Ponowne ustawienie zasięgu

SubForum obecnych i przyszłych użytkowników internetu WiMax z firmy Netia, T-Mobile (Era) (Polska Telefonia Cyfrowa).

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Damianovw
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2009-12-23, 20:05
Lokalizacja: dolnyśląsk

Ponowne ustawienie zasięgu

Post autor: Damianovw »

Witam podczas montażu WiMaxa umieściłem antena za oknem tak jak to powionno wyglądać. Ustawiłem zasięg tak żeby się pojawił net. otworzyłem ta strone i eszystko było ok. http://192.168.254.251/ ale podczas dokręcania anteny lekko mi się przestawiła no i chciałbym ponownie to ustawić i nie moę wejść w ustawienia. wyskakuje mi właśnie takie coś jak widziecie na zrzucie ekranu. Pomocy
wigi83
Użytkownik forum
Posty: 40
Rejestracja: 2009-04-21, 10:00
Lokalizacja: wa-wa

Re: Ponowne ustawienie zasięgu

Post autor: wigi83 »

Damianovw, sa 2 mozliwosci ustawienia anteny.
1. po przez czujnik sily sygnalu. Ktory wpina sie w wejscie usb w antenie. Ale takie przyzady posiadaja jedynie osoby ktore zajmuja sie montazami WIMAXa na codzien. Ale to odpada.
2. bedziesz mial dostep do meni anteny za jakis czas. Roznie to bywa nie raz po kilku dniach mozliwe jest wejscie na meni. Ale wtedy masz znowu 1 szanse. Widac dostales jako jedyny nowa antene z nowym softem.

Najlepiej jak zadzwonisz na BOA.
Damianovw
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2009-12-23, 20:05
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Ponowne ustawienie zasięgu

Post autor: Damianovw »

Wigi83, bardzo dziękuje ci za odpowiedź. Dzwoniłem do BOA i nie są w stanie mi pomóc ponieważ nie bardzo wiedzą o co chodzi. A w mojej okolicy nie ma takiego serwisu który zajmuje się montażem. Będe musiał poczekać i spróbuje po nowym roku. Na razie net chodzi fajnie, tylko czasami się zadławi. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
krystianb
Guru bezprzewodowy
Posty: 10350
Rejestracja: 2008-03-19, 17:10
Lokalizacja: wa

Re: Ponowne ustawienie zasięgu

Post autor: krystianb »

Damianovw pisze:ale podczas dokręcania anteny lekko mi się przestawiła no i chciałbym ponownie to ustawić i nie moę wejść w ustawienia. wyskakuje mi właśnie takie coś jak widziecie na zrzucie ekranu. Pomocy
Spróbuj na IE, ewentualnie można spróbować resetu sprzętu do ustawień fabrycznych i ustawienie wszystkich parametrów na nowo (jeśli taki jest możliwy), a na początek zwykły reset, czyli wyłączenie zasilania i potem można jeszcze odłączyć kabel prowadzący do "anteny"
Za prośbę pomocy na gg/pw gwarantuje czerwony prezent!
Damianovw
Początkujący użytkownik forum
Posty: 3
Rejestracja: 2009-12-23, 20:05
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Ponowne ustawienie zasięgu

Post autor: Damianovw »

Próbowałem resetu niestety nic mi to nie pomogło. Zasilanie też odłączałem na noc. Zobaczymy co uda mi sie zrobić. Dam odpowiedź jak tylko naprawie.
ODPOWIEDZ