Sprzęt do internetu mobilnego w Three(UK)

Dyskusje na temat wyboru sprzętu. Jaki modem, telefon do GPRS/EDGE/UMTS/HSDPA/HSUPA, jaką przejściówkę, kabel do telefonu... itp. mam wybrać?

Moderator: Moderatorzy

ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: Sprzęt do internetu mobilnego w Three(UK)

Post autor: ja.michal »

Z Polski do UK kawałek jest. ;)

W UK są dużo bardziej liberalne normy promieniowania przez co jest mniej stacji bazowych i dzięki temu większe obciążenie poszczególnych. Opcja (bez strzelania ;) ) jak napisał kolega wyżej. Kolejna to poszukanie innej, mniej obciążonej stacji bazowej w okolicy i w jej stronę skierowanie anteny. Jeszcze inną opcja to wymuszanie różnych częstotliwość, aby sprawdzić na jakiej najlepiej działa internet.
mariusihno07
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-23, 11:10

Re: Sprzęt do internetu mobilnego w Three(UK)

Post autor: mariusihno07 »

znalazlem przyczyne dlaczego tak sie dzialo ale nie do konca rozumiem tego systemu bo podlaczam samego tableta albo np. xboxsa360 i internet smiga mi wysmienice bo testowalem a jak podlacze jeden laptop to juz kicha. i nie wiem czemu sie tak dzieje robilem testy rozne przekopalem internet ale nie znalazlem opowiedzi na to dlaczego jak tylko laptop podlacze tak sie dzieje moze trzeba cos pozmieniac w ustawieniach laptopa prosze o pomoc bo nie moe sobie z tym poradzic pozdr
ODPOWIEDZ