router planet adw-4401a siec bezprzewodowa

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kaasia
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-06-17, 20:18
Lokalizacja: krak

router planet adw-4401a siec bezprzewodowa

Post autor: kaasia »

czesc wszystkim :)
Posiadam internet w tp (neostrada 512). Mam laptopa Asus F5N-AP074A oraz router Planet adw-4401a. Jako ze moj laptop ma karte sieciowa bezprzewodowa chcialam sobie ustawic router aby dzialal bezprzewodowo ale niestery nie potrafie :( Jedyne co udalo mi sie jakos ustawic to, to ze internet idzie mi przez router planeta z pominieciem tego urzadzenia od tp. Moze mi ktos z was pomoze z konfiguracja routera (laptopa) aby to wszystko dzialalo bezprzewodowo. O ile sie domyslam to pewnie cos musze ustawic w routerze w zakladce "Wireless" ale jako ze nie znam sie na tym prosze was o pomoc. Prosze o to zakladka Wireless w moim routerze co tam mam zmienic ? :)

Obrazek

[ Komentarz dodany przez: BliSki: 2008-06-17, 22:04 ]
Przenoszę na internet radiowy.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: router planet adw-4401a siec bezprzewodowa

Post autor: Jo_gurt »

kaasia pisze:internet idzie mi przez router planeta z pominieciem tego urzadzenia od tp.
No to dobrze, a po co ci urządzenie od TP?

Zajrzyj do mojego podpisu do części konfigurowania WiFi. Inny router, ale ustawienia będą się nazywać bardzo podobnie.
kaasia
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2008-06-17, 20:18
Lokalizacja: krak

Re: router planet adw-4401a siec bezprzewodowa

Post autor: kaasia »

chodzilo mi o to ze juz nie uzywam urzadzenia od tp tylko normalnie mam internet przez router :) zaraz sobie zobacze ten opis ale w razie czego bede pisac jak bede miala problemy :)


niestety probowalam ale nie wyszlo nie widzi mojej sieci bezprzewodowej :(
Moze ktos z was mnie pokieruje krok po kroku co mam zrobic w tej zakladce Wireless
ODPOWIEDZ