zasieg w EDGE modem GC85 (iPLUS) a transfer

Informacje na temat podłączania i doboru anten GSM (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA i HSUPA), lokalizacji nadajników, zasięgów, wymuszania EDGE/3G, funkcjonowania sieci i awarii BTS-ów.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
[email protected]

zasieg w EDGE modem GC85 (iPLUS) a transfer

Post autor: [email protected] »

Witam
Mam takie pytanko:
Mam modem SE GC85 pracuje w EDGE, wireelas menager pokazuje mi 3 kreski zasiegu- jak cos sciagam to ze srednia predkoscia 25kb/s. Czy jezeli zwieksze zasieg( poprzez zmiane antenki) ten transfer mi sie zwiekszy? Jakie wy osiagacie predkosci na tym modemie?
Z góry dzieki za info
Szadzik
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1227
Rejestracja: 2005-11-24, 23:29
Lokalizacja: Flatland

Re: zasieg w EDGE modem GC85 (iPLUS) a transfer

Post autor: Szadzik »

[email protected] pisze:Witam
Mam takie pytanko:
Mam modem SE GC85 pracuje w EDGE, wireelas menager pokazuje mi 3 kreski zasiegu- jak cos sciagam to ze srednia predkoscia 25kb/s. Czy jezeli zwieksze zasieg( poprzez zmiane antenki) ten transfer mi sie zwiekszy? Jakie wy osiagacie predkosci na tym modemie?
Z góry dzieki za info
Myślę, że 25KBps (z max. 30 to już bardzo dobrze). Wątpię żeby antena pomogła coś tu jeszcze.
Back to the Future ;)
Gość

Re: zasieg w EDGE modem GC85 (iPLUS) a transfer

Post autor: Gość »

Miałem podobnie wywaliłem sporo kasy w antene,konektor i mam to samo tylko tyle ze pokazuje mi pełen zasieg.Transfery ani prędkości umnie się wcale niezmieniły.Dlatego odradzam ja popełniłem ten błąd i za niego zapłaciłem niepotrzebnie.
ODPOWIEDZ