Proszę o pomoc

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
piotrus2103
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2008-04-27, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Proszę o pomoc

Post autor: piotrus2103 »

Chce kupić internet w orange.Lepiej wziąść karte do laptopa czy modem?I jeszcze jedno pytanie ten miesięczny limit danych można jakoś kontrolować na bieżąco?
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Jaco »

piotrus2103
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2008-04-27, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Proszę o pomoc

Post autor: piotrus2103 »

Czytałem już ten temat zdecydowałem że wezmę w orange bo teraz mają tydzień na próbę i można oddać jak coś.Mieszkam wiekszość czasu w Krakowie wiec tu nie powinno być chyba problemu z zasiegięgiem ale czasami jestem w domu a to mniejsza miejscowość i chce sprawdzić przez ten tydzień teraz zostaje tylko dobrać modem lub kartę i ewentualnie jakąś antenę a nie znam sie na tym za bardzo i dlatego pytam.Z góry dzięki
Awatar użytkownika
Jaco
Mistrz bezprzewodowy - moderator
Posty: 10946
Rejestracja: 2006-03-27, 18:24
Lokalizacja: Polska

Re: Proszę o pomoc

Post autor: Jaco »

ewentualnie jakąś antenę a nie znam sie na tym za bardzo i dlatego
Dlatego mamy też taki wątek w :faq: Jak wybrać antenę :cwaniak:
piotrus2103
Początkujący użytkownik forum
Posty: 5
Rejestracja: 2008-04-27, 12:35
Lokalizacja: Kraków

Re: Proszę o pomoc

Post autor: piotrus2103 »

Ok to kwestia anteny rozwiązana a nie możesz mi doradzić jakiegoś modemu jaki wziąść?

[ Dodano: 2008-04-27, 18:15 ]
Miejscowość w której mieszkam to Wodzislaw Swietokrzyski właśnie patrzyłem nadajniki i jest tylko nadajnik ery jakies 200metrów od mojego domu i nadajnik plusa natomiast nadajnika orange nie ma.Czyli ze w tej sieci internet może tam wcale nie działać lub bedzie bardzo słaby sygnał?

[ Dodano: 2008-04-27, 18:35 ]
Nadajnik orange jest w Klemencicach to jakieś 3km od mojego domu działa chyba na pasmie 900Mhz.Czy tak odległość może bardzo ograniczyć zasięg?I czy użycie anteny jednokierunkowej mogło by pomóc?Mieszkam w bloku więc taką antenę bym mógł umieścić jakie 12 metrów nad ziemią.
ODPOWIEDZ