Blueconnect- przedłużenie umowy

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
szwed11
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 225
Rejestracja: 2007-07-30, 20:51

Blueconnect- przedłużenie umowy

Post autor: szwed11 »

Witam
Napisałem e-maila do boa. Umowa 2-letnia kończy mi się w grudniu. Choć oferty nie należy porównywać do Playa to i tak widzę tu duży postęp - chodzi mi o traktowanie stałych i nowych klientów:
Witam!

Dziękuję za nadesłaną korespondencję.


W odpowiedzi na Pana zgłoszenie miło nam poinformować, że przygotowaliśmy dla Pana specjalne warunki promocyjne przedłużenia umowy z usługą Blueconnect:

Oferta z wymianą terminala (umowa 24 miesiące)

Ta propozycja pozwoli Panu na zakup nowego urządzenia, który w sposób znaczący może przyczynić się do zwiększenia prędkości transmisji danych, i tym samym do poprawienia jakości świadczonej usługi:

blueconnect 39 ? miesięczny abonament wyniesie 39 zł netto a limit pakietu danych zostanie zwiększony z 500 MB do 1 GB

blueconnect 99 ? miesięczny abonament będzie obniżony do kwoty 89 zł netto a limit pakietu danych podniesiony do 5 GB

blueconnect 129 ? abonament wyniesie 119 zł netto, natomiast limit zostanie zwiększony do 11 GB


Cennik dostępnych terminali znajdzie Pan pod adresem : www.era.pl



Oferta bez wymiany sprzętu (umowa 12 miesięcy):

Jeżeli używany przez Pana terminal spełnia Pana oczekiwania oraz wymagania technicze, sugerujemy wybór oferty skracającej standardowy okres umowy oraz obniżającej miesięczne zobowiązanie:

blueconnect 39 ? miesięczny abonament wyniesie 39 zł netto a limit pakietu danych zostanie zwiększony z 500 MB do 1 GB

blueconnect 99 ? miesięczny abonament będzie obniżony do kwoty 69 zł netto a limit pakietu danych podniesiony do 5 GB

blueconnect 129 ? abonament wyniesie 119 zł netto z limitem 11 GB


Powyższe propozycje może Pan zrealizować w każdym autoryzowanym punkcie sprzedaży oraz w Salonie lub Sklepie Firmowym sieci Era. W tym celu prosimy o zabranie ze sobą Dowodu Osobistego, który jest niezbędny do podpisania wspomnianego aneksu.

Zachęcamy Pana do skorzystania z powyższej oferty.

Z wyrazami szacunku
XXXXXX XXXXXXX
Kierownik Zespołu ds. Utrzymania Klienta
Jarek no.1

Re: Blueconnect- przedłużenie umowy

Post autor: Jarek no.1 »

Czy to ma być reklama tego operatora? :niepewny:
svenvicky
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-03-01, 22:31
Lokalizacja: Winniki

Re: Blueconnect- przedłużenie umowy

Post autor: svenvicky »

Mam związane z tym pytanko. :roll: Czyli po roku mogę zwiększyć Swój limit? Podpisując jakiś aneks? Mam umowę na 24 miesiące i pozostało do jej końca jeszcze 11...
Impossible Is Nothing For Me :)
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Blueconnect- przedłużenie umowy

Post autor: Sundance_kid »

svenvicky ja Ci się będzie kończyć umowa to tak. A z tego co mi się telepie po głowie to w trakcie możesz zmienić plan taryfowy i miec większy limit ale płacić więcej.
Modrak
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2009-02-26, 17:50
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Blueconnect- przedłużenie umowy

Post autor: Modrak »

Pożegnałem po 2 latach Blueconnect39 - w salonie uzyskałem zdjęcie simloka, i wystarczy ... :papa:
dziobak99
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 214
Rejestracja: 2008-12-28, 12:23
Lokalizacja: Chodecz

Re: Blueconnect- przedłużenie umowy

Post autor: dziobak99 »

Ta propozycja pozwoli Panu na zakup nowego urządzenia, który w sposób znaczący może przyczynić się do zwiększenia prędkości transmisji danych, i tym samym do poprawienia jakości świadczonej usługi:
Śmieszne.
ODPOWIEDZ