iPlus superwyprzedaż

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

jackmarc32
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2008-03-17, 15:58
Lokalizacja: Podhale

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: jackmarc32 »

Jedyne na czym mi zależało przy przedłużeniu umowy to obniżka ceny abonamentu. A nie wierzę, że na większą mam co liczyć ;) Moje założenia przy przedłużeniu umowy: umowa na 12 miesięcy, limit 1G (taki mi wystarcza w zupełności) i jak najniższy abonament. Nie wierzę też, że wytargowałbym jakiś porządny modem przy umowie na 12 miesięcy i niskim abonamencie. Internet komórkowy tak czy siak jest mi potrzebny, a jestem skazany na Plusa. Wobec tego jestem zadowolony z abonamentu 30 zł przy limicie 1 GB i umowie na 12 miesięcy.
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: Sundance_kid »

Podobnie jest u mnie. Modem mam,internetu używa tata który nie przekroczy limitu, a płacić mniej nie zaszkodzi. U siebie czekam na jakis nadajnik z HSDPA ale jak na razie to nawet autostrada powstaje szybciej niż one ;) Miałbyc jeden ale był protest mieszkańców i kiszka wyszła.
jackmarc32
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2008-03-17, 15:58
Lokalizacja: Podhale

Re: iPlus superwyprzedaż

Post autor: jackmarc32 »

Acha zapomniałbym...... Dostałem jeszcze opcję oferty z limitem 512 MB i 12 miesięczną umową. W tym przypadku dwa pierwsze miesiące byłyby po 1 zł, a następne po 30 zł, ale tą opcję odrzuciłem.
ODPOWIEDZ