Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
plum
Stały użytkownik forum
Posty: 88
Rejestracja: 2009-04-27, 12:02
Lokalizacja: Silesia

Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: plum »

Wpadłem jak śliwka w kompot....

Skuszony reklama Playa :
Jeżeli masz już jedną ofertę na abonament w Play, na Internet lub telefon, Play Online dla Abonentów jest dla Ciebie!

...a było to tak:
Spróbowałem internetu w Play Online przez 7 dni.Był ok ale musiałem rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą stacjonarnym więc poczekałem mniej_więcej do tego dnia i ... postanowiłem przejść w całości do Play-telefon,internet.

Mam telefon z Orange i kończy mi się umowa z nimi,więc skuszony ofertą w Playu podpisałem umowę w ofercie "Promocja Wiosenna".
To co wydzwaniałem w Orange ponad abonament przeznaczam teraz na opłacenie promocyjnego obnizonego abonamentu w Playu i jest super i do tego mam już nowy telefon.

Super jednak było do momentu w jakim powiedziałem papa :viktoria: "stacjonarnemu" i poszedłem do salonu Playa podpisać umowę na internet.
"......niestety nie możemy podpisać z Panem umowy ze względu na zbyt krótki okres od zawarcia umowy abonamentowej [telefon] ,a internet....."
Ten okres to o ile dobrze pamiętam 105 dni lub 2 miesiące ,jakoś tak....
Z tego hasła reklamowego nie da się tego wysnuć,a nawet szukając w regulaminie cięzko jest ten zapis znależć bo właśnie przed chwila szukałem i nic.

Teraz mam tak-dwa telefony :] ,nie mam netu i jestem zniesmaczony jak mało kto :klnie:
Pisze od kumpla i zaczne chyba pić bo życie bez neta nie ma sensu :szampan:


Miał Ktos taki przypadek i wie jak z niego wyjść ?
Będę pisał prosbe do Playa z uzasadnieniem względem tego hasła Jeżeli masz już jedną ofertę na abonament w Play, na Internet lub telefon, Play Online dla Abonentów jest dla Ciebie! tylko nie wiem czy to coś pomoże....
Salon odmawia,eshop tez ... chyba tam na kolanach nie pojde...
Ostatnio zmieniony 2009-05-14, 19:01 przez plum, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: Blido »

plum pisze:......niestety nie możemy podpisać z Panem umowy ze względu na zbyt krótki okres od zawarcia umowy abonamentowej [telefon] ,a internet....."
Ten okres to o ile dobrze pamiętam 105 dni lub 2 miesiące ,jakoś tak....
Dziwne, to się chyba tyczy tylko oferty Play Online Extra z limitem 10GB za 45zł... Nie możesz po prostu podpisać osobnej umowy na internet?
plum pisze:Pisze od kumpla i zaczne chyba pić bo życie bez neta nie ma sensu
Może na czas bojów z Playem kup sobie jakiś prepaid, np. Play Online na kartę?
Awatar użytkownika
Patryk
Guru bezprzewodowy
Posty: 6692
Rejestracja: 2007-09-12, 21:16
Lokalizacja: Z dziczy

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: Patryk »

plum pisze:a nawet szukając w regulaminie cięzko jest ten zapis znależć bo właśnie przed chwila szukałem i nic.
No to podeprzyj się regulaminem i uderz do lokalnego rzecznika konsumenta.
Awatar użytkownika
plum
Stały użytkownik forum
Posty: 88
Rejestracja: 2009-04-27, 12:02
Lokalizacja: Silesia

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: plum »

Blido pisze:Dziwne, to się chyba tyczy tylko oferty Play Online Extra z limitem 10GB za 45zł... Nie możesz po prostu podpisać osobnej umowy na internet?
Ja mam telefon w One Play 45,a internet chciałem wziąść w Play Online dla Abonentów [nie Extra] z abonamentem 45zł i umową na 18m x 10GB.
Blido pisze:na czas bojów z Playem kup sobie jakiś prepaid, np. Play Online na kartę?
a modem dostane ? [i tak wątpie bo pewnie powiedzą mi to samo]
No to podeprzyj się regulaminem i uderz do lokalnego rzecznika konsumenta.
to zrobie na końcu,ale najpierw jeszcze z dwa razy słowo w słowo przejrze ten regulamin/y.
Ostatnio zmieniony 2009-05-14, 20:17 przez plum, łącznie zmieniany 2 razy.
kszaq
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 216
Rejestracja: 2009-01-24, 17:46
Lokalizacja: stąd

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: kszaq »

Biorąc internet na kartę musisz kupić modem, co wiąże się ze stosunkowo dużym kosztem.

W regulaminie Play Online dla Abonentów jest wyraźnie napisane, że promocja kierowana jest do wszystkich abonentów (którzy płacą rachunki w terminie). Nie ma słowa o okresie minimalnym, więc w świetle tegoż regulaminu nie mogą Ci odmówić podpisania umowy. W razie czego poproś w salonie o wskazanie punktu regulaminu, w którym widnieje taki zapis.
Ostatnio zmieniony 2009-05-14, 20:09 przez kszaq, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: Blido »

plum pisze:Ja mam telefon w One Play 45,a internet chciałem wziąść w Play Online dla Abonentów [nie Extra] z abonamentem 45zł i umową na 18m x 10GB.
O to mi właśnie chodziło. Kiedyś to się nazywało Play Online Extra, tylko jakiś czas temu zmienili nazwę.
plum pisze:a modem dostane ? [i tak wątpie bo pewnie powiedzą mi to samo]
Przy kupnie prepaida nikt nawet nie będzie Cię pytał czy jesteś abonentem Play nie. Poza tym nie musisz kupować startera z modemem, możesz kupić samą kartę SIM za 19zł z 1GB do wykorzystania na start, a jako modemu użyć choćby telefonu z UMTS.
Awatar użytkownika
plum
Stały użytkownik forum
Posty: 88
Rejestracja: 2009-04-27, 12:02
Lokalizacja: Silesia

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: plum »

no jak byk jest napisane,że odnosi się to do oferty Extra,a o Abonentach nic nie ma.... :szok:
Obrazek

W tym momencie musieliby zrobić tak jak w pkt 15[drugie zdanie] z tym,że gdybym ja w tej chwili dostał na piśmie odmowe ,a oni nie podali tego jeszcze do wiadomości to mógłbym wybrać sie do tego rzecznika-dobrze myśle ?
Mam nadzieje,że nie czyta tego jakis Pleyorobol :P

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-05-14, 20:23 przez plum, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Nie mogę podpisac umowy w Playu na internet.

Post autor: krystianb »

Blido pisze: Kiedyś to się nazywało Play Online Extra
Online extra to zawsze była oferta bez modemu z podwójnym limitem.

A co do podpisywania umowy, to gdzieś w regulaminie play jest punkt o ilości podpisywanych umów na raz. Zgadza się na niego podpisując pierwszą umowe. Nic się na to nie poradzi.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
ODPOWIEDZ