Konczy sie umowa - co mozna utargowac ?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
andrzej_espero
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-07-28, 16:39
Lokalizacja: Sochaczew

Konczy sie umowa - co mozna utargowac ?

Post autor: andrzej_espero »

Witam - konczy mi sie umowa na internet mobilny ( blueconnect ) w Erze - mam abonament 99 zl netto z 4 GB limitu oraz modem Huawei 220 - dzis dzwonila mila pani z Ery w sprawie przedluzenia umowy ( mowila , mowila i mowila ) nie wiele zrozumialem , a musze podjac decyzje - i tu moje pytanie ( ? ) co mozna utargowac ( lepsze warunki ) na nowa umowe ? - prosze napiszcie - czy wam sie udalo cos zyskac podczas przedluzania umowy na internet w Erze ?
Pozdrawiam andrzej_espero
Pozdrawiam andrzej_espero

WSZYSCY WIEDZA ZE SIE NIE DA - I PRZYJDZIE TAKI JEDEN CO O TYM NIE WIE I ON TO ZROBI
szmitz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 888
Rejestracja: 2008-12-08, 17:10
Lokalizacja: DE:Uhingen

Re: Konczy sie umowa - co mozna utargowac ?

Post autor: szmitz »

Ja tobie proponuję negocjować wyższy limit z 4 GB na 6 GB jeśli 4 tobie nie starcza , lub aby obniżyli cenę z 99 na 69 za 4 GB limitu .Lepiej wyższy limit mieć lub niższą cenę a jak proponuja nowy modem a ten co masz działa to zostaw go .
Netia 2Mb/s. :)
Router:D-Link DIR-655 + Modem : D-Link DSL-320T i E3131, 12.9.2013 3G Networks
Awatar użytkownika
andrzej_espero
Użytkownik forum
Posty: 22
Rejestracja: 2006-07-28, 16:39
Lokalizacja: Sochaczew

Re: Konczy sie umowa - co mozna utargowac ?

Post autor: andrzej_espero »

Witam - jestem juz po rozmowach wstepnych z konsultantem BOK - wybralem umowe na dwa lata plus netbook HP 2133 plus modem E160 za 1 zl ( abonament 99 zl z blokada na 1 GB ) - taka oferta jest na stronie ERY - a konsultant powiedzial ze netbookow brak - jak to jest ? - jak brak netbookow to zdjac oferte i nie draznic klienta - a moze gdzies w polsce sobie leza w punkcie ERY - a w magazynie brak - jak ktos wie o takim przypadku to prosze o informacje ( konsultant powiedzial ze jak gdzies taki znajde to zeby mu dac namiary - wtedy on zalatwi dla mnie ) wiec z gory dziekuje za informacje
Pozdrawiam andrzej_espero

WSZYSCY WIEDZA ZE SIE NIE DA - I PRZYJDZIE TAKI JEDEN CO O TYM NIE WIE I ON TO ZROBI
szmitz
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 888
Rejestracja: 2008-12-08, 17:10
Lokalizacja: DE:Uhingen

Re: Konczy sie umowa - co mozna utargowac ?

Post autor: szmitz »

Pewnie w ich ofertach jest napisane : oferta ograniczona ilośćiowo . Idz do salonów ery lup kup go przez sklep ery na ich stronie .
Netia 2Mb/s. :)
Router:D-Link DIR-655 + Modem : D-Link DSL-320T i E3131, 12.9.2013 3G Networks
illumanti
Początkujący użytkownik forum
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-02, 17:45
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Konczy sie umowa - co mozna utargowac ?

Post autor: illumanti »

andrzej_espero: też miałem brać z netbookiem, też nie było, ale zrób inaczej: BC 49+ np. WIND u100, TOSHIBA NB100 na raty, i nawet zaoszczedzisz :)
:)
Orange - bez limitów :hyhy:
Plus - pakiety (35zł 500mb)
Era - BlueConnect 79 zl
ODPOWIEDZ