr. Teraz próbowałem i nie mogę wysłać SMSa na żadne numery poza doładowaniem konta. Myślałem, że może coś się stało w kompie z konfiguracją, modemem itp. więc przełożyłem kartę SIM do telefonu i to samo nie da się teraz wysłać SMSa w ofercie PLAY ON Line na kartę. Oczywiście w ustawieniach sprawdziłem czy mam ustawiony numer do centrum SMSC +48790998250 i czy konto Pre Paid PLAY jest ważne i doładowane. Zrobili to znowu bez jakiegokolwiek poinformowania klientów. Jeżeli ktoś ma inaczej to proszę o info, od razu zbombarduję BOK.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: atento »

W glownym temacie trzeba by zmienic mbank mobile maja swietne pakiety ,moga byc 3 aktywne w jednym czasie taryfikacja co 1k pakiet 100M 5Zl a min 27gr. Oraz simplus pakiety 25,100,250,500 Mega odpowiednio 5,10,25,35zl z taktem co 100k
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

atento, to nie jest spis pakietów internetowych tylko taryf prepaid stricte do internetu.
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: atento »

Bez różnicy co to jest...ważne jest to ,że jest to dezinformacja .I głupio to wygląda ,nikomu nie są potrzebne nieaktualne informacje o jakimś pakiecie którego już dawno nie ma :) pakiet nie pakiet ważna cena jakość taryfiłącja 1G=50zł i jest to warte uwagi .Zresztą co tu dyskutować w tamtym temacie są pakiety :) to zmienić lub do kosza .
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Jaka dezinformacja? Jakie pakiety, ktore nie istanieja?
tps4
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2008-12-09, 11:19
Lokalizacja: my się znamy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: tps4 »

ja.michal pisze:Jaka dezinformacja? Jakie pakiety, ktore nie istanieja?
Pewnie chodzi o to, że doszły nowsze pakiety, które są znacznie korzystniejsze niż starsze (np. te w plusie w taryfie Twój Profil zastąpiły te starsze), a generalnie faktycznie powinniśmy porównywać ceny razem z bonusami - bo przecież po to są.
Po drugie jak wspomniano obecnie jeszcze korzystniejsze są pakiety w mBank Mobile...
pzdr
ja.michal pisze:atento, to nie jest spis pakietów internetowych tylko taryf prepaid stricte do internetu.
Tak, ale jak ktoś się przymierza do taryfy prepaida to musi brać pod uwagę pakiety, bo tylko one pozwalają sensownie korzystać z neta :)
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

Ale jak za pakiet polecisz to jest oj i kasy nie ma. ;)
Najbezpieczniejsza jest heyah. :)
atento
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 858
Rejestracja: 2007-06-29, 14:56
Lokalizacja: Wawa-Puszcza biała

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: atento »

Dokładnie jak zjedzie sie poniżej pakietu to zassa kasę z konta i to zdrowo,lecz pakiety mbank mogą być aktywne 3jednocześnie 3x100 a w plusie 0,5Gb to spory pakiet .co do heyah i ery proponuje skrupulatnie sie przyglądnac ich rozliczaniu ilość kb i sesji vs zabrane pieniądze z konta ...w erze to łatwiej wykryć jeśli mamy abonament.Taki test -łączymy sesję chodzimy po internecie tak skromnie 30min zapisujemy w kalendarzu ilość jaką łącznie zuzylismy i ilość sesji czekamy na wydruk jak już doszedł wydruk liczymy i o ją jak to? Ilość pewno sie zgadza lecz ilość sesji nie... Mimo że jesteśmy pewni i mamy dowód że była jedną na wydruku są 5 6 albo i więcej i tak trzepia kasę ,nie mówię że wszystkim ale dużo osób sie skarży na to. Z tymi pakietami to chciałem by zmieniono stare info na nowe bo nikomu nie są potrzebne informacje o starych pakietach które tam są

[ Dodano: 2009-07-26, 23:31 ]
http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=10904 1) Simplus-> Rewolucyjna Taryfa Twój Profil- 0,29zł/min- 0,18zł/sms-> Pakiety internetowe- 25 MB - 5zł- 60 MB - 10zł itd zmienić albo skasować i tyle ,zajęło by to 2min :) dobra nie ważne ehh
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: krystianb »

Lepiej mi nie przypomonaj o naliczaniu w erze. Kiedys zapomnialem nozlaczyc neta na noc. Rano patrze a tu na koncie cos kolo 10zl brakuje. Az zadzonilem za kolejne 1zl so boku i co? A to ze 6 czy 7 razy laczylem sie z netem, choc aplikacja na telefonie caly czas utrzymywala polaczenie.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: marens »

Też mi lepiej nie mów, bo Opera Mini robi dobry interes Plusowi.
Ładujemy stronę i rozłączamy sesje, chcemy załadować następną i kolejne 200kB w plecy...
Nie było problemu jak mieliśmy naliczanie kilobajtowe...

Nauczyłem się to oszukiwać, najpierw rozpoczynamy sesje przeglądarką telefonową otwieramy m.google.pl a potem trzyma nam już sesje. Ale nie Opera Mini tylko przeglądarka telefonowa.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: DJ1910 »

Ehhh, ciekawe kiedy cos sie ruszy w Orange Free na kartę lub w POPie odnosnie pakietów internetowych, bo póki co bryndza totalna :/

ostatni regulamin OF na kartę (gdzie są również ceny usług) jest z 19 lipca 2007 roku, czyli juz przeszlo 2 lata nie zmieniło się NIC!!
Ostatnio zmieniony 2009-07-27, 10:33 przez DJ1910, łącznie zmieniany 1 raz.
kabelek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-27, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: kabelek »

hej, w orange ostanio wprowadzili doladowania 2x2, czyli szukamy pary i doladowujemy, pozniej dostajemy 100 procent dodatkowo na siec orange, ale tez na internet. No wlasnie i tutaj pytanie, jakiego rodzaju internetu to dotyczy? Orange Free czy tylko tego polaczenia przez komorke?
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: DJ1910 »

No a czym jest orange free jak nie polaczeniem na zasadzie sieci komórkowej ?:D a to czy uzyjesz telefon czy modem to żadna różnica. Połączenia są zarówno dla APN WAP jak i INTERNET w Orange traktowane tak samo. A aktualnie wiekszosc telefonów do korzystania z neta potrzebuje sie laczyc za pomocą APNu INTERNET. A do opery Mini jest to niezbedna sprawa.
marioking
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 164
Rejestracja: 2008-12-13, 16:11
Lokalizacja: Zagościniec

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: marioking »

Mam karte play online, aktualnie nieaktywna. Na stronie podaja tylko przelduzenie konta dla doladowan 30-50zl. Czy mniejsze kwoty nie aktywuja/przedluzaja konta?
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: krystianb »

marioking pisze:Czy mniejsze kwoty nie aktywuja/przedluzaja konta?
Za mniejszą kwotę niż 30 nie opłaca sie doładowywać, bo nie ma bonusa w postaci 2GB tylko płaci się jak u wielkiej trócy 3gr za 100KB, a i chyba też mniej niż 30zł nie przedłuży ważności konta.

Aha masz karte nieaktywną na "połączenia wychodzące" czy już w ogole nie loguje się do sieci?
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Awatar użytkownika
Tomi 25
Stały użytkownik forum
Posty: 120
Rejestracja: 2009-01-02, 12:09
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Tomi 25 »

Mam pytanie co do tematu doładowań Play.Jaki jest najlepszy sposób na doładowanie konta?Czy da się doładować konto poprzez aplikację Mobile Partner?Czy lepiej włożyć kartę do telefonu i tak zasilić ?
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: ja.michal »

W Mobile Partner niema opcji wysyłania kodów USSD więc ciężko będzie.

Możesz doładować albo jak napisałeś przekładając kartę do telefonu.
Doładować online podając numer tej karty i wtedy nic nie wyjmujesz.
Użyć programu <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557" target="_blank">»Top NetInfo«</a> który ma możliwość wysyłania kodów USSD do większości modemów.
corleone878787
Użytkownik forum
Posty: 49
Rejestracja: 2009-02-06, 22:29
Lokalizacja: lublin

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: corleone878787 »

Tomi 25 pisze:Czy da się doładować konto poprzez aplikację Mobile Partner?Czy lepiej włożyć kartę do telefonu i tak zasilić ?
Można nie przekładając karty do telefonu przez mobile partner, tak jak przez play online, trzeba wysłać kod doładowujący smsem (darmowym) na nr 100 i doładowane.
kabelek
Początkujący użytkownik forum
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-27, 11:24
Lokalizacja: Warszawa

necik w orange

Post autor: kabelek »

hej, ostatnio weszla promocja 2x2 w orange i tam sa chyba jakies promocyjne srodki na internet. ktos z was z tego korzysta? bo i tak doladowuje tak teraz ciagle, a taki bonusik do netu bardzo by mi sie przydal.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: DJ1910 »

google.pl lub *100, w ostateczności orange.pl ---> regulaminy promocji :]

troche samodzielności
Awatar użytkownika
Tomi 25
Stały użytkownik forum
Posty: 120
Rejestracja: 2009-01-02, 12:09
Lokalizacja: Okolice Bydgoszczy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: Tomi 25 »

corleone878787 pisze: Można nie przekładając karty do telefonu przez mobile partner, tak jak przez play online, trzeba wysłać kod doładowujący smsem (darmowym) na nr 100 i doładowane.
Dzięki corleone878787 , zasiliłem bez problemu z Mobile Partner :ok:
marioking
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 164
Rejestracja: 2008-12-13, 16:11
Lokalizacja: Zagościniec

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: marioking »

krystianb pisze:
marioking pisze:[...]
Za mniejszą kwotę niż 30 nie opłaca sie doładowywać, bo nie ma bonusa w postaci 2GB tylko płaci się jak u wielkiej trócy 3gr za 100KB, a i chyba też mniej niż 30zł nie przedłuży ważności konta.

Aha masz karte nieaktywną na "połączenia wychodzące" czy już w ogole nie loguje się do sieci?
nieaktywna na polaczenia wychodzace, z tym ze nazbieralo mi sie juz kilkaset mb podstawowych srodkow, bo bonusa rzadko kiedy wykorzystywalem. Ja tam tego potrzbuje sporadycznie na tydzien-dwa co jakis czas. Jesli mam na koncie 300mb zaleglego transferu na tydzien mojego korzystania spokojnie wystarczy, tylko ze jest nieaktywne. Doladowywanie 30zl na prawie miesiac to przeplacanie w moim wypadku bo ani tego transferu nie wykorzytam ani tyle czasu nie potrzebuje.

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2009-08-01, 09:54 ]
Wcinamy własne cytaty!
Ostatnio zmieniony 2009-08-01, 08:53 przez marioking, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Internet na kartę (pre-paid/system przedpłacony) [dyskusja]

Post autor: DJ1910 »

No to chyba taniej Cie wyjdą pakiety internetowe w Simplusie, albo jeśli masz tel w Play to mozesz na nim odpalić pakiet 500MB, na poczatku za free a pozniej 15zeta taki pakiet.
ODPOWIEDZ