GC 75 mały transfer DL

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Gość

GC 75 mały transfer DL

Post autor: Gość »

Posiadam GC75 w kompie stacjonarnym. Od 3 miesięcy czyli od poczatku jestem załamany Dl jest na poziomie 11kilobitów/s a Ul chodzi w porywach nawet do 72kilobitów/s.Od 10 stycznia do 25 stycznia 2006
inernet chodził zgodnie z warunkami umowy bo miałem Dl w granicach 60kilobitów/s czyli zadowalający dla mnie transfer 7kilobajtów/s i bardzo stabilny. Teraz po 15 dniach znowu jest w granicach 11kilobitów/s. Proszę mi podpowiedzieć w czym tkwi przyczyna. Serwis twierdzi że wykorzystałem limit. Nie wiem jak mogłem wykorzystać limit przy transferze mniejszym od 1kilobajta/s. Ten dobry 15-diowy transfer w ciągu 3 miesięcy był tylko 1raz. Proszę o pomoc bo 60 zł miesięcznie idzie w błoto. :?:
Awatar użytkownika
sardo nunspa
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 657
Rejestracja: 2006-01-18, 00:41
Lokalizacja: Beskid Mały ale jary

Re: GC 75 mały transfer DL

Post autor: sardo nunspa »

Coś krecisz. GC 75 Wyciąga max 56kb/s i obsługuje jedynie GPRS też max56kb/s. Jakim więc cudem wyciągasz 72kb/s, skoro wielu mi zazdrości transferu 45kb/s na GC 75 i GPRS w iPlusie.
Jeżeli chcesz wiedzieć czy przekroczyłeś limit użyj licznika transferu danych http://www.dumeter.com/download.php. 30 dni free, a potem tszeba sie zarejstrować. Jak chcesz darmowe to poszukaj po forum.
Latka lecą...
ODPOWIEDZ