Plus POWER LTE - klapa?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: Darek.74 »

A ja wyzbyłem się już złudzeń, chociaż brałem znowu plusa pod uwagę. Ale jednak nigdy więcej :cwaniak:

[ Dodano: 2014-06-12, 10:34 ]
matek451 pisze:pewnie sieć pada to poodłączali ssaczy( zgodnie z regulaminem)
Na razie jeszcze nic nie pada, zadziałała prewencja :]
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

Narobił się szum w necie to próbują ratować twarz, wszak PR trąbił wszędzie o braku limitów i konkurencji dla Neostrady
No właśnie tych reklam gdzie reklamują typowo LTE BEZ LIMITU nie ma w TV, przynajmniej ja nie widziałem jeszcze. Może wiedzą że system bilingowy jeszcze nie jest w 100% przygotowany na tą ofertę i testują ją na "poweruser" z różnych for :hyhy:
a bezczelnością z ich strony jest aby klient kontaktował się z BOK i zgłaszał taki problem,to ich obowiązek z automatu usunąć błędy
Nigdy nie słyszałem o sytuacji w której to usługodawca dzwoni do klienta...
Jeśli operator zawinił poprzez złe działanie systemu zgodnie z prawem mogą natychmiast zerwać umowę
Mógłbyś podać jakiś link do tego prawa?
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: matek451 »

Oferta od tygodnia i robi się coraz ciekawiej :) Już nawet etatowi naganiacze z Plusa nie dają rady. Nawet na oficjalnym forum Plusa. Oj będzie się działo. Mam CP , teraz cieniutko na LTE, marne 8Mb/s. ping jak na HSPA+. Na dodatek niestabilnie i potrafi zerwać połączenie. I to wszystko na DUAL LTE i dobrym poziomie sygnału. Lepiej już pewnie nie będzie, oby nie gorzej. A czy ja pisałem, że mają dzwonić do klienta. Jeśli nie panują nad systemem to niech sami wyłapują błędy i je usuwają to ich psi obowiązek. Umowę można zerwać w każdej chwili jeśli dostawca nie dotrzymał warunków umowy a takowym jest ograniczenie bez powodu prędkości transmisji do 32kb/s z powodu błędów systemu . To elementarne prawo. Za podobne błędy Orange czy Play udziela rabatów na faktury lub daje dodatkowe pakiety w zamian za odstąpienie od zerwania umowy przez klienta. Tutaj nie ma zmiłuj się. Operator a nie tylko klient ma przestrzegać regulaminu. Oferta powinna być przygotowana i zapięta na ostatni guzik a nie testowana na płacących rachunki klientach. Testy to się robi na wybranej grupie userów i to za darmo aby zebrać ich opinie.A tutaj np. w CP 3.06 jeden regulamin od 4.06 zupełnie inny. Niezły bajzel. A reklam z CP w TV dotyczących LTE w CP/Plusie nie brakuje.
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

Mam CP , teraz cieniutko na LTE, marne 8Mb/s. ping jak na HSPA+.
No to może masz jakiś problem z usługą / sprzętem?
W nocy też takie niskie prędkości ?
bomber
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 204
Rejestracja: 2011-01-20, 20:56
Lokalizacja: Kątownia

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: bomber »

BKpbO pisze:[...]trzeba wiedzieć że oglądanie YouTube poprzez https (zalogowany) pomniejsza limit... oglądanie poprzez http tego limitu nie pomniejsza.
Tylko, że to nie ma nic do rzeczy w kontekście problemu tego klienta.

Swoją drogą to już mocno oftopicznie: trochę mi nie gra z tym https:
  • nie wiem po co YT miałoby szyfrować streaming
    aby wyjść z https należy się wylogować (wg moich doświadczeń), czyli wszyscy zalogowani jechaliby poza pakietem?
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: Darek.74 »

BKpbO pisze:No to może masz jakiś problem z usługą / sprzętem?
Widzę że powoli niedługo wszyscy będą sobie zadawać to pytanie :roll: Za mało klientów źle, za dużo niedobrze :rotfl:
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: wojteks »

BKpbO pisze:No to może masz jakiś problem z usługą / sprzętem?
Raczej ma sąsiadów którzy backupują internet na Power LTE. Moim zdaniem będzie tylko gorzej albo muszą znacznie zagęścić ilość stacji bazowych LTE (koszty sprzętu duże i nowe lokalizacje też nie będą za darmo).

Trzeba też pamiętać że maksymalna zalecana odległość od stacji bazowej w LTE1800 to 6km a limit userów na sektor to 200. Więc za chwilę okaże się że mapa zasięgu LTE zostanie skorygowana, anteny na stacjach bazowych obniżone/zmieniony tilt żeby ograniczyć zasięg z 10-11km do 6 a potem płacz userów bo mieli zasięg ale już nie mają i żadna antena zewnętrzna w tym nie pomoże. Tak samo mogą zostać odrzuceni userzy o najsłabszym zasięgu/najgorszej modulacji spowalniający stacje bazowe.

Działania za strony operatora zostaną nazwane optymalizacją sieci.
Ostatnio zmieniony 2014-06-12, 10:13 przez wojteks, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: matek451 »

W nocy to ja śpię jak większość ludzi. Prędkości uzyskiwane w godzinach, w których obciążenie sieci jest minimalne nie mogą być dowodem na jej prawidłowe działanie. Liczą się rezultaty w szczycie a choć teraz go nie ma to i tak bida z nędzą , o 19 potrafi być 3-4Mb/s. A jakie mogę mieć kłopoty z usługa? i to z mojej strony, mam limit niewyczerpany , rachunki zapłacone co jeszcze mam zrobić? Co do sprzętu to każdemu życzę aby taki posiadał. Czy B-593s-22, E-5372 , E-3276 do tego DOVADO 4GR no i antena DUAL LTE 15dBi Cybertech to słaby sprzęt? A i jeszcze tablet z CP -Huawei z LTE 4 kat. Może mam zamienić na ODU-IDU, to wtedy mi się poprawi? Tylko nie pytaj jeszcze o poprawną konfigurację bo na tym to się chyba znam. Prawda jest inna, po prostu w mojej lokalizacji od 1,5 roku przybyło użytkowników i sieć się nie wyrabia. A jak dojdą nowi strach pomyśleć.
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

bomber pisze:Swoją drogą to już mocno oftopicznie: trochę mi nie gra z tym https:
  • nie wiem po co YT miałoby szyfrować streaming
    aby wyjść z https należy się wylogować (wg moich doświadczeń), czyli wszyscy zalogowani jechaliby poza pakietem?
Tak, wszyscy zalogowani jadą po limicie, dane uciekają im z pakietu... https = brak YT bez limitu.

[ Dodano: 2014-06-12, 11:22 ]
Raczej ma sąsiadów którzy backupują internet na Power LTE.
Power LTE jest od tygodnia, wcześniej też tak kiepsko chodziło?
W Poznaniu bez anten na routerze Huawei B593 mam zawsze ok 30-40Mb/s... więc żaden z moich sąsiadów nie ma Power LTE? Dodam tylko że z anteną wynik jest prawie 2x lepszy.
W nocy to ja śpię jak większość ludzi.
Zawsze tak marudzisz czy tylko dziś wstałeś lewą nogą?
No ale jakiś speedtest dla porównania możesz zrobić.
Problem może leżeć po stronie operatora. Na PlusForum czytałem w kilku wpisach, gdzie użytkownicy podawali swoje nr telefonów usługi internetowej, po czym pracownik "resetował" ich konta abonenckie (cokolwiek to znaczy) i po tym usługa już im działała.

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2014-06-13, 18:17 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2014-06-13, 17:17 przez BKpbO, łącznie zmieniany 1 raz.
bomber
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 204
Rejestracja: 2011-01-20, 20:56
Lokalizacja: Kątownia

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: bomber »

wojteks pisze: Trzeba też pamiętać że maksymalna zalecana odległość od stacji bazowej w LTE1800 to 6km a limit userów na sektor to 200. Więc za chwilę okaże się że mapa zasięgu LTE zostanie skorygowana, anteny na stacjach bazowych obniżone/zmieniony tilt żeby ograniczyć zasięg z 10-11km do 6 [...]
Maksymalna zalecana odległość??? Nie ważne czy w lesie czy na łące??? Limit 200? Poproszę o źródło tych tez.
A mapa nie zostanie ograniczona w takim zakresie jakim tu opisujesz, byłaby to co najmniej PR-owa katastrofa.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: matek451 »

Zresetować to pracownik może swoją głowę a nie moje konto abonenckie. Co mnie to obchodzi. Kupiłem usługę to ma działać, może jeszcze na telefony mam wydawać i wisieć pól godziny słuchając ich melodyjek zanim konsultant się odezwie. 1,5 roku temu miałem DL60Mb/s ale wtedy to byłem jednym z nielicznych na BTS-ie. To, że masz takie prędkości to się ciesz i korzystaj bo licho nie śpi. Po co mi testy w nocy, co mam je robić dla sportu. Mam limit 50GB to trochę pociągnę i nieważne czy z jaka prędkością. W szczycie mam na LTE jak na HSPA+ więc do tych 150Mb/s z reklam mi daleko. I nie marudzę tylko przedstawiam jak działa u mnie CP/Plus po półtorarocznym użytkowaniu LTE. Obawiam się, że nie jestem wyjątkiem. Prawdziwe bez limitu to mam w Play od pól roku na RBM( choć ostatnio dobrałem na pól roku taryfę głosową z LTE no limit za 9,99). Pobieram ile chcę, wprawdzie DL 15mb/s UL5Mb/s ale na sztywno. Miał zwalniać do 2Mb/s po przekroczeniu 200GB ale nie zwalnia. Szkoda , ze tylko do końca 2014 ale liczę , że i Play coś no-limit zaproponuje później.
bartex03
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 440
Rejestracja: 2014-04-24, 08:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: bartex03 »

Jakieś cyrki odstawiają

Zobaczcie ten sam user który mial wczoraj lejek i przywróconą prędkość , dzisiaj ma podobną sytuacje :

http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=100 ... &start=150

Niech plus sie zabiera z taką rewolucją :D
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: wojteks »

bomber pisze:Poproszę o źródło tych tez.
Ja natomiast poproszę o źródło że jest inaczej, podaj jaka jest zalecana (nie maksymalna, w otwartej przestrzeni) odległość i ilu userów na sektor w LTE bez utraty prędkości.
bomber pisze:A mapa nie zostanie ograniczona w takim zakresie jakim tu opisujesz
Zobaczymy za jakiś czas, może moja wizja jest bardzo pesymistyczna i całość zakończy się tylko zmianą regulaminu Power LTE czy wycofaniem tej usługi. Czas pokaże.

Czyżbyś był pracownikiem operatora że tak go bronisz?
bomber pisze:byłaby to co najmniej PR-owa katastrofa.
Na dziś to jednak porażka a co będzie to się okaże.
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: matek451 »

Nawet najbardziej zagorzali PlusManiacy zaczynają mięknąć. Czyli co system nadal wadliwy :) ? Dobre sobie. Teraz pewnie telefony BOKU nie milkną a użytkownicy słuchają muzyczki i po godzinie. Przymusowi melomani :D Plus wprowadza nową usługę, muzyka na telefon, szkoda ,ze jeden utwór i to na okrągło i nie za darmo. Jako ciekawostkę podam, ze mam telefon 30 min za 1zl w CP. Głownie służy mi do kontaktów z BOK/DUK CP. Kontakt z BOK CP za darmo. Jak zapragnę sobie posłuchać melodyjki to mogę dzwonić i słuchać do woli, chciałem zrezygnować ale na wszelki wypadek sobie zostawię mam wszak internet u nich a system coś nie wyrabia. Jak padnie na mnie to telefon jak znalazł :) .
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

matek451 pisze:Zresetować to pracownik może swoją głowę a nie moje konto abonenckie. Co mnie to obchodzi. Kupiłem usługę to ma działać, może jeszcze na telefony mam wydawać i wisieć pól godziny słuchając ich melodyjek zanim konsultant się odezwie. 1,5 roku temu miałem DL60Mb/s ale wtedy to byłem jednym z nielicznych na BTS-ie. To, że masz takie prędkości to się ciesz i korzystaj bo licho nie śpi. Po co mi testy w nocy, co mam je robić dla sportu. Mam limit 50GB to trochę pociągnę i nieważne czy z jaka prędkością. W szczycie mam na LTE jak na HSPA+ więc do tych 150Mb/s z reklam mi daleko. I nie marudzę tylko przedstawiam jak działa u mnie CP/Plus po półtorarocznym użytkowaniu LTE. Obawiam się, że nie jestem wyjątkiem. Prawdziwe bez limitu to mam w Play od pól roku na RBM( choć ostatnio dobrałem na pól roku taryfę głosową z LTE no limit za 9,99). Pobieram ile chcę, wprawdzie DL 15mb/s UL5Mb/s ale na sztywno. Miał zwalniać do 2Mb/s po przekroczeniu 200GB ale nie zwalnia. Szkoda , ze tylko do końca 2014 ale liczę , że i Play coś no-limit zaproponuje później.
Masz rację, po co reklamować, lepiej płakać na forum...

[ Dodano: 2014-06-12, 12:10 ]
wojteks pisze:Ja natomiast poproszę o źródło że jest inaczej, podaj jaka jest zalecana (nie maksymalna, w otwartej przestrzeni) odległość i ilu userów na sektor w LTE bez utraty prędkości.
Akurat tu Bomber ma rację, podaj jakieś źródło tych informacji które podałeś.

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2014-06-13, 18:18 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2014-06-13, 17:18 przez BKpbO, łącznie zmieniany 1 raz.
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: matek451 »

Płakać to będziesz ty jak ci nałożą lejek wg. ich widzimi sie jak uznają, że naruszasz ich FUP. Dla mnie CP to taki dodatek do TV sat za niewielkie pieniądze, ot moja fanaberia i płakać po nim nie zamierzam. Normalnie myślący klient nie płacze za usługą, którą ciągle musi reklamować , po prostu z niej rezygnuje. Nie dotyczy to takich fanboyów Plusa jak ty, którzy kochają go miłością bez wzajemności. Na argumenty masz jedną receptę, reklamacje w BOK Plusa. Dla otrzeźwienia wejdź na Forum Plusa to zobaczysz jak wyglądają te reklamacje, życzę ci abyś nigdy nie musiał poznać "kompetencji" i "fachowości" tamtejszych konsultantów.Tylko nie pisz, że jestem stronniczy , korzystam z usług wszystkich operatorów.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: wojteks »

BKpbO pisze: podaj jakieś źródło tych informacji które podałeś
A macie, odległość jest nawet mniejsza bo tylko 5km.
Specyfikacja LTE (wg dokumentu 3GPP Release 8):

co najmniej 200 użytkowników w każdej komórce
optymalny promień komórki do 5 km
Oczywiście można czepiać się słówek ale jak tacy mądrale jesteście to podajcie jaką prędkość dostanie każdy z userów jeżeli będzie ich 200 na sektor i każdy będzie ssał ile się da.
Nie pomagam na PW!
matek451
Guru bezprzewodowy
Posty: 19191
Rejestracja: 2012-09-01, 18:14
Lokalizacja: Łódź

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: matek451 »

Takie same jak możliwość wykonywania połączeń GSM minutę po północy 1.01 jak wszyscy chcą sobie składać, życzenia. Z reguły żadne, nikt jeszcze nie wymyślił sieci z "gumy". Wprowadzenie Power LTE gdy ilość stacji bazowych LTE1800 Mobylandu w ostatnim czasie nie zwiększa się radykalnie musi nieuchronnie doprowadzić do takiej sytuacji. Na dodatek w związku z perturbacjami prawnymi dotyczącymi LTE1800 Mobylandu i CenterNetu pewnie jej rozwój jest niepewny, oprócz kosztów( a raty za Polkomtel trzeba płacić). Aby spojrzeć obiektywnie na działanie Power LTE trzeba przewidywać pewne działania i oceniać fakty, które się dzieją wokół grupy Solorza. Nie bez znaczenia są też kroki konkurencji.
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

wojteks pisze:Oczywiście można czepiać się słówek ale jak tacy mądrale jesteście to podajcie jaką prędkość dostanie każdy z userów jeżeli będzie ich 200 na sektor i każdy będzie ssał ile się da.

Ty podałeś maksymalnie 200 a tu pisze co najmniej 200... Czyli że co, gdy użytkowników jest mniej niż 200 to sieć działa gorzej?

Głównym ograniczeniem na tą chwile pewnie nie jest technologia LTE ale radiolinie na których to działa w Plusie (180 i 360 Mbit/s)

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2014-06-13, 18:19 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2014-06-13, 17:18 przez BKpbO, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wojteks
*** Administrator ***
Posty: 26156
Rejestracja: 2007-12-02, 11:51
Lokalizacja: PL

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: wojteks »

BKpbO pisze:Czyli że co, gdy użytkowników jest mniej niż 200 to sieć działa gorzej?
Odpowedz na pytanie jaki dostaną transfer, możesz założyć że ogranicza go tylko wydajność sektora stacji bazowej, dosył jest nieograniczony.
BKpbO pisze:a tu pisze co najmniej 200.
No tak, to istotna różnica ale jakie to ma znaczenie ile osób będzie zalogowanych do sektora.

Popraw cytaty, nie cytujemy tutaj całych postów!
Nie pomagam na PW!
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

Ok. Poprawie jak będę w domu, teraz piszę z telefonu.
Drugie pytanie, czy ten optymalny promień - 5km, tyczy się częstotliwości 1800 i 800? Bo 1800 to spoko, ale jeśli i 800 to trochę lipa...
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: robertnik »

Stary jestem i w kościach czułem że tak będzie. To zbyt piękna oferta żeby była prawdziwa...
Wydaje mi się że to zwykła zagrywka strategiczna. Pojawiły się wątpliwości co do przetargu na 1800 MHz i zdaje się że będzie anulowany. W takim świetle częstotliwość zabiorą im bez gadania, ale jak ma się tysiące(nie wiem o ile zer się mylę) użytkowników... żaden urząd przynajmniej nie przejdzie nad tym obojętnie...
Chciałem zmieniać miedź Netii 13/1 na to Power LTE, ale ja chyba romantyk jestem ;)
Czekam na rozwój sytuacji.
BKpbO
Stały użytkownik forum
Posty: 127
Rejestracja: 2014-06-12, 08:52
Lokalizacja: z forum

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: BKpbO »

Nie ma szans, nikt im częstotliwości nie zabierze. Temat zabrania częstotliwości Midasowi można zamknąć.
bomber
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 204
Rejestracja: 2011-01-20, 20:56
Lokalizacja: Kątownia

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: bomber »

wojteks pisze:Czyżbyś był pracownikiem operatora że tak go bronisz?
Widzę, że mam do czynienia z mentalnym dzieckiem. Podpowiem w takim razie, że w logice, nauce obowiązuje zasada, że to autor tezy ją udowadnia, a nie inni mają obowiązek jej zaprzeczyć.
Zapytałbym którego operatora bronię i jakimi słowami, ale pewnie odpowiesz, żebym sam sobie znalazł :-).

[ Komentarz dodany przez: YaHooo: 2014-06-13, 18:19 ]
<a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?p=59341#59341">Panie i Panowie tniemy cytaty!</a>
Ostatnio zmieniony 2014-06-13, 17:19 przez bomber, łącznie zmieniany 2 razy.
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: robertnik »

Możliwe. Ja tam zwykły user jestem i nie sledze tej sprawy. Natomiast nie wiem czy UKE może ignorować(to pewnie zależy od zer w kopercie) Naczelny Sąd Administracyjny.
Ta oferta natomiast wygląda jak łapanie argumentów. Science fiction ściera się z brutalną rzeczywistością ;)
Oczywiście chciał bym by było inaczej. Takie łącze 150/50 w tej cenie to moje marzenie, ale czas się obudzić :)
Darek.74
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 574
Rejestracja: 2010-12-18, 09:41
Lokalizacja: Okolice Warsaw

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: Darek.74 »

Takie łącze 150/50 w tej cenie to moje marzenie, ale czas się obudzić
To chyba tobie pisałem na telepolis żebyś nie mantykował i został na kablu? ;)
Awatar użytkownika
Andrzejz78
Guru bezprzewodowy
Posty: 2222
Rejestracja: 2012-02-01, 14:46
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: Andrzejz78 »

wojteks pisze:A macie, odległość jest nawet mniejsza bo tylko 5km.
Hej Nie rozgłaszajcie tego bo ja sobie ciągnę LTE w najlepsze z 15km tylko że z T-Mobile ;)

Miałem już na początku tego tematu napisać że to POWER LTE jest zbyt piękne żeby było prawdziwe i chyba miałbym rację Klientów już pewnie nałapali więc teraz pewnie tylko czekać aż oferta zniknie lub mocno ograniczą zasięg tak jak to zrobili w Orange w 3G
robertnik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1682
Rejestracja: 2010-09-27, 17:05
Lokalizacja: Opole

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: robertnik »

Darek.74 pisze:To chyba tobie pisałem na telepolis żebyś nie mantykował i został na kablu? ;)
Być może. Na telepolis liczyłem na wylewność pracowników z Plusa, jak pod artem o captha w Aero2, ale... nabrali wody w usta, albo na wakacje pojechali, nie wiem...
V4NzI
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 181
Rejestracja: 2013-07-19, 17:57
Lokalizacja: Wyszków

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: V4NzI »

Bla bla bla.
Prawda jest taka, że jak na sektor przypada za dużo użytkowników to najsłabsi, czyli Ci którzy mają najsłabszy zasięg odpadają czy tego checie czy nie. Korzystać można z 10+ km, pytanie tylko jak długo :cwaniak:, bo jak przybędzie userów to ktoś ucierpi :D
Plus 20GB/ Play 55GB / Huawei E5170 LTE / Huawei E3131

Play
http://www.speedtest.net/result/3633946541.png

Plus
http://www.speedtest.net/result/3537145216.png
bolu
Stały użytkownik forum
Posty: 59
Rejestracja: 2013-10-10, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plus POWER LTE - klapa?

Post autor: bolu »

Skoro ten user dostał znowu lejek to ja także spróbuję, nie chcę być gorszy. Na szczęście steam nie ma limitów ściągania...

@E - lejek założony po raz drugi... Tym razem dzwonię do Plusa i to zgłaszam. Typek mówi, że zostało to zgłoszone już do naprawy (tzn. wczoraj kiedy pierwszy raz miałem 10kb) i teraz nic nie może zrobić. Tak więc zgłosiłem to wczoraj o 9 rano. W ciągu 32 godzin nie byli w stanie naprawić. Co ciekawe, wczoraj ten sam konsultant mi odblokował limity w minutę, ale powiedział, że jest to pomoc doraźna i muszę czekać na info od techników.
ODPOWIEDZ