iPlusopobieracz - licznik danych

Pozostałe zagadnienia (sprzętowe i programowe), które nie pasują do powyższych kategorii np. optymalizacja łącza, liczniki danych, bezpieczeństwo w sieci, informacje podstawowe.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
janek222
Stary wyga bezprzewodowy
Posty: 770
Rejestracja: 2007-11-29, 21:04
Lokalizacja: PL

Re: iPlusopobieracz - licznik danych

Post autor: janek222 »

ja.michal pisze:Albo dwa pliki TNI w oddzielnych folderach i włączane w odpowiednich godzinach. :)
Jest już nowa wersja <a href="http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php?t=9557" target="_blank">»Top NetInfo«</a> (3.44) w której dodano w oknie głównym programu przycisk "ipp". Jak się go "kliknie" to wyświetli się okno z podziałem transferu wg iplusopobieracza. Noc to sesje, które rozpoczęły się między godziną 0.00 a 9.00.
Pozdrawiam
Janek
akira10000
Początkujący użytkownik forum
Posty: 16
Rejestracja: 2010-01-04, 11:56
Lokalizacja: PN PL

Re: iPlusopobieracz - licznik danych

Post autor: akira10000 »

@janek222 to jest to na co czekałem :ok:
Awatar użytkownika
YaHooo
Guru bezprzewodowy
Posty: 17761
Rejestracja: 2008-01-02, 14:38
Lokalizacja: Białystok

Re: iPlusopobieracz - licznik danych

Post autor: YaHooo »

akira10000 pisze:Nie ma takiej opcji, systemowe zabezpieczenia wyłączone a antywirusa nie używam.
To naprawdę nie wiem w czym tkwi problem. Ale chyba nie trzeba już myśleć, bo janek222 podał rozwiązanie :)
Pozdrawiam YaHooo :)
> FAQ < > Limitowanie TTL < > Filtrowanie MAC < > Limit - miniFAQ <
> Udostępnianie połączenia internetowego iPlus w trybie Ad-hoc < > Połączenie Ad-hoc <
(iPlus7GB-30%) + (Sierra Wireless AC881) + (HP Compaq nx7300) + (200m od BTS'a) = (600kB/s)
Bikerus
Użytkownik forum
Posty: 44
Rejestracja: 2009-01-21, 22:04
Lokalizacja: wielkopolska

Re: iPlusopobieracz - licznik danych

Post autor: Bikerus »

Ja uzywam NetWorx, który ma opcję szczyt i poza szczytem. Zuzyty transfer najlepiej widac w opcji Quota. Sprawdza sie perfekcyjnie. (nalezy pamietac o ustawieniu okresu rozliczeniowego)
Prosta i szybka informacja.
ODPOWIEDZ