Kończy się umowa. Zmienić czy zostać?

[Reklama] Telefony satelitarne wszystkich sieci Thuraya, Iridium, Inmarsat https://ts2.shop/pl/3-telefony-satelitarne

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
albi
Początkujący użytkownik forum
Posty: 2
Rejestracja: 2009-02-05, 18:39
Lokalizacja: Warszawa

Kończy się umowa. Zmienić czy zostać?

Post autor: albi »

Witam wszystkich serdecznie. Od roku mam internet Play online ale za miesiąc kończy mi się umowa. W związku z czym mam pytanie Czy istnieje możliwość korzystania z internetu poza domem (często podróżuje w różne zakatki Polski) oprócz orange era plus.
W większych miastach Play nie jest taki zły ale bywam też w mniejszych i tam jest problem/
Mam u siebie 5gb limitu ale to czasem nie wystarcza. Czy moglibyście mi doradzić czy lepiej zwiekszyc limit i zostać w play czy zmienić na coś innego bo może są jakieś mozliwości o których nie wiem. Moje priorytety to (wszędzie, szybko, z dużym limitem lub bez limitu)
Dziękuje i pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2010-01-05, 16:11 przez albi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sp6huk
Guru bezprzewodowy
Posty: 4140
Rejestracja: 2009-01-13, 20:05
Lokalizacja: Świdwin

Re: Kończy się umowa. Zmienić czy zostać?

Post autor: sp6huk »

albi pisze: W związku z czym mam pytanie Czy istnieje możliwość korzystania z internetu poza domem (często podróżuje w różne zakatki Polski) oprócz orange era plus.
Jeżeli będziesz w zasięgu sieci macierzystej Play'a to jak najbardziej można korzystać z internetu, a jeżeli nie będzie zasięgu to nie da rady.
albi pisze:W większych miastach Play nie jest taki zły ale bywam też w mniejszych i tam jest problem
Więc pozostaje oferta Orange, Ery, i Plusa.
albi pisze:Mam u siebie 5gb limitu ale to czasem nie wystarcza. Czy moglibyście mi doradzić czy lepiej zwiekszyc limit i zostać w play czy zmienić na coś innego bo może są jakieś mozliwości o których nie wiem
Powiedz jak Ci działa obecnie Play, jeżeli dobrze, to zostań. Ale jeżeli chcesz być w pełni mobilny to będziesz musiał zrezygnować na rzecz innego operatora.
albi pisze:Moje priorytety to (wszędzie, szybko, z dużym limitem lub bez limitu)
Z zasięgiem w całym kraju nie będzie problemu u Plusa, Ery i Orange. Tylko wiedz o tym, że w mniejszych miejscowościach tam gdzie nie ma 3G będziesz działał na EDGE z maksymalną prędkością 236,8 kb/s, lub GPRS 53,6 kb/s co do szybkości to zależy w jakiej technologii będziesz korzystał z internetu (GPRS, EDGE, UMTS, HSDPA), w jakim stopniu będzie obciążona stacja bazowa, i jaka będzie moc sygnału. Jeżeli chodzi o limit, to niestety nie ma internetu mobilnego bez limitu transferu, ale Orange (35 GB) i Plus (26 GB) oferuje bardzo duże limity.
kedi
Specjalista bezprzewodowy-junior
Posty: 271
Rejestracja: 2007-08-31, 21:16
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Kończy się umowa. Zmienić czy zostać?

Post autor: kedi »

Multimo na infrastrukturze Orange
http://www.multimo.pl/internet-mobilny/
ODPOWIEDZ