Voip router Fritz box fon wlan 7270

Informacje o nowych technologiach w łączności mobilnej i ich zastosowaniu - HSDPA, HSUPA, GPS, SIP, UPnP, VIDEO-rozmowy, VOIP.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
jakintos
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-19, 19:55
Lokalizacja: GRECJA/WROCŁAW

Voip router Fritz box fon wlan 7270

Post autor: jakintos »

Witam. Upatrzyłem sobie i mam nadzieje że kupie wyżej wymieniony router.

Ale do rzeczy, czy ten router ma odkręcane anteny?
Nie wie czy dobrze zrozumiałem, w parametrach tego routera jest opis że ma wbudowany dect.
Czy oznacza to że do rozmowy telefonicznej nie potrzeba do niego podłączać tzw. "matki"?
Wystarczy sama słuchawka bezprzewodowego tel. stacjonarnego?
O ile dobrze pamiętam dect pracuje na 900 Mhz. Mam nadzieje że jedno drugiego nie zakłóca.
Mam nadzieje że ktos sie znajdzie co by mógł sie nim pochwalić i opisać jak sie sprawuje.
sjesta
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2008-08-18, 15:13
Lokalizacja: Wawa

Re: Voip router Fritz box fon wlan 7270

Post autor: sjesta »

dolaczam sie do kolegi wyzej, tez planuje zakup tego routera i tez chetnie uslysze jakies wskazowki
Ostatnio zmieniony 2008-08-18, 15:19 przez sjesta, łącznie zmieniany 1 raz.
jakintos
Użytkownik forum
Posty: 23
Rejestracja: 2007-11-19, 19:55
Lokalizacja: GRECJA/WROCŁAW

Re: Voip router Fritz box fon wlan 7270

Post autor: jakintos »

Witam. Objechałem internet wzdłuż i wszerz, niestety nie znalazłem tego routera w wersji Annex A czyli inaczej do linii analogowej.
Wszystkie oprogramowania które proponują przeróbke na Annex A sa nie orginalne i nie dają 100% działania. Niestety trzeba czekać na wypuszczenie routera z Annexem A, prawdopodobnie kilka miesięcy.
A ty kolego sjesta znalazłeś coś?

Pozdrowienia
Krzysztof77
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2010-03-19, 09:36
Lokalizacja: Piła

Re: Voip router Fritz box fon wlan 7270

Post autor: Krzysztof77 »

Witam!

Otóż fakt wersje sprowadzane z Niemiec nie działają poprawie bo są przerabiane tylko softowo na co się też naciąłem, ale ku uciesze powstał w końcu sklep patronacki w Polsce www.fritzbox.com.pl kosztuję więcej od przeróbek fakt, ale zadowolenie jest duże nie zrywa ponieważ sprzętowo wspiera anex A i B. Do dect mam 4 słuchaweczki siemensa i bez problemu się sprawują w 7270. warto czasami trochę więcej wydać i mieć przespane potem nocki :D
ODPOWIEDZ