Najlepszy konektor indukcyjny dla Option iCon 225.

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BlueDisconnect
Stały użytkownik forum
Posty: 100
Rejestracja: 2009-03-21, 18:28
Lokalizacja: Polska

Najlepszy konektor indukcyjny dla Option iCon 225.

Post autor: BlueDisconnect »

Tak jak w temacie poszukuję link do sklepu na skuteczny i najlepiej sprawdzony konektor indukcyjny dla mojego modemu.
TP-MR3020+Huawei E3131 z Aero2 :cfaniak:
voxuran
Użytkownik forum
Posty: 48
Rejestracja: 2006-07-31, 17:15
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najlepszy konektor indukcyjny dla Option iCon 225.

Post autor: voxuran »

Mam taki sam modem i też przydała by mi się jakaś antena bo mam jedną kreskę na wskaźniku sygnału( lub nawet bez żadnej kreski tylko napis plus)ale o dziwo internet śmiga ładnie ale modem musi wisieć na przedłużce usb koło okna próbowałem go jakoś rozkręcić żeby zobaczyć czy można by tam podłączyć antenę zewnętrzną (tak jak w jakimś Huaweii) ale nie wiem jak się dostać do środka bo nie ma żadnych śrubek a jak zaczną metodą siłową to może być po modemie. Też zastanawiam się nad konektorem indukcyjnym ale nie wiem czy siła sygnału się przez to zwiększy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... b90b5.html
prędkość mojego łącza
Awatar użytkownika
BlueDisconnect
Stały użytkownik forum
Posty: 100
Rejestracja: 2009-03-21, 18:28
Lokalizacja: Polska

Re: Najlepszy konektor indukcyjny dla Option iCon 225.

Post autor: BlueDisconnect »

Antena Yagi wzmocni sygnał, ale problem polega na braku wejścia antenowego w modemie Option iCon 225. Tak, więc albo rozebrać modem i jakoś się tam wlutować albo zastosować odpowiedni konektor indukcyjny tylko, że dla mnie to czarna magia.

Co do konektorów to znalazłem,taki ,ale kto mi zapewni, że to działa?
TP-MR3020+Huawei E3131 z Aero2 :cfaniak:
ODPOWIEDZ