Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
a.malecki
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2011-03-18, 01:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: a.malecki »

No i chyba końcówka zostanie machnięta, bo czekać mi się na nową antenę nie chce - jak wymiana miałaby trwać tyle, co wymiana modemu...
Chrzan82
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2011-03-18, 00:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Chrzan82 »

Sprawdzałem jak to u mnie wygląda i muszę powiedzieć, że chyba też będę musiał poprawić mocowanie tych końcówek. Jeszcze żadna nie 'odpadła', ale jedna ma chyba zamiar ;) Daj znać jak to u ciebie zadziałało.
a.malecki
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2011-03-18, 01:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: a.malecki »

Końcówka machnięta ;) Na zewnątrz nic nie widać, w środku jest tylko cienka warstwa silikonu - na upartego można końcówkę ściągnąć i nie powinno być z tym problemu. Wątpię żeby ktoś się przyczepił...
Chrzan82
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2011-03-18, 00:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Chrzan82 »

Czyli nieźle poszło ? Możesz powiedzieć, jakiego silikonu używałeś ? To chyba bez znaczenia, ale warto spytać ;)
a.malecki
Użytkownik forum
Posty: 46
Rejestracja: 2011-03-18, 01:18
Lokalizacja: Białystok

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: a.malecki »

Pierwszy lepszy jaki znalazłem w sklepie i jednocześnie najtańszy (w tubce, takiej jak pasta do zębów). Kupiłbym coś większego, ale jakoś nie widzę dla niego zastosowania ;)
Chrzan82
Stały użytkownik forum
Posty: 52
Rejestracja: 2011-03-18, 00:25
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Chrzan82 »

Nie chciało mi się czekać aż coś mi wyciągnie końcówkę od anteny - już raz widziałem gołębia próbującego na niej lądować :D Przykleiłem silikonem, ale bezbarwnym - w efekcie i tak niczego nie widać, a jakby co to i łatwo wyczyścić. Jakby ktoś miał podobny problem, to polecam to rozwiązanie ;)
kris1992
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-11, 20:22
Lokalizacja: J-no

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: kris1992 »

Zapisałem sie do testów i jak to jest? Oni dzwonią i mówią ze sie dostałem albo nie czy jak i jakie mam szanse??
rdy
Stały użytkownik forum
Posty: 110
Rejestracja: 2009-12-22, 14:31
Lokalizacja: Brwinów

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: rdy »

testy już trwają, ty się zapisałeś na wystartowanie usługi które będzie już płatne*

*Oczywiście nie zobowiązuje cie to do podpisania umowy
kris1992
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-11, 20:22
Lokalizacja: J-no

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: kris1992 »

No to kiczowato :/
Ciekawe czy będzie takie coś jak miesieczy czas próbny :P
zimplusowany
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 225
Rejestracja: 2009-03-25, 19:40
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: zimplusowany »

CP od dzisiaj bombarduje SMSami o końcówce testów LTE (co parę minut przychodzi SMS). Dostałem również maila następującej treści:
Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że testy konsumenckie Internetu LTE Cyfrowego Polsatu zostaną zakończone 31 sierpnia 2011r. Dzięki Państwa pomocy udało nam się zbudować stabilną sieć i jesteśmy gotowi, by świadczyć usługę na warunkach komercyjnych. Wkrótce innowacyjny Internet LTE, pozwalający na osiąganie prędkości transmisji danych do 100 Mb/s, będzie dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Mogą Państwo nadal korzystać z Internetu LTE na zasadach określonych w podpisanej przez Państwa Umowie. Przypominamy jej warunki:
wysokość opłaty abonamentowej będzie wynosiła 1 zł z VAT/miesięcznie w ramach tej opłaty przyznawany jest pakiet danych 200 MB,
aktywowany zostanie stały pakiet danych 55 GB w cenie 49 zł z VAT/miesięcznie, w tym
pakiet 5 GB do wykorzystana w godz. 08.00-00.00,
pakiet 50 GB do wykorzystania w godz. 00.01-07.59,
pojawi się możliwość modyfikacji usługi Limit Internet 0 zł, blokującej transfer danych poza aktywowanymi pakietami. Dostępne są cztery poziomy limitu: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł. Określają one maksymalną wysokość dodatkowych wydatków na Internet (wszystkich opłat za Internet poza abonamentowymi). Szczegóły w Regulaminie korzystania z usługi promocyjnej Limit Internet dostępnym na stronie www.cyfrowypolsat.pl

Okres podstawowy wynosi 29 miesięcy i jest liczony od dnia podpisania umowy. Przez 6 pierwszych pełnych okresów rozliczeniowych korzystanie z dostępu do Internetu w ramach przyznanego pakietu jest bezpłatne. Przez cały okres trwania umowy do Państwa dyspozycji pozostaje modem Speed1000.

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z umową, przysługuje Państwu prawo do jej rozwiązania, bez zachowania okresu wypowiedzenia i bez podawania przyczyn, w terminie do dnia 31 sierpnia 2011 r. Wniosek o rozwiązanie Umowy należy złożyć u przedstawiciela Cyfrowego Polsatu, który w imieniu Cyfrowego Polsatu zawarł umowę. Wraz z rozwiązaniem umowy obowiązani jesteście Państwo do zwrotu kompletnego i nieuszkodzonego modemu wraz z kartą SIM oraz anteną. Mogą go Państwo zwrócić do jednego z biur regionalnych. Szczegółowych informacji na temat zwrotów udzielą Państwu regionalni przedstawiciele CP

W razie jakichkolwiek wątpliwości dodatkowe informacje uzyskają Państwo telefonując do Centrum Obsługi Klienta pod numery 699 00 22 22*, 801 08 08 08*, 222 127 222*, lub łącząc się bezpłatnie z telefonu w sieci Cyfrowego Polsatu z numerem 2222.

Pozdrawiamy,
Zespół Cyfrowego Polsatu
Wkrótce jadę zwrócić sprzęt do Warszawy. Było fajnie, ale rezygnuję. Limit dzienny, a z niego najczęściej korzystam jest po prostu śmieszny. O modemie raczej też niewiele dobrego da się powiedzieć. Ostatnio często znikał u mnie sygnał, modem się rozłączał etc. Cóż, gdyby limity były 50/50, pewnie bym został. Mam jeszcze abo na iCPlusa więc zaczekam spokojnie do grudnia jak się sytuacja rozwinie.
ee35487
Stały użytkownik forum
Posty: 51
Rejestracja: 2011-08-15, 02:19
Lokalizacja: PL

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: ee35487 »

Standard, jak to w Polsacie. Najlepiej klienta uwiązać umową aż do śmierci. Limit rzeczywiście śmieszny, biorąc jeszcze pod uwagę to, że zasięg jest słabiutki. Za 10zł więcej bez modemu konkurencja daje 19gb z 12miesięczną umową. A że zamiast 10mbit+ dostanę max 4 :roll:
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: jarek999 »

pakiet 5 GB do wykorzystana w godz. 08.00-00.00,
pakiet 50 GB do wykorzystania w godz. 00.01-07.59,
Nie sądzę aby ta oferta była do utrzymania-to się nie sprzeda! :dobani:
jareq
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Maciek764 »

Ciekawe co jest powodem tego że TV z CP to totalna tania masówa, a internet to jakiś absurdalnie drogi wynalazek z żałosnymi limitami. Zarówno w LTE jak i HSPA+.
marioking
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 164
Rejestracja: 2008-12-13, 16:11
Lokalizacja: Zagościniec

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: marioking »

masowka? chyba nie pod katem internetu. sam z checia bym sie przerzucil na polsacik gdyby mieli sensowne warunki bo siec oferujaca najlepsze osiagi. W zadnej inne raczej nie mozesz liczyc na takie parametry. Np. darmowy necik smiga lepiej niz orange free, ogolnie moze max predkosc jest zalosna ale respensywnosc przy serfowaniu www wedlug mnie jest lepsza niz mialem na orange free.

Co do LTE moze i srednie predkosci 20-40mb odbiegaja od obiecywanych 100mb ale ktory operator oferuje cos zblizonego? Niby ortange ze swoimi wirtualnymi 42mb na terenie warszawy czy paru innych miast? Niech tylko im sie troche ucywilizuja warunki czasu trwania umowy i wprowadza najlepiej jakis modem lte/hdspa i z checia sie przesiade na ta "masowke" :)
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: jarek999 »

Co do LTE moze i srednie predkosci 20-40mb odbiegaja od obiecywanych 100mb
Nie bójmy się limitów prędkości-bo lepiej korzystać z sieci zarządzanej z odpowiednimi limitami niż bez tych limitów-gdyż mamy wówczas łącze o dużo gorszych parametrach jakościowych połączenia :)
jareq
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: krystianb »

marioking pisze:masowka?
Czytaj dokładnie, to słowo dotyczyło poszmatowkiej TV satelitarnej gdzie tragiczną jakość ma wszystko.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Maciek764 »

Dokładnie, z TV jest tak jak krystianb napisał, a internet to ekskluzywny, drogi towar dla wybranych, ale też bardzo szybki (bo mało ludzi przy zdrowych zmysłach go bierze i sieć jest nieobciążona) :]
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Darek.74 »

jarek999 pisze:Nie bójmy się limitów prędkości-bo lepiej korzystać z sieci zarządzanej z odpowiednimi limitami
Zgoda ale nie może być przegięć z obu stron, po co komu LTE do przeglądania stron i poczty? bo niczego z 5gb nie da się więcej zrobić. Absolutne minimum to moim zdaniem chociaż takie jakie jest w średnim abonamencie iplus 25gb dzień i bez limitu noc, ale obawiam się że i to pan Zygmunt w plusie ukróci żeby nie robić wewnętrznej konkurencji :dobani:
ryba825
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1332
Rejestracja: 2009-07-05, 16:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: ryba825 »

5gb
4 GB (na całą dobę) to ja miałem od 2008 w Orange w BE Premium (chyba najwyższa wtedy), dopiero pod koniec 2009 Orange zwiększyło mi do 20 GB. Oferta CP jest dla nocnych marków, nocnych ściągaczy.
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Darek.74 »

ryba825 pisze:Oferta CP jest dla nocnych marków, nocnych ściągaczy
Też bez szaleństw ;) 50gb przy tych prędkościach to trzeba się dobrze kontrolować, ja w playu w ciągu 3 godzin między 6 a 9 rano na "bezlimicie" ściągam około 3gb, oczywiście nie codziennie :hyhy: ale teoretycznie w dużo wolniejszym playu mógłbym polsatowski nocny limit wykorzystać w tydzień
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Maciek764 »

Oferta jaką będzie miało LTE po testach jest żałosna. Ja bym miał inną wizję rozwoju tego wynalazku, zamiast dawać 5GB w dzień i nie wiadomo jakie prędkości, mimo, że limit starczy na obejrzenie kilku filmików na YouTubie, to dać większe limity, nielimitowaną noc, ograniczenie np do np 3 czy 5Mb/s i chyba sprawdziłoby się to w miejscach gdzie Telekompromitacja króluje ze swoimi przegnitymi drewnianymi palami :]
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Patryk »

Maciek764 pisze:gdzie Telekompromitacja króluje ze swoimi przegnitymi drewnianymi palami
Masz coś do drewnianych słupów ? :]
W o wiele bardziej cywilizowanych energetycznie i telekomunikacyjnie krajach to drewno jest podstawowym materiałem na słupy SN/NN/telco, a nie jak u nas beton jakbyśmy nadal żyli w PRL (a najlepiej strunobeton który teraz wszyscy musimy kochać z przymusu).
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Maciek764 »

Masz coś do drewnianych słupów ? :]
Do samych słupów nie, jeżeli są one estetyczne (to jest - nie gniją a na nich nie wiszą zardzewiałe puszki, gdzie połowę zjadła korozja, a połowa ledwo się trzyma)
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Patryk »

Zwróciłem na to uwagę, gdyż dobijają mnie polskie uprzedzenia do drewna w konstrukcjach wsporczych przewodów - mit drewnianego dziadostwa funkcjonuje w najlepsze począwszy od zwykłych użytkowników sieci a na energetykach kończąc.
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Maciek764 »

Ale trzeba przyznać że niedbalstwo Tepsy może być jednym z powodów tego uprzedzenia. Bo jeżeli słup jest cieńszy o 1/4 tego co było na początku to znaczy że należy go wymienić, z puszkami podobnie :P
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: krystianb »

Maciek764 pisze:Bo jeżeli słup jest cieńszy o 1/4 tego co było na początku to znaczy że należy go wymienić, z puszkami podobnie
Oj przesadzasz. Widziałem demontaż linii napowietrznej, to te słupy były zdrowsze (pomijając to że jeszcze ropą jechały) od tego zbitego piachu z wystającymi przerdzewiałymi drutami zbrojeniowymi które mi dostarczają prąd. (linia telefoniczna mogła być nawet starsza)
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
jarek999
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1559
Rejestracja: 2011-07-13, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: jarek999 »

obawiam się że i to pan Zygmunt w plusie ukróci żeby nie robić wewnętrznej konkurencji
Już się boją odpowiednie komórki marketingowe i tną rabaty, nie ma co ukrywać trzeba będzie się dorzucić do skarbonki za akcje Polkomtela-po prywatyzacji TP, 8 lat spółka była systematycznie dojona z kasy, cięte były inwestycje, a klienci dostawali informacje o podwyżkach abonamentu :dobani:
jareq
Ufo atakuje
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1471
Rejestracja: 2006-07-19, 22:59
Lokalizacja: Żyrardów-okolice

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Ufo atakuje »

Mogą Państwo nadal korzystać z Internetu LTE na zasadach określonych w podpisanej przez Państwa Umowie. Przypominamy jej warunki:
wysokość opłaty abonamentowej będzie wynosiła 1 zł z VAT/miesięcznie w ramach tej opłaty przyznawany jest pakiet danych 200 MB,
aktywowany zostanie stały pakiet danych 55 GB w cenie 49 zł z VAT/miesięcznie, w tym
pakiet 5 GB do wykorzystana w godz. 08.00-00.00,
pakiet 50 GB do wykorzystania w godz. 00.01-07.59,
pojawi się możliwość modyfikacji usługi Limit Internet 0 zł, blokującej transfer danych poza aktywowanymi pakietami. Dostępne są cztery poziomy limitu: 10 zł, 25 zł, 50 zł, 100 zł. Określają one maksymalną wysokość dodatkowych wydatków na Internet (wszystkich opłat za Internet poza abonamentowymi). Szczegóły w Regulaminie korzystania z usługi promocyjnej Limit Internet dostępnym na stronie www.cyfrowypolsat.pl

Okres podstawowy wynosi 29 miesięcy i jest liczony od dnia podpisania umowy.
Absurdalna oferta z rodzaju "tylko dla idiotów". Proponować 5GB limitu, wyznaczać godziny korzystania i proponować na tych zasadach "dożywotnie" umowy ? W XXI wieku? Do tego wiecie, że tam bez tej cudownej usługi blokującej transfer można sobie nabić niezły rachunek przy tych predkościach...hhehehe Pan Zygmunt będzie musiał przemyśleć całą sprawe, bo z takim podejsciem szybko pojdzie z torbami. Konkurencja nie będzie czekac z założonymi rekami, a rynek też sie już troche rozwinął i frajera juz teraz trudniej bedzie złapac niż kiedyś. :cwaniak:
Maciek764
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1620
Rejestracja: 2008-07-19, 17:07
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Maciek764 »

Ja się zastanawiam skąd oni biorą pieniądze na utrzymanie tych wszystkich stacji. Przecież na nich jest pusto jak w kinie o 10 rano przez te ceny.
Awatar użytkownika
Xero
Stały użytkownik forum
Posty: 129
Rejestracja: 2010-02-07, 11:52
Lokalizacja: Polska

Re: Zapisy na LTE w CP (Cyfrowym Polsacie)

Post autor: Xero »

Czytać to nowe : http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/inte ... ich-lte.cp
ODPOWIEDZ