Nadają neta radiowego:TransE, Trans-Com (czyje to nadajniki)

Sieci bezprzewodowe w technologii 2.4 GHz i 5 GHz oraz usługi polskich operatorów WiFi / Wi-Max / HiperLAN, dyskusje o routerach.
Reklama: Szukasz dostawcy internetu? Sprawdź https://isp.today/pl/ ogólnoświatowy katalog dostawców internetu.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
gz

Nadają neta radiowego:TransE, Trans-Com (czyje to nadajniki)

Post autor: gz »

Odbieram stacje o nazwie „TransE, Trans-Com” ludzie czyje to są nadajniki(okolice Zamościa)
Nadają internet radiowy i ja bym z nimi umowę podpisał tylko nie wiem czyje to są stacje i jaka to firma, jak się mogę dowiedzieć czyje to są sygnały??
Pomocy!!!
radi22
Początkujący użytkownik forum
Posty: 1
Rejestracja: 2006-08-26, 16:25
Lokalizacja: Zamo??

Re: Nadają neta radiowego:TransE, Trans-Com (czyje to nadajn

Post autor: radi22 »

Czesc. Ja wiem czyje to są nadajniki. To są nadajniki firmy Trans-com. U mnie także łapie te nadajniki Trans-com, Trans-D ale Trans-E jeszcze mi nie łapało. Ja w tej firmie internetu nie mam tylko w innej, ale dużo wiem o tej radiówce, bo mój kolega miał w niej założony. Że np. abonament 56zł, założenie chyba 400zł, transfer 1mb. To jest bardzo dobra firma, ale ma pewne ograniczenia, że z sieci P2P można ściągać dopiero po 0.00 do 8.00 rano. Mam nawet do tej firmy numer telefonu, raczej aktualny 509502885. Mam tez dane ale do Trans-D. Jak będziesz się chciał jeszcze coś mnie zapytać to pisz na mojego e-maila [email protected] . Nara
Ostatnio zmieniony 2006-08-26, 17:34 przez radi22, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ