Huawei E1752 z kartą pamięci 4GB

Opis sprzętu (modemów, telefonów, routerów itd) oraz oprogramowania przygotowane przez użytkowników naszego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sus
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 180
Rejestracja: 2006-06-23, 09:16
Lokalizacja: Końskie

Huawei E1752 z kartą pamięci 4GB

Post autor: sus »

Modem Huawei E1752 jest urządzeniem wspierającym technologie HSUPA/HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM. Dzięki zastosowaniu interfejsu USB współpracuje on z laptopami i komputerami stacjonarnymi wyposażonymi w ten interfejs. Łączy w sobie funkcjonalności modemu oraz urządzenia do magazynowania danych dzięki dołączonej karcie pamięci o pojemności 4GB. Transmisja danych jest realizowana w technologii HSDPA z prędkością ściągania danych do 7.2 Mbps* oraz w technologii HSUPA prędkością wysyłania danych do 5.76 Mbps*. Modem współpracuje z oprogramowaniem Business Everywhere i OF

Usluge Orange Free(9zl miesiecznie) z owym modem wziąłem w promocji do uslugi Orange Freedom 2m (umowa na 1 rok), przy umowie na 2 lata zaplacilem 49zl za modem. Huawei swietnie dziala zarowno pod vista jak i xp, nie mam zadnych problemow z laczeniem czy zrywaniem polaczenia, predkosci malo zadawalajace ale jak to w orange, co prawda internet mi dobrze dziala, nie czeka sie wiecznosci na otwieranie stron, jako drugi internet poza domem spelnia swoje zadanie i jestem zadowlony poki co. Co mnie zaskoczylo to to ze modem nie ma simlocka, wkladalem karte Play i tez ladnie dziala bez zadnych kombinacji, nawet w aplikacji BE samo sie skonfigurowalo pod ta siec. Dodatki i pudelko widoczne na foto, nawet karte pamieci dali 4GB, reasumujac warto go zakupic, minusem moze byc fakt iz nie posiada gniazda na antene zewnetrzna ale to juz zalezy od uzytkownika.

foto tutaj

[ Komentarz dodany przez: wojteks: 2009-12-29, 18:29 ]
Korekta ortografii! Na forum piszemy zgodnie z zasadmi pisowni i ortografii!
Ostatnio zmieniony 2009-12-29, 18:28 przez sus, łącznie zmieniany 1 raz.
dobre piwo jest jak halny,wzmaga poped seksualny !!!

http://www.speedtest.pl/test/88760251
Awatar użytkownika
PiotrZ1961
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2010-08-13, 11:01
Lokalizacja: Krzykawa k/Olkusza

Re: Huawei E1752 z kartą pamięci 4GB

Post autor: PiotrZ1961 »

U mnie działa na Win 7/64 bez żadnych problemów (oprócz prędkości i zasięgu :dobani: ), sam się zainstalował i skonfigurował po włożeniu do USB
Piotr
lubczyk
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 509
Rejestracja: 2008-07-23, 14:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: Huawei E1752 z kartą pamięci 4GB

Post autor: lubczyk »

Mój stroi fochy gdy chcę aby sam się zainstalował (zarówno pod XP SP2 jak i Vistą). Ale jakoś daję radę.
vectra = 300 Mbps
Vodafone + iPhone 7
ODPOWIEDZ