H.E.L.P ED77

Kwestie techniczne, konfiguracja i rozwiązywanie problemów z modemami GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
wikara1

H.E.L.P ED77

Post autor: wikara1 »

witam
chyba mam poważny problem...mam ed77 i tak po 3 godz użytkowania czasami szybciej nawet po 5 min itak róznie zalezy jak musie zachce to przestaje swieciec dioda w zasilaczu i wtedy zrywanie połączenia,zaznaczam że wszystko zpoczątku chodziło... i tu jest to moje pytania...co zrobic by temu podołać...

WIELKIE JOł DLA WSZYSTKICH
tatik

Re: H.E.L.P ED77

Post autor: tatik »

Sprawdż czy zapłaciłeś rachunek za prąd :D
A tak poważnie to masz uszkodzony zasilacz - radze natychmiast wymienić zanim coś się stanie qorszeqo z modemem.
Awatar użytkownika
Demon
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 427
Rejestracja: 2006-02-24, 16:32
Lokalizacja: RACIBÓRZ

Re: H.E.L.P ED77

Post autor: Demon »

Dokładnie to samo wczoraj powiedziałem i radziłem Wikara1 na gg.
Mam nadzieję że nas posłuchałeś.
Pozdrawiam
wikara1

Re: H.E.L.P ED77

Post autor: wikara1 »

tak gadałem już na gg ale będe musiał oddać modem i zasilacz(a ja niechce tego i tego oddawać)
jak oddam do servisu to bede czekał xczasu.wiec stwierdziłem że qupie taki sam,tylko <font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> gdzie w necie go szukać czy ktoś wie i by mi mógł dać namiary....wszystkie zasilacze sa takie same do ed77 jak tak to prosze podajcie jakis link...thx :cry:
tatik
Początkujący użytkownik forum
Posty: 4
Rejestracja: 2006-02-27, 13:19
Lokalizacja: Bagniewo

Re: H.E.L.P ED77

Post autor: tatik »

jeśli mieszkasz miescie to udaj się z tym zasilaczem do sklepu z elektroniką ewentualnie wiekszeqo elektryczneqo - tam Ci dobiorą zamiennik.
Ja bym jednak postawił inaczej sprawę. Poszedł bym do operatora (salonu) qdzie kupiłeś zestaw i zarządał wymiany zasilacza w trybie natychmiastowym. (niech wyjmą zasilacz z inneqo zestawu i qo sobie reklamują)
Ile czasu temu to kupiłeś ?
wikara1

Re: H.E.L.P ED77

Post autor: wikara1 »

modem i zasilacz qupiłem gdzieś 2 tygodnie temu.dobrze mówisz tylko czy to by wypaliło,żeby nierobili problemów(bo kazdy wie naco ich stać)salon o ddomu mam 30km,także problemu niebędzie by tam dojechać tylko moze być tu inny problem -no właśnie...jak już to wsalonie będe w czwartek co będe potrzebował by mi wymienili i jakich argumentów ,bo to <font color="#FF00FF"><b>»»na pewno««</b></font> bedzie potrzebne...gdyby co to moje gg637072...................

ale <font color="#FF00FF"><b>»»na razie««</b></font> bardzo dzięxix
Awatar użytkownika
Demon
Specjalista bezprzewodowy-senior
Posty: 427
Rejestracja: 2006-02-24, 16:32
Lokalizacja: RACIBÓRZ

Re: H.E.L.P ED77

Post autor: Demon »

Niestety w salonie nie wymienia ci zasilacza na inny tylko procedura jest taka zglaszasz reklamacje w salonie ze modem badz zasilacz jest uszkodzony opisujesz co sie dzieje i salon przyjmuje reklamacje dostajesz pokwitowanie ze przyjeli ci do reklamacji .Oni na swoj koszt wysyłaja zestaw do serwisu i do 14 powinien byc naprwiony i do odbioru w salonie.Czes naprawy moze ulec zmianie w szczegolnych wypadkach.Ważne.Przez okres gwarancji nie płacimy ani grosza za naprawe i koszty przesyłki.
Powodzenia.
Pozdro!!!
ODPOWIEDZ