Transfer

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Davidoff345
Początkujący użytkownik forum
Posty: 8
Rejestracja: 2009-03-01, 21:41
Lokalizacja: Los Santos

Transfer

Post autor: Davidoff345 »

Witam mam neta z iplusa niemiałem zasiegu edge w_ogóle teraz non stop mam 4 kreski edge dobry transfer. chcialem zapytac czy jak bede ogladal duzo filmikow to po przekroczeniu limitu 1gb spadnie mi z powrotem na gprs podkresle nic nie sciągam???
Ostatnio zmieniony 2009-04-10, 16:37 przez Davidoff345, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Transfer

Post autor: Blido »

Davidoff345 pisze:po przekroczeniu limitu 1gb spadnie mi z powrotem na gprs podkresle nic nie sciągam???
Nie, będzie jeszcze gorzej - prędkość spadnie do 32kb/s (lub nawet 16kb/s), czyli jeszcze wolniej niż GPRS. Technologia przesyłu się nie zmieni.
Awatar użytkownika
Jo_gurt
Guru bezprzewodowy
Posty: 16330
Rejestracja: 2007-11-16, 21:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Transfer

Post autor: Jo_gurt »

Davidoff345 pisze:podkresle nic nie sciągam???
Jak to nic? A filmiki to co? :]
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Transfer

Post autor: Blido »

Jo_gurt pisze:Jak to nic? A filmiki to co? :]
Zapomniałem dodać - wielu newbie uważa że oglądanie filmów na YT tudzież innych serwerach streamujących media to nie jest ściąganie :rotfl:
przemox.1
### BAN ###
Posty: 1463
Rejestracja: 2009-02-20, 17:41
Lokalizacja: ban

Re: Transfer

Post autor: przemox.1 »

Blido pisze:oglądanie filmów na YT tudzież innych serwerach streamujących media to nie jest ściąganie
Jak to nie, jest to ściąganie przecież my ten filmik pobieramy na dysk żeby go obejrzeć :rotfl:
Awatar użytkownika
Sundance_kid
Guru bezprzewodowy
Posty: 5361
Rejestracja: 2006-02-20, 22:13
Lokalizacja: Bratoszewice

Re: Transfer

Post autor: Sundance_kid »

Davidoff345 każda aktywność internetowa jest liczona jako pobierane lub wysłane dane. Nawet rozmowa na gg. Często ludzie pod słowem ściąganie rozumieją zapisywanie plików z internetu na dysk. A to trochę nie tak. Nie radzę osobiście szaleć na YT.
ODPOWIEDZ