Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
beta
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2009-04-04, 14:16
Lokalizacja: Olszewka

Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

Post autor: beta »

Witam, tym razem mam problem z realizacją zamówienia na internet era wimax. Otóż zamówienie złożyłem jakieś 3 miesiące tremu, umowę już mam podpisaną i cały czas czekam na instalatorów. Po licznych telefonach cały czas dowiaduje się że przyspieszą i zrobią wszystko co w ich mocy, gdy chciałem rozwiązać dzisiaj umowę przekierowywali mnie od jednej do drugiej osoby w bok-u i nikt nie wiedział jak to zrobić :zly: . W akcie desperacji chciałem zrezygnować z monterów i sam zamontować ten zestaw, ale czegoś takiego też nie da rady zrobić... . Czy możecie mi poradzić w jaki sposób przyspieszyć całą realizację. Może ktoś posiada namiary na firmę która jest podwykonawcą dla ery wimax?? Mam jeszcze drugą opcję orange freedom pro, jednak wolał bym wimax-a...
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

Post autor: krystianb »

beta pisze:W akcie desperacji chciałem zrezygnować z monterów i sam zamontować ten zestaw, ale czegoś takiego też nie da rady zrobić... . Czy możecie mi poradzić w jaki sposób przyspieszyć całą realizację.
To podpisywałeś specjalną umowę, standardowo kurier przywozi paczkę z używanymi gratami i sam sobie radź, jak Ci się nie uda to wezwij monterów za 300zł (albo i więcej jak) zrobią co trzeba.
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
beta
Użytkownik forum
Posty: 27
Rejestracja: 2009-04-04, 14:16
Lokalizacja: Olszewka

Re: Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

Post autor: beta »

Mam jeszcze dwa pytania. Gdzie jest umieszczony najbliższy maszt z nadajnikiem era wimax w okolicach Ciechanowa?? woj. Mazowieckie. i jaki jest zasięg tej technologi?
broker2004
Użytkownik forum
Posty: 36
Rejestracja: 2005-12-12, 10:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

Post autor: broker2004 »

beta pisze:Mam jeszcze dwa pytania. Gdzie jest umieszczony najbliższy maszt z nadajnikiem era wimax w okolicach Ciechanowa?? woj. Mazowieckie. i jaki jest zasięg tej technologi?
Dołączam do pytania:)
ściany, ściany:/
Awatar użytkownika
Blido
Guru bezprzewodowy
Posty: 2969
Rejestracja: 2008-02-21, 23:30
Lokalizacja: WL

Re: Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

Post autor: Blido »

beta pisze:Gdzie jest umieszczony najbliższy maszt z nadajnikiem era wimax w okolicach Ciechanowa??
Stacja bazowa znajduje się w samym Ciechanowie ;) . Prawdopodobna lokalizacja to ulica Fabryczna, na kominie cukrowni.
probe_82
Początkujący użytkownik forum
Posty: 10
Rejestracja: 2010-01-11, 21:35
Lokalizacja: wiocha

Re: Problem z realizacją zamówienia Era Wimax

Post autor: probe_82 »

ATTN beta: Pisz reklamacje na pismie do ERY, bo sie zdziwisz jak policza Ci za dzierzawe sprzetu ktorego mozesz nawet nie miec!
Wczesniej ustal po ktorej stronie lezy wina: ERY czy firmy ALGO Poland ktora montuje sprzet. Dzwon tez do jedynej(!) w Polsce ekipy monterskiej ALGO na numer <ciach - nie podajemy nr. telefonów bez zgody właścicieli>.
Jezeli chcesz numer stacjonarny do ALGO to popros o niego na infolinii ERY - dostaniesz od razu, ale nie licz na pomoc pod tym numerem telefonu - obsluga nie posiada jakichkolwiek informacji - bedziesz dla nich totalnie anonimowy i nic Tobie nie powiedza.
Ostatnio zmieniony 2010-01-16, 13:09 przez probe_82, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ