Bramki esms za darmo

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
roxon

Bramki esms za darmo

Post autor: roxon »

Witam,mam simdate i próbowałem wysłać sms z bramek za darmo ale smsy nie dochodzą.Czy w simdacie można wysyłać za darmoche czy może te bramki były do.....Próbowałem przyciskiem szukaj ale nic nie moge znaleśc
Awatar użytkownika
gnd
Stały użytkownik forum
Posty: 130
Rejestracja: 2005-12-07, 15:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: gnd »

zarejestruj się w mieście plusa, ta bramka jest darmowa i pewna 8)
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: klisza »

Najlepiej wysyłać darmowe sms-y z Gadu Gadu. Nie trzeba sie rejestrować. Tylko że nie wiem jak jest z wysylaniem do Ery bo tam chyba można tylko wysyłać z płatnego omnixa czy coś takiego.
Gość

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: Gość »

Smsy mozesz wysylac z kazdego internetu nawet na simdacie to nie ma nic do rzeczy do plusa i idei na 100 % z era roznie bywa - trzeba placic za smsy
Awatar użytkownika
dreamoftheviper
Stały użytkownik forum
Posty: 149
Rejestracja: 2006-01-15, 21:32
Lokalizacja: Włocławek/Toruń

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: dreamoftheviper »

Smsy mozesz wysylac z kazdego internetu nawet na simdacie to nie ma nic do rzeczy do plusa i idei na 100 % z era roznie bywa - trzeba placic za smsy
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: Vipera »

dreamoftheviper pisze: z era roznie bywa - trzeba placic za smsy
Nie do końca masz racje.
Era udostępnia obecnie dwie bramki sms:
multimedialną - ta jest płatna. Cena SMS i MMS mniej więcej taka jak w normalnych taryfach (wykupujesz wcześniej żetony). Bramka ma tę zaletę, że możesz z niej wysyłać wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci (dochodzą też wiadomości do klientów ORANGE, którzy nie mają aktywnej usługi SMS z internetu). Masz praktycznie te same możliwości co wysyłając ze swojego telefonu. Różnica jest taka, że masz możliwość wysłać wiadomość z :
1.Własnym nr telefonu
2.Z numerem wirtualnym (jeśli odbiorca jest w Era lub Heyah to może na ten nr odpowiedzieć.
3.Z identyfikatorem znakowym (odbiorca dostanie wiadomość wysłaną z [np.] @nadawca ).
sponsorowaną - ta jest darmowa Możesz z niej wysłąc dziennie 10 wiadomości SMs i jedną wiadomość MMS do użytkowników Era i Heyah.
Rejestracja jest (w zasadzie) darmowa. Wystarczy wysłać SMS-a o treści A na numer 6677(użytkownicy Era i Heyah) lub +48 604 11 6677 (użytkownicy innych sieci). Cena jak za normalnego SMS-a
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: Vipera »

klisza pisze:Najlepiej wysyłać darmowe sms-y z Gadu Gadu. Nie trzeba sie rejestrować. Tylko że nie wiem jak jest z wysylaniem do Ery bo tam chyba można tylko wysyłać z płatnego omnixa czy coś takiego.
Przy pierwszym wysłaniu SMS-a (ERA , HEYAH) z bramki na GG pojawi sie pytanie o wybór bramki (nie podawaj bramki płatnej) i podanie swojego loginu i hasła.
Login to nr telefonu (Twojego) a hasło to wiadomo.
Ustawienia zostaną zapamiętane i więcej nie dostaniesz tego pytania.
Po wysłaniu każdego sms-a poda jeszcze ile wiadomości zostało.
W Kadu pod Linuksem jest jeszcze łatwiej bo w ustawieniach wybierasz parametry dostępu do bramek wszystkich operatów. I wiele innych ciekawych ustawień.
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: Czarek88lol »

http://www.bramkasms.pl
http://www.smsbox.pl

orange i plus darmowa, a z reszta nie wiem jak jest;p
[email protected]

Dzięki za odpowiedż

Post autor: [email protected] »

Dziękuje wszystkim za odpowiedz .testowałem przez 24 godziny i moge powiedziec,że te wszystkie bramki to wielka chu**** dla <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font>.Doszły dwa na 50 .przy simdacie w miście plus nalicza ponad 200 kb czyli 6 gr. a w pakiecie są po 1 gr.Przy innej stronce mozna było wysłać tylko jedą eske.Te bramki darmowe są dla poj**** lub takich pazerniaków jak ja.Jeśli ktoś uważa inaczej to żal mi go .Nie chciałem obrazić nikogo ale jeśli uważacie inaczej, to wyślijcie eske z takiej bramki przy gardłowej sytuacji(jest ich dużo ) i co wtedy.To nie była próba 24 godz. od miesiąca to sprawdzam.Mam pare kart sim z różnymi numerami i próbowałm

--
** - moderated
Czarek88lol
Stały użytkownik forum
Posty: 135
Rejestracja: 2005-11-22, 17:49

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: Czarek88lol »

ja to w sumie nie wiem o co Ci chodzi Roxon:> bo ja na orange wysyłam od zawsze smsy i nigdy nie było takiej sytuacji zeby sms nie doszedł... z inną siecią nei wiem jak jest bo nie wysyłam;p
...to wielka <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> dla <font color="#FF00BB"><b>»»nie obrażamy innych!!!««</b></font>
Te bramki darmowe są dla pojebów lub takich pazerniaków jak ja.Jeśli ktoś uważa inaczej to żal mi go .Nie chciałem obrazić nikogo ale jeśli uważacie inaczej, to wyślijcie eske z takiej bramki przy gardłowej sytuacji(jest ich dużo ) i co wtedy
nie wiem:P ale to Ciebie jest mi żal:D
roxon

to spróbuj

Post autor: roxon »

to spróbuj na simdacie na 10 esek ile Ci dojdzie
roxon

dla Czarka88lol

Post autor: roxon »

Jeli tak uważasz to napisz eske może być pusta na mój numer 661309206 wyślij kilka przeciesz masz za darmo ja odpisze ile dostałem.
Awatar użytkownika
klisza
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 199
Rejestracja: 2005-12-18, 21:28
Lokalizacja: Legnica

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: klisza »

Pamiętajcie, że na komórce trzeba aktywować usługe odbierania sms-ów z internetu. :wink:
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Bramki esms za darmo

Post autor: Vipera »

klisza pisze:Pamiętajcie, że na komórce trzeba aktywować usługe odbierania sms-ów z internetu. :wink:
Ery i Heyah to nie dotyczy. :P
Tam odbiór sms-ów z netu jest właczony domyślie. Jeśli nie chcesz ich otrzymywac, to możesz wtedy toto sobie zablokować.
roxon

hnm jeśli

Post autor: roxon »

hmm jeśli tak to może mi sie zrobić głópio ,a jesli nie to piszcie wszyscy na moją komóre .żobaczymy ile dostane esek ,acha możecie też dzwonić jak myślicie że to wałek 661 309206
roxon

321519

Post autor: roxon »

Ciekawe mam komórke ponad 10 lal pierwsze o tym słysze ,że trzeba aktywować odbieranie z sieci,ale widocznie to prawda bo jak wytłumaczyć ,nic nie dostałem he he no chyba, że te bramki są do ch ........
Awatar użytkownika
Vipera
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 567
Rejestracja: 2005-10-30, 23:43
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak tam leci czas adam??

Post autor: Vipera »

Kamilla pisze:Jak tam leci ?? Bo umnie fajnie i troche smutno bo byłam na Ciebie zla ja moge napraic ro pus mmi --> :wink:
Sorki ale chyba nie to miejsce, nie ten czas...

Coś ostatnio na forum różności się pojawiają... wierszyki, wyznania itp.
W razie jakby ktoś tego nie dostrzegł wcześniej : To jest forum dotyczące internetu komórkowego (jak sama nazwa wskazuje).
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak tam leci czas adam??

Post autor: zDaleKi »

Vipera pisze:
Kamilla pisze:Jak tam leci ?? Bo umnie fajnie i troche smutno bo byłam na Ciebie zla ja moge napraic ro pus mmi --> :wink:
Sorki ale chyba nie to miejsce, nie ten czas...

Coś ostatnio na forum różności się pojawiają... wierszyki, wyznania itp.
W razie jakby ktoś tego nie dostrzegł wcześniej : To jest forum dotyczące internetu komórkowego (jak sama nazwa wskazuje).
Dokładnie masz rację.
Dlatego celowo zostawim i kłódka na ten wątek!
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Zablokowany