najtansze przyspieszenie???

Dla obecnych i przyszłych użytkowników internetu satelitarnego TP, Astra2Connect, Tooway, skyDSL, VSAT.
Reklama:Szukasz dostawcy internetu satelitarnego? Sprawdź ofertę TS2 Space https://ts2.space/pl/internet-satelitarny/.

Moderatorzy: marcin, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
n3wb13

najtansze przyspieszenie???

Post autor: n3wb13 »

UWAGA JESTEM TOTALNYM NEWBIE ZA SWÓJ MAŁO PROF. JĘZYK PRZEPRASZAM :D
posiadam internet w orange płace 60zł/mies. mam licencje gprs <modem gc75e> mieszkam na wsi,posiadam cyfre+ i dwa dekodery unnisat 1500 do hotbirda, antena posiada dwa odzielne ??? <<font color="#FF00FF"><b>»»nie wiem««</b></font> jak to sie nazywa odbiera albo wysyła sygnał jest umieszczone na antenie :D >
krutko mowiac mam mozliwosc ogladać na dekoderze cyfry programy z cyfry a na dekoderach unnisat 1500 kanały z hotbirda.
po co wam to mowie ??? ano chciałbym wiedzieć czy jest jakaś możliwość przyszpieszenia mojego łącza internetowego na tym co jest wgre niewchodzi zakłucanie sygnału cyfry!!! ale jezeli chodzi o hotbirda czyli te niemieckie programy które odbieram za pomocą tych dekoderów to mam to w d***e :D moze zakłucać albo całkowicie zając ten strumien,
co mi polecicie , zeby nie kosztowało fortune :D i zeby abonament był jakiś mały bo juz płace za gprs 60zł :cry: help co kolwiek moze jakies inne rozwiązania ale zeby nie kosztowało duzo :D
Awatar użytkownika
marcin
*** Administrator ***
Posty: 198
Rejestracja: 2005-08-16, 10:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: najtansze przyspieszenie???

Post autor: marcin »

skyDSL najtańszy nie jest, ale daje pełne 1 mbit/s przy ściąganiu, niezależnie od rodzaju używanej do wysyłnia sieci GSM:

Classic 1 39 PLN (ale dopłata za każdy ściągnięty 1 MB)
Classic 2 95 PLN (limit 1 GB na miesiąc)
Classic 3 170 PLN 1 mbit/s bez limitu

Do zestawu trzeba dokupić kartę SkyStar 2 (259 PLN).
ODPOWIEDZ