ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: Patryk »

misiek20pl pisze:obowiązującym Regulaminem dla oferty Orange Free zakupionej dnia 25.08.2008 r. jest dokument z dnia 07.05.2008 r.
To oczywiste było od samego początku tej dyskusji...
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: marens »

Kod: Zaznacz cały

 Po przekroczeniu przez Abonenta limitu przesłanych danych w jednym okresie rozliczeniowym Operator zastrzega prawo do
wprowadzenia, trwającego do końca danego okresu rozliczeniowego, ograniczenia prędkości przesyłania danych, a mianowicie w takim
wypadku usługa będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach
technicznych, jednakże nie większą niż 16/16 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku opcji Orange Free 39 i pół oraz 64/32 kb/s (górna
granica prędkości) w przypadku pozostałych opcji Usługi. Limit przesyłanych danych wynosi 0,5 GB dla opcji Orange Free 39 i pół, 1 GB dla
opcji Orange Free Standard, 3 GB dla opcji Orange Free Optimum, 8 GB dla opcji Orange Free Premium oraz 12 GB dla opcji Orange Free
Platinum. Taktowanie odbywa się za pomocą paczek danych o wielkości 1 kB. Do powyższego limitu nie są wliczane dane transferowane w
ramach usługi Orange Hotspot. 
Jak to interpretujecie?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: wojteks »

marens pisze:Jak to interpretujecie?
Ja tak:
w 39.5 limit 16kbps down i up a w pozostałych 64kbps down i 32kbps upload ale oczywiście w obu opcjach jest haczyk:
marens pisze:usługa będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach technicznych


co należy rozumieć że wcześniej określone prędkości maksymalne to odpowiednik "prędkość do ....kbps"
Nie pomagam na PW!
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: adixm »

Kazdy kto poczyta ten regulamin wezmie chociaz za 50zl Orange Free Standard, bo przy limicie 16kb/s nie mozna kompletnie z neta korzystac;/
Awatar użytkownika
raven18
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 291
Rejestracja: 2007-11-28, 13:27
Lokalizacja: /home

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: raven18 »

Ja chyba wolę 24/~ nie ograniczony uploud po limicie, przynajmniej jest możliwy w miarę bezproblemowy backup dysku. Za dwa miesiące kończy mi się umowa i przy przedłużeniu wchodzi pewnie nowy regulamin.
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: Patryk »

Ja chyba wolę 24/~ nie ograniczony uploud po limicie
W Orange na starych zasadach też ograniczali upload...
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: marens »

wojteks pisze:w 39.5 limit 16kbps down i up a w pozostałych 64kbps down i 32kbps upload ale oczywiście w obu opcjach jest haczyk:
Czyli tak jak ja, ale chciałem się wypowiedzieć po Waszych interpretacjach aby uniknąć jakiejś stronniczości. Wczoraj miałem miłą pogadankę z *100, kontakty z górą, interpretacja regulaminu, słowa do 64kbps, małe kłamstewka, miłego dnia.

1
W Orange na starych zasadach też ograniczali upload...
Mam w 39,90 24kbps/16kbps więc "i tak powinien się Pan cieszyć"

=> Dzień dobry, prosiłbym o podniesienie regulaminowej prędkości do 64kbps, gdyż mam 24kbps
=> Niestety ma pan prędkość do 64kbps i 24kbps to znaczy że jest wszystko ok.
=> Myślę, że można podnieść prędkość gdyż w poprzednim okresie rozliczeniowym po kontakcie z pana przełożonym dało się zwiększyć prędkość do regulaminowych 64kbps (nie lubię kłamać :rotfl: )
=> Skąd ma pan taką informację, choć prywatnie dodam że miło mi się z panem rozmawia i nie potwierdzam ani nie zaprzeczam ( :szok: )
=> Skoro tak, to powiem Panu że jestem zadowolony z Waszych usług i zastanawiam się nad Orange TylkoSim 100zł i ktoś musiałby mnie zmotywować do tej decyzji. Jak nam obydwoje wiadomo prędkość do 64kbps nie jest gwarantowana, ale w technologi HSPA trochę dziwny jest argument że przycięcie jest do 24kbps jako iż obciążam sieć. Zastanawiam się, czy światłowody mają taką słabą przepustowość iż nie sa w stanie obsługiwać klientów po limicie a przed limitem wszystko działa sprawnie ;)
=> Mogę Panu zaproponować zmianę pakietu na Premium/Platinim i limit będzie się później załączał oraz nie będzie problemu z 64kbps.
=> A ja mogę Panu zaproponować przeczytanie regulaminu i przedyskutowanie podniesienia prędkości do 64kbps
=> Ale mam nadzieję, że zdaje Pan sobie sprawę, że 64kbps to jest łączna prędkość i może pan ściągać 24kbps a wysyłać 40kbps. Internet może również nie działać, gdyż nie gwarantujemy ogólne działania internetu
=> Czyli mam rozumieć, iż w momencie kiedy nie działa internet jest to taka forma sponsoringu na którą ja się średnio zgadzam.
=> To może zastanówmy się jak wygląda to w regulaminie i tutaj zonk, nie miałem już argumentów jak przeczytałem 16/16 (chociaż daje sobie głowę uciąć że mam do 64kbps w regulaminie który podpisywałem)
=> Hmm, faktycznie 16/16 ale widzę tutaj pośrednie plany Standard/Optimum jak tutaj wygląda sprawa z przycinaniem?
=> Nie gwarantuje tutaj panu 64kbps ale gdybyśmy zmienili na Premium/Platinum to prawdopodobieństwo 24kbps w zasięgu HSDPA jest dużo mniejsze niż w przypadku 39,50.
=> To w takim razie jak się zastanowię i zadzwonię później. Musze nieco dłużej niż pan czekać na załadowanie się regulaminów.
=> Miłego dnia oraz weekednu

Czy ja dobrze rozumiem, że w regulaminie 39,50 jest 16/16 i tniemy 16/16 a w Standarcie/Optimum jest 64kbps ale tniemy do 16/16 aby mieć większą klientele na Premium/Optimum a tam dajemy 64/32? Może za jakiś czas zmienię na jeden miesiąc plan taryfowy aby sprawdzić czy się nie mylę.
Awatar użytkownika
raven18
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 291
Rejestracja: 2007-11-28, 13:27
Lokalizacja: /home

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: raven18 »

Patryk_ pisze:W Orange na starych zasadach też ograniczali upload...
Od kiedy? Mi jeszcze ani razu nie ograniczyli. Nie mogę znaleźć regulaminu ale raczej na pewno nie było tam nic o ograniczaniu uploudu po limicie.
Ale mam nadzieję, że zdaje Pan sobie sprawę, że 64kbps to jest łączna prędkość i może pan ściągać 24kbps a wysyłać 40kbps.
Jeśli tak to interpretować to już nie jest wcale taka dobra oferta :dobani:
Mam regulamin oferty z 30 kwietnia i tam 64 jest na wszystkie opcje, nie ma nic poza tym i patrząc na cytat DJ1910 i marensa limity są z oferty na ofertę bardziej restrykcyjne (albo się gdzieś zgubiłem :)
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: adixm »

Nie wiem, ale wydaje mi się to całkowita bzdura i we wszystkich planach przycinali do 64/32 kb/s, jednakże teraz widze troche regulamin sie zmienil...Co nie zmienia faktu ze przy planie taryfowym orange free standard mialem transfer rzędu 7,6 kB/s, wiec wszystko sie zgadza:)
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: Patryk »

raven18 pisze:Od kiedy? Mi jeszcze ani razu nie ograniczyli.
Mam BE od początku pazdziernika 2008.
Nie tną tylko po 2G,tak samo jak w Plusie.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: krystianb »

Patryk_ pisze:Mam BE od początku pazdziernika 2008.
Nie tną tylko po 2G,tak samo jak w Plusie.
To dlaczego przez całą umowe (ok 7 miesięcy- cesja) mi cieli w plusie na 2g upload?? Jednym tną innym nie tną taka to jest sprawiedliwość.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: marens »

raven18 pisze:Cytat:
Ale mam nadzieję, że zdaje Pan sobie sprawę, że 64kbps to jest łączna prędkość i może pan ściągać 24kbps a wysyłać 40kbps.
Zapomniałem dodać słowa na przykład
adixm pisze:Co nie zmienia faktu ze przy planie taryfowym orange free standard mialem transfer rzędu 7,6 kB/s, wiec wszystko sie zgadza:)
To jest moja interpretacja i też podniosłem do tej go planu taryfowego i niech nie spróbuje być 8kB/s to wtedy zrobię im sporą burę.
adixm
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1050
Rejestracja: 2009-01-19, 20:26
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: adixm »

A ile bedziesz placic 50 czy 60zl?
dagi12
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 170
Rejestracja: 2008-12-14, 21:08
Lokalizacja: Lubuskie

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: dagi12 »

Patryk_ pisze:
Mam BE od początku pazdziernika 2008.
Nie tną tylko po 2G,tak samo jak w Plusie.
Ty no kurde, ja też już się gubię, to na EDGE'u po limicie w ogóle nie tną ?!

A jak z tym uploadem on ma być cięty czy nie ? Bo download już wynegocjowałem, ale zauważyłem, że upload też jest przycięty, a nie wiem czy powinien.
Który BTS najlepszy !?
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: marens »

adixm pisze:A ile bedziesz placic 50 czy 60zl?
60zł, chce zobaczyć jak z przycinaniem i wracam w Październiku na 39,50
dagi12
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 170
Rejestracja: 2008-12-14, 21:08
Lokalizacja: Lubuskie

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: dagi12 »

Sprawa rozwiązana, tak się z desperowałem, że zająłem się czytaniem regulaminu.

Gdy mamy "Orange 39 i pół"

Przywołuje "oferta promocyjna Orange Free w sklepie internetowym orange.pl
obowiązuje od dnia 14 lipca 2009 r. do odwołania", która obejmuje wszystkie ofert, z "Orange 39 i pół włącznie.
19. Po przekroczeniu przez Abonenta limitu przesłanych danych w jednym okresie rozliczeniowym Operator zastrzega prawodo wprowadzenia, trwającego do końca danego okresu rozliczeniowego, ograniczenia prędkości przesyłania danych, a mianowicie w takim wypadku usługa będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwą do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż 64 kb/s (górna granica prędkości). Limit przesyłanych danych wynosi 0,5GB dla opcji Orange Free 39 i pół, 1,5 GB dla opcji Orange Free Standard, 7 GB dla
opcji Orange Free Premium oraz 14 GB dla opcji Orange Free Platinum. Limity są zwiększone o dodatkowe środki, o których mowa w pkt. 3 niniejszego Regulaminu. Taktowanie odbywa się za pomocą paczek danych o wielkości 1 kB. Do powyższego
limitu nie są wliczane dane transferowane w ramach usługi Orange Hotspot.
Powinniśmy mieć łączny transfer 64kbps suma dl i ul, najlepiej sobie sprawdzić "download managerem" pamiętajmy, że 1KB/s to 8kbps. Jeśli mamy ograniczenie 16/16 lub suma dl i ul nie wynosi 64kbps wtedy przywołujemy tą ofertę promocyjną.

Zaraz edytnę posta i napiszę co robić gdy mamy Orange Free Standard.
Który BTS najlepszy !?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: wojteks »

dagi12 pisze:Powinniśmy mieć łączny transfer 64kbps suma dl i ul,
Moim zdaniem nie masz racji, zwróć uwagę na ten fragment:
dagi12 pisze:Operator zastrzega prawodo wprowadzenia, trwającego do końca danego okresu rozliczeniowego, ograniczenia prędkości przesyłania danych, a mianowicie w takim wypadku usługa będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwą do osiągnięcia w danych warunkach technicznych, jednakże nie większą niż
A z tego wynika że i 1kbps jest prawidłowy.

A jak wcześniej napisano operator nie gwarantuje działania internetu czy też nie gwarantuje prędkości.
Nie pomagam na PW!
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: marens »

Ja rozumiem to tak i chyba tak jest patrząc po wypowiedziach na forum:

39,50 - 16/16
Orange Free Standard <... 64/32
dagi12
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 170
Rejestracja: 2008-12-14, 21:08
Lokalizacja: Lubuskie

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: dagi12 »

wojteks pisze: Moim zdaniem nie masz racji, zwróć uwagę na ten fragment:
dagi12 pisze:[...]
A z tego wynika że i 1kbps jest prawidłowy.

A jak wcześniej napisano operator nie gwarantuje działania internetu czy też nie gwarantuje prędkości.
Założyłem oczywiście, że mamy na tyle dobry zasięg by tą prędkość osiągną, 4 kreski na edge w zupełności wystarzczą.
marens pisze:Ja rozumiem to tak i chyba tak jest patrząc po wypowiedziach na forum:

39,50 - 16/16
Orange Free Standard <... 64/32
Otóż nie wg oferty promocyjnej masz prawo do łącznego transferu 64kbps czyli o 32 większego niż 16/16.
Ostatnio zmieniony 2009-07-26, 09:29 przez dagi12, łącznie zmieniany 1 raz.
Który BTS najlepszy !?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: wojteks »

dagi12 pisze:Założyłem oczywiście, że mamy na tyle dobry zasięg by tą prędkość osiągną, 4 kreski na edge w zupełności wystarzczą.
Takie założenie jest zbyt optymistyczne, teoretycznie jest dobre ale .... zasięg nie ma nic do rzeczy.
Nie pomagam na PW!
dagi12
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 170
Rejestracja: 2008-12-14, 21:08
Lokalizacja: Lubuskie

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: dagi12 »

Napiszę jak się sprawa ma w przypadku Orange Free (Platinum, Optimum i tych wszystkich zwłaszcza standard).

Oto "oferta i regulamin „Orange Free"obowiązuje od dnia 21 lipca 2009 r. do odwołania"
9. Po przekroczeniu przez Abonenta limitu przesłanych danych w jednym okresie rozliczeniowym Operator zastrzega prawo do
wprowadzenia, trwającego do końca danego okresu rozliczeniowego, ograniczenia prędkości przesyłania danych, a mianowicie w takim
wypadku usługa będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach
technicznych, jednakże nie większą niż 16/16 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku opcji Orange Free 39 i pół oraz 64/32 kb/s (górna
granica prędkości) w przypadku pozostałych opcji Usługi. Limit przesyłanych danych wynosi 0,5 GB dla opcji Orange Free 39 i pół, 1 GB dla
opcji Orange Free Standard, 3 GB dla opcji Orange Free Optimum, 8 GB dla opcji Orange Free Premium oraz 12 GB dla opcji Orange Free
Platinum. Taktowanie odbywa się za pomocą paczek danych o wielkości 1 kB. Do powyższego limitu nie są wliczane dane transferowane w
ramach usługi Orange Hotspot.
W tym przypadku dl ma wynosić 8KB/s, a upload 4KB/s jeżeli jest mniej no to BOK i nie dajcie sobie wcisnąć kitu ta przycinka obowiązuje również w orange free standard najlepiej im powiedzieć, że macie 5 kresek HSDPA i wszelkie powódki techniczne są mało prawdopodobne.

[ Dodano: 2009-07-25, 22:28 ]
wojteks pisze:[...]
Takie założenie jest zbyt optymistyczne, teoretycznie jest dobre ale .... zasięg nie ma nic do rzeczy.
Ma bo jeśli mamy za słaby miła pani z BOK może nam udowodnić, że nie przycięli nam do 16 tylko mamy za cienki net, żeby tą prędkość osiągnąć.
Ostatnio zmieniony 2009-07-26, 09:30 przez dagi12, łącznie zmieniany 1 raz.
Który BTS najlepszy !?
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: wojteks »

dagi12 pisze:Ma bo jeśli mamy za słaby miła pani z BOK może nam udowodnić, że nie przycięli nam do 16 tylko mamy za cienki net, żeby tą prędkość osiągnąć.
Zawsze może powiedzieć że akurat jest wielu użytkowników i więcej niż 1kbps nie będzie.

Te prędkości są do albo maksymalne i nawet jak będzie 1kbps to wg operatora to będzie prawidłowo.
Nie pomagam na PW!
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: marens »

oferta „Orange Free"
obowiązuje od dnia 21 lipca 2009 r. do odwołania
http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary ... 337589.pdf

jak działa?

9. Po przekroczeniu przez Abonenta limitu przesłanych danych w jednym okresie rozliczeniowym Operator zastrzega prawo do
wprowadzenia, trwającego do końca danego okresu rozliczeniowego, ograniczenia prędkości przesyłania danych, a mianowicie w takim
wypadku usługa będzie umożliwiać przesyłanie danych z największą prędkością, jaka jest możliwa do osiągnięcia w danych warunkach
technicznych, jednakże nie większą niż 16/16 kb/s (górna granica prędkości) w przypadku opcji Orange Free 39 i pół oraz 64/32 kb/s (górna
granica prędkości) w przypadku pozostałych opcji Usługi
.
Limit przesyłanych danych wynosi 0,5 GB dla opcji Orange Free 39 i pół, 1 GB dla
opcji Orange Free Standard, 3 GB dla opcji Orange Free Optimum, 8 GB dla opcji Orange Free Premium oraz 12 GB dla opcji Orange Free
Platinum. Taktowanie odbywa się za pomocą paczek danych o wielkości 1 kB. Do powyższego limitu nie są wliczane dane transferowane w
ramach usługi Orange Hotspot
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: Patryk »

marens pisze:obowiązuje od dnia 21 lipca 2009 r. do odwołania
Czyli co chwilę zmieniają :rotfl:
Ale przypominam - liczy się ten regulamin oferty,który się podpisywało przy zawieraniu umowy :]
Awatar użytkownika
DJ1910
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 486
Rejestracja: 2007-07-01, 21:23
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: DJ1910 »

Patryk_ pisze:
marens pisze:obowiązuje od dnia 21 lipca 2009 r. do odwołania
Czyli co chwilę zmieniają :rotfl:
Ale przypominam - liczy się ten regulamin oferty,który się podpisywało przy zawieraniu umowy :]
Lub ten kiedy aktywowało się usługę na swoim numerze abonamentowym ;)

Niezłe cwaniaki, mieli problem ktory został poruszony na forum i od razu zmienili regulamin. Oni chyba dużo z tego forum biorą, albo mieli mnostwo przypadkow takich jak mój.

Ale co mnie to, za pare dni Toye mi zakładają i wreszcie kablowy net w moim domu :D
dagi12
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 170
Rejestracja: 2008-12-14, 21:08
Lokalizacja: Lubuskie

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: dagi12 »

Myślicie, że im się naprawdę chcę sprawdzać jaki regualmin podpisaliśmy, przecież i tak punkt 9. się chyba nigdy nie zmienił.
Który BTS najlepszy !?
Tramp
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-06-25, 10:22

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: Tramp »

Czyli co w końcu działają te limity?
Od dziś mam transfer 8 kB/s, a jeszcze rano leciało 140 kB/s

Dali by jakieś zdrapki, żeby sobie powiększyć limit lub oferty bez limitowe np za 250zł miesięcznie.

Taki mały oftop :P
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: Patryk »

Tramp pisze:Czyli co w końcu działają te limity?
Od dawien dawna :)
Oferty bezlimitowe zniknęły mniej więcej wraz z rebrandingiem Idei na Orange :hyhy:

[ Dodano: 2009-08-05, 21:26 ]
Tramp pisze:Dali by jakieś zdrapki, żeby sobie powiększyć limit
Przydała by się taka opcja,ale nie przez zdrapki,jak swego czasu w Neostradzie :rotfl:,tylko na SMS,jak w Plusie.

[ Dodano: 2009-08-05, 21:26 ]
Tramp pisze:lub oferty bez limitowe np za 250zł miesięcznie.
A to swoją drogą :ok:
dagi12
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 170
Rejestracja: 2008-12-14, 21:08
Lokalizacja: Lubuskie

Re: ORANGE - PRĘDKOŚĆ PO LIMICIE, WAŻNE

Post autor: dagi12 »

Należysz do 8KB/s szczęściarzy, którzy nie muszą kłócić się z BOK, moja rozmowa ciągle nawiedza mnie w moich snach. Każdy "bezprzewodowiec" był by na twoim miejscu w siódmym niebie.
Który BTS najlepszy !?
ODPOWIEDZ