GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kwiat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2005-10-04, 22:49

GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: kwiat »

Mam pytanie do uzytkownikow ktorzy mieli moze do czynienia z siecia plus jak i orange w ktorej z tych sieci gprs sprawuje sie lepiej? Czy sa jakies roznice a moze poprostu ich nie ma. Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi i z gory dziekuje.
Awatar użytkownika
Varmack
Stały użytkownik forum
Posty: 146
Rejestracja: 2005-10-21, 13:55
Lokalizacja: Mikolov

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: Varmack »

Nie wiem jak jest u innych w Plusie, a tym bardziej w Orange, ale u mnie w (iPlus) GPRS działa baaardzo wolno. Transfery na poziomie kilku kilo, i do tego czasem nie chce sie połączyć...
Ja nie my?le co mówie - ja, mówi? co my?l?...
Maja

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: Maja »

Mam w Orange gprs na nodemie SE gc75e. Nie radze kupować z tym modemem. Wybierz jakiś inny. Często staje i trzeba go restartować (modem, nie windows)
Gość

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: Gość »

Ja mam sony gc 79 w iPlusie. Strony chodzą wolno, transfer na średnio na poziomie 4.5 kb/s. Możesz spróbować EDGE-a w iPlusie przez telefon bo modemy mają troche drogie.
Gość

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: Gość »

dwa lata męczyłem się w idei , przeszedłem od ponad miesiąca do plusa na simdatę i bardzo mi to odpowiada. Mam modem vodafona 3g/gprs i nie ma żadnych problemów. Komputer się nie zawiesza i nie traci połączenia jak to było w przypadku idei . Zasię mam nie najlepszy bo tylko 3/5 a nadajniki idei i plusa są na tym samym słupie. Prędkości rzeczywiście nie są najlepsze bo srednio 3-5Kb/s ale internet jest bez abonamentu i zupełnie anonimowy. Nie tzreba biegać z rachunkami . Do wejścia wimaxa wystarczy
LOPEZ

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: LOPEZ »

Witam, mam GPRS w Orange, prędkość modemowa ale za to jest tam gdzie psy dupami szczekają i komary zawracają :twisted: . Wszystko hula bez problemów na HP pavilion zv6000 z prockiem AMD Athlon 3200+
Zdecydowałem się na Orange bo Era za droga a w Iplusie mdem jakiś śmieszny i ponoć nie działa z AMD. Kupiłem w ciemno nie wiedząc że pójdzie. !!!!! Ludzie jesteśmy w Europie - zawsze możecie rozwiązać umowe jeśli jest coś nie tak!!!! I niech mi ktoś powie , po co te bzdury w reklamie, że niby bez limitu??? IPlus - 1 GB / mies, Orange - 0.5GB/mies.
pozdro papa. lopez bardzo szybki
LOPEZ

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: LOPEZ »

Prawie zapomniałem - <font color="#FF0000"><b>***Cenzura***</b></font> śmiga ten GPRS na Firefoxie. http://www.firefox.pl/pobierz.html inne przeglądarki won !!! a no i czasem antenką trzeba pokręcić :lol:
krzysiek

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: krzysiek »

czesc LOPEZ interesuje mnie DOKŁADNIE ten laptop - HP pavilion zv6000 z prockiem AMD Athlon 3200+ mozesz mi cos więcej o nim powiedzieć bylbym wdzięczny [email protected]
kwiat
Początkujący użytkownik forum
Posty: 11
Rejestracja: 2005-10-04, 22:49

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: kwiat »

Ja mam zapytanie do przedmowcy naszego Goscia odnosnie simdaty czy ja mogl bym do Ciebie jakis numer gg poprosic mam pare pytan odnosnie tego.
Z gory dzieki
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: GPRS iplus a orange - opinie użytkowników

Post autor: zDaleKi »

kwiat pisze:Ja mam zapytanie do przedmowcy naszego Goscia odnosnie simdaty[...]mam pare pytan odnosnie tego.
Moze podzielcie się też wynikami dyskusji na forum?
Myslę, że innych też ten temat interesuje :)
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ