Jaki operator Pre paid w Niemczech ??

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
psyhool
Początkujący użytkownik forum
Posty: 7
Rejestracja: 2008-04-23, 10:20
Lokalizacja: jawor

Jaki operator Pre paid w Niemczech ??

Post autor: psyhool »

Witam. Za 2 tygodnie wyjeżdżam do Niemiec na 4 miesiące i nie wiem jakiego operatora prepaid wybrac do kozystania z internetu w laptopie(modem GSM juz kupiłem na Pcimcia). Z tego co wiem Karty aldika oferuja 1mb/0,24 Euro (troche drogo w porownaniu do np sim daty).
Ogólnie wolałbym np abonament miesięczny lub wykupienie większego pakietu danych np 1Gb.

Z tego co wyczytałem na forum "asiek120" napisała:
"Siostra wyniosła sie na zachód skusiła na ofertę Vodafone (niemiecki) płaci 20 euro limit 5 giga ale po przekroczeniu limitu nie ma czegoś takiego jak obcinanie - po prostu płaci za dodatkowe kb. "

(dokładnie nie zrozumiałem czy ten vodafone jest abonamentowy czy prepaid- abonament odpada bo nie bede mial mozliwosci podpisania umowy tymbardziej ze jade tylko na 4 miesiace)

Niestety posty na temat internetu w Niemczech są stare a jak wiadomo technologia leci szybko do przodu więc proszę o wyrozumiałośc i odpowiedz.

Z góry dziękuję i pozdrawiam
Awatar użytkownika
wspaniały
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-07, 18:45
Lokalizacja: Éire / GMT zone

Re: Jaki operator Pre paid w Niemczech ??

Post autor: wspaniały »

na 100% Vodafone jest na abonament.. Spróbuj poszukać w innych sieciach..
ma5ter
Początkujący użytkownik forum
Posty: 17
Rejestracja: 2008-02-18, 20:47
Lokalizacja: morze

Re: Jaki operator Pre paid w Niemczech ??

Post autor: ma5ter »

a moze ktos wie jakie sa umowy z operatorami niemieckimi jesli chodzi o internet, jakie limity, ceny i co musze miec zeby podpisac umowe i dostac karte? - bez modemu bo juz mam od iplusa
Awatar użytkownika
wspaniały
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 284
Rejestracja: 2008-01-07, 18:45
Lokalizacja: Éire / GMT zone

Re: Jaki operator Pre paid w Niemczech ??

Post autor: wspaniały »

VODAFONE
down 7.2MB/s
up 384KB/s cena €50 za modem + €5/mies. szczegółów ani j.niemieckiego nie znam..

T MOBILE
HSDPA bis 3,6 MBit/s €34.95/mies. umowa na 24mies. koszt modemu €1
HSUPA bis 7.2MBit/s €34.95/mies. umowa na 24mies. koszt modemu €1
oczywiście są różne opcje cenowe i trzeba się bardziej zaznajomić ze szczegółami... ja tyle wydukałem z mojej niemiecczyzny :hyhy:
ODPOWIEDZ