[Propozycja] Zmiana stylu

Masz uwagi lub sugestie na temat forum? Tu możesz się nimi podzielić.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

[Propozycja] Zmiana stylu

Post autor: Procio »

Witam!

Co Wy na to, aby zmienić styl na jakiś inny? Najlepiej własny ;) Styl SubSilver robi się powoli nudny. To jest tylko propozycja, jeżeli admini nie mają czasu lub chęci na taką "zmianę" to trudno. Czekam wypowiedzi administracji, moderatorów no i użytkowników :)
Awatar użytkownika
darx667
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 230
Rejestracja: 2008-07-06, 15:35
Lokalizacja: Warmia

Re: [Propozycja] Zmiana stylu

Post autor: darx667 »

Mi tam ten pasuje :)
Play LTE Unlimited + AirRouter HP + Huawei E3272s-153
ja.michal
*Mistrz bezprzewodowy*
Posty: 22031
Rejestracja: 2006-08-14, 17:59
Lokalizacja: Polska

Re: [Propozycja] Zmiana stylu

Post autor: ja.michal »

Procio, niestety jest tylko SubSilver i SubSilverM. Nie ma możliwości zmiany na inny.
Był pomysł dorzucenia innego stylu, ale forum jest zbyt bardzo zmodyfikowane i są problemy (a raczej brak czasu), aby dodać coś nowego.
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Propozycja] Zmiana stylu

Post autor: zDaleKi »

ja.michal pisze:Procio, niestety jest tylko SubSilver i SubSilverM. Nie ma możliwości zmiany na inny.
Możliwości są ale tylko teoretyczne.
Praktycznie tak jak już to wyjaśnił ja.michal, mamy wiele poprawek i modyfikacji [modów] na forum.
1) Niestety każdy styl wymaga osobno wprowadzania poprawek choćby tych związanych z bezpieczeństwem.
2) Ponadto niestety emotki jak też reklamy są globalne na całym forum i nie wszystkie style wyglądają tak jak powinny z obecnymi emotkami czy reklamami.
Procio pisze:jeżeli admini nie mają czasu lub chęci na taką "zmianę" to trudno.
3) Pracujemy jeszcze nad jednym stylem i chęci są, ale brakuje tego drugiego, czyli czasu. Zatem zapewne nie pojawi się on tak szybko.

4) Dużo osób pracuje jednak na łączach z limitem danych dlatego każdy nowy styl musi być w miarę oszczędny.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
Procio
Mistrz bezprzewodowy
Posty: 1101
Rejestracja: 2009-10-17, 12:17
Lokalizacja: localhost

Re: [Propozycja] Zmiana stylu

Post autor: Procio »

Aha. No to wszystko rozumiem ;) W takim razie nie pozostaje nam nic, jak tylko czekać :)

Pozdrawiam i temat można close chyba, bo wszystko jest już wyjaśnione :]
Internet domowy T-Mobile do 60Mb/s: https://www.speedtest.net/result/8251178215 :super:
zDaleKi
Stary bywalec bezprzewodowy
Posty: 11508
Rejestracja: 2005-10-12, 11:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Propozycja] Zmiana stylu

Post autor: zDaleKi »

Procio pisze:Pozdrawiam i temat można close chyba, bo wszystko jest już wyjaśnione
Jeszcze może ktoś coś doda :)
Jak nie, to po tygodniu zamkniemy.
Pozdr, (R) BliSki. (tm)
Pytania dotyczące kwestii technicznych tylko na forum. Pamiętaj PW to nie helpdesk.
ODPOWIEDZ