Jaki internet we Wrocławiu?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
juhas99
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-09-18, 16:02
Lokalizacja: Zakopane

Jaki internet we Wrocławiu?

Post autor: juhas99 »

Witam!
Przeprowadzam się do Wrocławia i potrzebuję jakiegoś internetu.

Podstawowy wymóg to zmienne IP. Może być przewodowy lub bezprzewodowy. Dobrze by było gdyby szedł przez mój router - potrzebuje podpiąć dwa komputery. Problemem niewątpliwie jest to, że nie wiem ile będę mieszkał na aktualnej ulicy, bo rozważam zmianę mieszkania za kilka miesięcy.

Limity - z bólem odpuszczę sobie p2p więc 2GB powinno starczyć. Głównie interent jest mi potrzebny do www i poczty. Myślałem, żeby wziąść 2 x Play, jeden za 30zł, drugi za 50zł, tylko nie mogę znaleźć info co się dzieje z transferem po przekroczeniu limitu. Moźe poradzicie coś lepszego?
przemox.1
### BAN ###
Posty: 1463
Rejestracja: 2009-02-20, 17:41
Lokalizacja: ban

Re: Jaki internet we Wrocławiu?

Post autor: przemox.1 »

juhas99 pisze:tylko nie mogę znaleźć info co się dzieje z transferem po przekroczeniu limitu
Zwalnia do 32kb/s czyli ok 4KB/s
Najlepiej kup startery wszystkich operatorów internetu na kartę i testuj który najlepiej działa :)
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki internet we Wrocławiu?

Post autor: marens »

Jaka lokalizacja, mniej-więcej?
juhas99
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-09-18, 16:02
Lokalizacja: Zakopane

Re: Jaki internet we Wrocławiu?

Post autor: juhas99 »

100m od stadionu Śląska Wrocław
marens
Guru bezprzewodowy
Posty: 3607
Rejestracja: 2007-04-14, 10:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki internet we Wrocławiu?

Post autor: marens »

Hmm, to niedaleko mnie. Powinna być tam dostępna Generacja, Vectra

Jak nie to nie widzę problemu aby podskoczyć i przetestować operatorów w lokalizacji gdzie mieszkasz. Ogólnie kieruj się ofertą, bo wszystko działa sprawnie w tej okolicy za wyjątkiem Playa który kula.
ODPOWIEDZ